Mistrzostwa PSKO do lat 13

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 15,00 4 1 (11) 4 2 1 1 1 1
2 POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 26,00 2 3 3 2 1 9 2 4 (ufd)
3 POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 28,00 (12) 5 4 1 5 5 4 2 2
4 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 49,00 1 10 8 (20) 3 2 5 10 10
5 POL 2058 Piotr Grabski SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ 52,00 5 2 9 (ufd) 10 3 10 8 5
6 POL 2160 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 72,00 3 7 16 (ufd) 12 10 12 6 6
7 POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 81,00 (ufd) 8 1 5 14 15 16 14 8
8 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 86,00 6 15 6 (ufd) 18 8 11 9 13
9 POL 2162 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 91,00 37 4 20 7 11 (dnf) 6 3 3
10 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 91,00 15 9 25 (dnf) 19 4 3 5 11
11 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 94,00 8 (28) 18 19 6 7 9 13 14
12 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 95,00 (28) 13 5 13 8 16 15 16 9
13 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 97,00 7 (ufd) 27 11 20 11 7 7 7
14 POL 333 Michał Skawiński KS Spójnia Warszawa 113,00 11 14 12 21 7 (23) 18 15 15
15 POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA 118,00 (33) 17 22 25 13 17 8 12 4
16 POL 4112 Jan Zamojski UKS Żeglarz Wrocław 125,00 10 21 13 6 (43) 18 22 19 16
17 POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 126,00 31 12 7 8 16 13 (33) 18 21
18 POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 136,00 13 6 2 3 22 14 21 (dnf) dnf
19 POL 1776 Michał Maziarka MKŻ ARKA Gdynia 145,00 18 18 14 15 15 20 23 (26) 22
20 POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 148,00 19 20 15 10 (23) 19 20 22 23
21 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 154,00 (32) 11 10 14 25 30 19 28 17
22 POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 160,00 9 16 34 9 (44) 32 31 11 18
23 POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 167,00 17 (ufd) dnf 31 4 6 14 21 19
24 POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 168,00 25 33 30 12 17 22 (39) 17 12
25 POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 183,00 14 19 29 16 21 (35) 27 32 25
26 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 184,00 26 (36) 28 29 9 34 13 25 20
27 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 214,00 21 25 32 22 42 25 17 30 (ufd)
28 POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 215,00 16 22 17 18 27 38 (47) 39 38
29 POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 221,00 23 30 24 24 28 27 (41) 33 32
30 POL 2164 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 225,00 42 24 19 17 40 21 35 27 (ufd)
31 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Carzykowy 226,00 29 27 31 26 (45) 28 37 24 24
32 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 227,00 34 23 23 28 34 (42) 26 29 30
33 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 233,00 20 31 33 23 35 (37) 36 20 35
34 POL 1625 Sebastian Schmidt KS ZATOKA Puck 250,00 24 41 26 36 31 29 24 (42) 39
35 POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 251,00 (43) 38 21 30 38 36 28 31 29
36 POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 257,00 36 37 36 (dnf) 24 24 30 36 34
37 POL 2002 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 268,00 30 44 (dnf) 38 33 31 25 34 33
38 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 274,00 22 26 (dnf) 34 32 45 48 40 27
39 POL 1766 Wiktor Przeździecki K.S "Spójnia-Warszasza" 274,00 41 32 (dnf) 27 29 33 38 37 37
40 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 277,00 39 35 41 33 26 26 29 (48) 48
41 POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 277,00 27 34 37 37 39 (ufd) 32 45 26
42 POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 287,00 47 (dnf) dnf 40 36 12 34 35 28
43 POL 634 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 292,00 35 43 40 32 30 39 42 (49) 31
44 POL 1245 Hubert Matz K.S "Spójnia-Warszasza" 322,00 40 40 35 35 47 46 (50) 38 41
45 POL 1489 Paweł Koliński LKS Carzykowy 325,00 38 29 (dnf) dnf 37 43 43 44 36
46 POL 951 Henryk Komenda K.S "Spójnia-Warszasza" 326,00 46 46 (dnf) 42 41 44 40 23 44
47 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 366,00 49 42 (dnf) dnf 48 40 46 46 40
48 POL 1118 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 368,00 50 45 39 39 50 48 (51) 50 47
49 POL 1456 Igor Góralczuk UKŻ 7 Białystok 368,00 44 47 (dnf) dnf 52 41 45 41 43
50 POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 372,00 45 39 (dnf) dnf 49 dnf 44 43 42
51 POL 1701 Jakub Kaszewiak AZS UW 384,00 48 49 (dnf) 41 51 50 53 47 45
52 POL 1667 Jędrzej Grabysa KS AZS UWM Olsztyn 399,00 (dnf) 48 38 dnf 53 49 52 dnf 49
53 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 408,00 (dnf) dnf dnf dnf 46 47 49 dnf 46
54 POL 2075 Iwo Barański AZS UW 440,00 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf dnf dnf dnf
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.