Składki członkowskie Stowarzyszenie Floty Polskiej DN

Sezon Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub
2020 - 2021 P 345 Jerzy Sukow SFPDN
2020 - 2021 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 208 Mirosław Kisły YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN
2020 - 2021 P 164 Paweł Burczyński AZS UWM Olsztyn
2020 - 2021 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn
2020 - 2021 P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 380 Stefan Kalinowski KŻ VI-KING Człuchów
2020 - 2021 P 339 Michał Skawiński YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez
2020 - 2021 P 254 Rafał Sielicki Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 74 Jerzy Taber YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 431 Jarosław Radzki KKS Warmia Olsztyn
2020 - 2021 P 107 MareK Stefaniuk Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn
2020 - 2021 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot
2020 - 2021 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo
2020 - 2021 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań
2020 - 2021 P 242 Mariusz Prot AZS UWM Olsztyn
2020 - 2021 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM Olsztyn
2020 - 2021 P 346 Jerzy Sukow YKP GDYNIA
2020 - 2021 P 163 Gustaw Miciński KKS Warmia Olsztyn
2020 - 2021 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn
2020 - 2021 P 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo
2020 - 2021 P 136 Adam Liszkiewicz OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań
2020 - 2021 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy
2020 - 2021 P 54 Paweł Matejak YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 294 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 334 Liwia Liszkiewicz OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 224 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 379 Weronika Martynowska OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 352 Patryk Winiarczyk OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 219 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 84 Rafał Górski Vector Sails Racing Team
2020 - 2021 P 164 Natalia Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 89 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin
2020 - 2021 P 80 Ryszard Mrózek-Gliszczyński CHKŻ Chojnice
2020 - 2021 P 247 Maciej Brosz SFPDN
2020 - 2021 P 114 Michał Burczyński AZS UWM Olsztyn
2020 - 2021 POL 81 Jarosław Górski SFPDN
2020 - 2021 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo
2020 - 2021 402 STEFAN SCHLEIFER UKS Navigo Sopot
2020 - 2021 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn
2020 - 2021 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 154 Piotr Burczyński AZS UWM Olsztyn
2020 - 2021 P 59 Mikołaj- Mickiewicz MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń
2020 - 2021 P 280 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 148 Paweł Macugowski KŻ VI-KING Człuchów
2020 - 2021 P 140 Tomasz Macugowski KŻ VI-KING Człuchów
2020 - 2021 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN
2020 - 2021 POL 295 Krzysztof Galica YKP Warszawa
2020 - 2021 POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 POL 412 GRZEGORZ WALCZAK SFPDN
2020 - 2021 POL 69 Jakub Drozdowski MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 POL 307 Jakub Adamski MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 161 Łukasz Śliwiński MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 137 Jakub Śliwiński MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 POL 202 Katarzyna Tymińska MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 POL 205 Anna Tymińska MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 45 Stanisław Ługowski YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 306 Mateusz Śliwiński MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 367 ADAM BURGER YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 193 Jakub Miciński YKP GDYNIA
2020 - 2021 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice
2020 - 2021 P 376 Zuzanna Zielińska KKS Warmia Olsztyn
2020 - 2021 Polska 134 Ryszard Szumowski AZS AWFiS Gdańsk
2020 - 2021 POL 252 Stanisław Kot OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 331 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 - 2021 P 332 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 - 2021 P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT SUWAŁKI
2020 - 2021 P 44 Janusz Marek Taber YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 274 Marcin Pietrzak MOS2 Warszawa
2020 - 2021 P 310 Sebastian Tomczyk SFPDN
2020 - 2021 P 338 Maciej Żarnowski UKS Navigo Sopot
2020 - 2021 288 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 POL 295 Krzysztof Galica YKP Warszawa
2020 - 2021 P 310 Sebastian Tomczyk SFPDN
2020 - 2021 P 400 Paweł Matuszak SFPDN
2020 - 2021 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin
2020 - 2021 P 451 Robert Kozioł SFPDN
2020 - 2021 P 235 Adam Baranowski SFPDN
2020 - 2021 P 280 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 104 Wojciech Baranowski Giżycka Grupa Regatowa
2020 - 2021 P 124 Sylwia Oleszczak KKS Warmia Olsztyn
2020 - 2021 777 Adam Szyburski
2020 - 2021 POL 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia Olsztyn
2020 - 2021 P 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn
2020 - 2021 POL 25 Romuald Rowecki Poznański Klub Morski LOK
2020 - 2021 416 Witold Ciuper MKŻ Żnin
2020 - 2021 P 90 Hanna Ługowska YKP WARSZAWA
2020 - 2021 P 370 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 - 2021 P 160 Jakub Drozdowski MKŻ Mikołajki
2020 - 2021 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo
OPTIPARTS.PL
© 2021 sailingnet All rights reserved.