Vector Sails Optimist CUP 2018 (Nord Cup)

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1892 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 22,00 1 3 2 10 5 14 1
2 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 24,00 1 3 3 2 36 9 6
3 POL 878 Maja Kwiek WTW WARSZAWA 29,00 2 1 2 1 21 BFD 2
4 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 33,00 3 2 8 2 13 BFD 5
5 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 33,00 10 8 6 3 2 4 10
6 POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 41,00 3 2 16 4 26 5 11
7 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 42,00 5 5 1 BFD 4 8 19
8 POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 43,00 2 8 6 5 30 13 9
9 POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO Sopot 48,00 9 12 4 1 19 45 3
10 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 53,00 23 6 10 6 11 12 8
11 POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 56,00 4 4 17 6 24 3 22
12 POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 64,00 8 9 14 5 31 11 17
13 POL 26 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 66,00 UFD 28 13 10 1 1 13
14 POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 73,00 6 4 24 28 7 BFD 4
15 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 74,00 7 10 5 12 29 28 12
16 POL 1888 Joanna Dyja WTW WARSZAWA 75,00 4 17 4 8 17 BFD 25
17 POL 1234 Igor Wierzbowski KS "Omega" Kraków 79,00 5 6 17 24 25 6 21
18 POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 80,00 15 14 16 21 33 7 7
19 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 81,00 6 11 11 4 32 17 32
20 POL 1329 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 81,00 17 7 7 26 8 16 26
21 POL 179 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 82,00 16 17 DNF 11 22 2 14
22 POL 2016 Malina Pietrzak WTW WARSZAWA 83,00 UFD 5 1 8 10 26 33
23 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW WARSZAWA 85,00 9 9 5 9 44 22 31
24 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 87,00 15 7 10 11 15 29 39
25 POL 879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 87,00 7 18 11 12 16 23 23
26 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 97,00 UFD* 1 3 3 28 18 44
27 POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 118,00 19 15 13 13 38 21 37
28 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 121,00 11 13 21 BFD 12 19 45
29 POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 124,00 14 19 12 7 9 BFD UFD
30 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 125,00 13 22 9 22 37 35 24
31 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 126,00 31 14 8 21 6 46 48
32 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 126,00 14 12 12 19 41 40 29
33 POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 131,00 8 21 22 20 46 33 27
34 POL 88 Hanna Duda Stowarzyszenie Port Mechelinki 134,00 24 10 9 9 40 43 42
35 POL 1912 Jakub Kuraś Klub Żeglarski Horn Kraków 140,00 10 20 18 31 52 25 36
36 POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 141,00 25 11 15 19 35 36 38
37 POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO Sopot 142,00 13 13 25 23 48 38 30
38 POL 2067 Piotr Kuźniarski Klub Żeglarski Horn Kraków 145,00 28 34 14 18 27 24 58
39 POL 1979 Hubert Nowicki GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 149,00 18 30 19 17 45 BFD 20
40 POL 2032 Antonina Zagórska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 150,00 24 24 20 16 14 BFD 52
41 POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 154,00 20 25 DNF 18 3 41 47
42 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS NAVIGO Sopot 154,00 26 23 18 34 51 37 16
43 POL 2 Kacper Wąsikowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 157,00 12 27 DNF 40 43 20 15
44 POL 936 Maurycy Kosmowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 158,00 26 DSQ 35 7 34 10 46
45 POL 1071 Adam Ciemiński CHKŻ Chojnice 161,00 27 19 31 32 18 BFD 34
46 POL 441 Maksymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 162,00 19 23 28 16 59* 27 49
47 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 170,00 21 25 21 43 42 BFD 18
48 POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 175,00 22 28 DNF 32 23 42 28
