Składki członkowskie Stowarzyszenie Floty Polskiej DN

Sezon Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub
2018 - 2019 P 247 Maciej Brosz SFPDN
2018 - 2019 P 345 Jerzy Sukow SFPDN
2018 - 2019 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 208 Mirosław Kisły YKP Warszawa
2018 - 2019 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN
2018 - 2019 P 146 Andrzej Jojko YKP Warszawa
2018 - 2019 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn
2018 - 2019 P 20 Paweł Kalota YKP Warszawa
2018 - 2019 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP Warszawa
2018 - 2019 P 81 Jarosław Górski SFPDN
2018 - 2019 P 380 Stefan Kalinowski KŻ-VIKING Człuchów
2018 - 2019 P 400 Paweł Kaczmarski Mkż Żnin
2018 - 2019 P 339 Michał "KORNIK" Skawiński YKP Warszawa
2018 - 2019 P 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn
2018 - 2019 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice
2018 - 2019 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 254 Rafał Sielicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 74 Jerzy Taber YKP Warszawa
2018 - 2019 P 341 Rafał Ługowski YKP Warszawa
2018 - 2019 P 14 Michał Jaworski YKP Warszawa
2018 - 2019 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn
2018 - 2019 P 107 MareK Stefaniuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn
2018 - 2019 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn
2018 - 2019 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP Warszawa
2018 - 2019 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 114 Michał Burczynski AZS UWM Olsztyn
2018 - 2019 P 200 Roman Morgas MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot
2018 - 2019 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo
2018 - 2019 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 4 Maria Oleksy YKP Warszawa
2018 - 2019 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań
2018 - 2019 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN
2018 - 2019 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN
2018 - 2019 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo
2018 - 2019 P 104 Wojciech Baranowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 207 Piotr Kozioł SFPDN
2018 - 2019 P 134 Ryszard Szumowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2018 - 2019 P 346 Jerzy Sukow YKP GDYNIA
2018 - 2019 P 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 142 Kacper Worek YK Stal Gdynia
2018 - 2019 P 163 Gustaw Miciński KKS Warmia Olsztyn
2018 - 2019 P 280 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 292 Stanisław Konarzewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 293 Maria Konarzewska MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 285 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn
2018 - 2019 P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo
2018 - 2019 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 161 Łukasz Śliwiński MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 137 Jakub Śliwiński MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 160 Jakub Drozdowski MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 307 Jakub Adamski MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń
2018 - 2019 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 51 Bogdan Eder SFPDN
2018 - 2019 P 402 Stefan Schleifer UKS Navigo Sopot
2018 - 2019 P 44 Janiusz Marek Taber YKP Warszawa
2018 - 2019 P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów
2018 - 2019 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów
2018 - 2019 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN
2018 - 2019 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań
2018 - 2019 P 98 Leszek Przybysz AZS UWM Olsztyn
2018 - 2019 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy
2018 - 2019 P 295 Krzysztof Galica YKP Warszawa
2018 - 2019 P 186 Maciej Chmielewski UKŻ GROT SUWAŁKI
2018 - 2019 P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa
2018 - 2019 P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT SUWAŁKI
2018 - 2019 P 451 Robert Kozioł SFPDN
2018 - 2019 POL 1862 Zuzanna Zielińska KKS Warmia Olsztyn
2018 - 2019 POL 294 MAGDALENA SKÓRNÓG MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 334 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 6 Michał Sudnik MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 369 Antonina Kiełbik OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 291 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 353 Sebastian Zarzeczański-Różański ŻLKS Kiekrz Poznań
2018 - 2019 POL 48 Jacek Kamiński YKP Warszawa
2018 - 2019 P 123 Kamil Stemplewski GGR
2018 - 2019 P 379 Weronika Martynowska OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 352 Patryk Winiarczyk OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 264 Magda Anielska KKS Warmia
2018 - 2019 POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 P 375 Anielka Graczyk OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 POL 219 Amelia Potejko MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 331 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2018 - 2019 P 332 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2018 - 2019 P 84 Rafał Górski Vector Sails Racing Team
2018 - 2019 P 381 KAJETAN STAWSKI YACHT CLUB GDAŃSK
2018 - 2019 POL 2016 Malina Pietrzak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2018 - 2019 POL 679 Jakub Schneider Baza Mrągowo
2018 - 2019 P 164 Natalia Burczyńska MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 290 Patryk CHEŁKOWSKI MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 89 Mateusz Gigielewicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
2018 - 2019 P 190 Bartłomiej Waszkiewicz UKŻ GROT SUWAŁKI
2018 - 2019 P 301 Witek Tejkowski MKŻ Żnin
2018 - 2019 P 195 Aleksandra Chmielewska UKŻ GROT SUWAŁKI
2018 - 2019 P 412 GRZEGORZ WALCZAK SFPDN
2018 - 2019 POL 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin
2018 - 2019 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin
2018 - 2019 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez
2018 - 2019 POL 12 Sara Natasza Piasecka OKŻ Olsztyn
2018 - 2019 P 80 Ryszard Mrózek Gliszynski CHKŻ Chojnice
2018 - 2019 6 Michał Sudnik GGR
2018 - 2019 POL 203 Łucja Falęcik MKŻ Mikołajki
2018 - 2019 POL 355 Jarosław Miarczyński SFPDN
2018 - 2019 P 45 Stanisław Ługowski YKP WARSZAWA
2018 - 2019 P 45 Stanisław Ługowski YKP WARSZAWA
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.