49 POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 178,00 20 26 20 29 53 32 51
50 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 179,00 16 32 32 13 58 31 55
51 POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 182,00 29 16 38 29 47 30 40
52 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 189,00 UFD 15 26 22 54 15 57
53 POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO Sopot 189,00 22 24 23 40 50 39 41
54 POL 2222 Karol Stachowski GKŻ Gdańsk 194,00 25 34 DNF* 14 20 47 54
55 POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 198,00 17 36 30 27 39 49 56
56 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 201,00 12 29 33 33 55 44 50
57 POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 211,00 31 16 DNF 38 49 34 43
58 POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 222,00 11 22 7 UFD 57 BFD* UFD
59 POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 222,00 30 21 DNF 30 56 50 35
60 POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 232,00 18 29 DNF* 24 60 48 53
61 POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 250,00 37 27 DNF 15 61 51 59
62 POL 101 Jan Pacheco Klub Żeglarski Horn Kraków 272,00 39 20 DNF 25 DNS DNF DNF
63 POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 96,00 33 40 15 BFD 1 6 1
64 POL 3002 Marysia Retecka UKS NAVIGO Sopot 122,00 32 33 29 28 10 20 3
65 POL 1993 MICHAŁ ROMAN GKŻ Gdańsk 127,00 38 33 DNF 30 3 21 2
66 POL 19161 Konrad Ksionek UKS NAVIGO Sopot 131,00 30 46 DNF 17 21 3 14
67 POL 191 Hubert Staroń Klub Żeglarski Horn Kraków 136,00 37 31 DNF 23 2 5 38
68 POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 139,00 39 38 41 26 18 8 10
69 POL 16 Magda Winiarska Yacht Klub Polski Kraków 145,00 38 37 40 33 13 9 15
70 POL 1235 Franek Ostrowski KS OMEGA 147,00 28 50 DNF 37 14 11 7
71 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 149,00 36 31 27 BFD 20 19 16
72 POL 1 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 152,00 27 43 DNF 47 7 7 21
73 POL 1756 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 160,00 35 26 DNF 42 37 14 6
74 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 161,00 42 45 39 25 28 10 17
75 POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 164,00 34 41 DNF DNF 12 2 13
76 POL 1914 Antonina Liro Klub Żeglarski Horn Kraków 171,00 44 37 DNF 46 8 25 11
77 POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 174,00 32 32 DNF 35 5 37 33
78 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 176,00 DNF DNF DNF 27 4 12 9
79 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 177,00 41 51 DNF 15 6 4 UFD
80 POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 178,00 34 43 DNF 14 11 44 32
81 POL 61 Jakub Wąsikowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 178,00 40 35 19 42 17 41 26
82 POL 1300 Maciej Kryspin GKŻ Gdańsk 184,00 23 42 DNF 39 33 18 29
83 POL 1811 Franciszek Olaf Zając GKŻ Gdańsk 187,00 DNF* DNF DNF 20 23 12 5
84 POL 100 Marcel Styba Stowarzyszenie Port Mechelinki 190,00 40 40 34 37 30 24 25
85 POL 1007 Wiktor Pawelczyk Stowarzyszenie Port Mechelinki 195,00 DNF DNF DNF 45 9 13 4
86 POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 199,00 51 DNF DNF UFD 15 1 8
87 POL 1916 Andrzej Pochopień Klub Żeglarski Horn Kraków 202,00 29 36 DNF 45 39 31 22
88 POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 208,00 44 41 36 36 19 33 43
89 POL 427 Ada Wilińska AZS Poznań 215,00 50 42 DNF 34 29 16 44
90 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 216,00 43 44 DNF 51 27 17 34
91 POL 312 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 216,00 45 DNF DNF 36 31 23 19
92 POL 1231 Igpr Michalczyk KS OMEGA 216,00 35 39 DNF 51 36 35 20
93 POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 222,00 45 49 DNF 49 16 28 35
94 POL 1244 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 225,00 48 44 DNF 31 DNF 30 12
95 POL 360 Patryk Ulaczyk Lamelka Kartuzy 226,00 36 30 DNF 38 DNF 38 24
96 POL 1356 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 228,00 41 DNF DNF 41 32 29 23
97 POL 2062 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 232,00 42 48 DNF 49 25 26 42
98 POL 4701 Olga Krasowska GKŻ Gdańsk 238,00 46 47 DNF 48 35 32 30
99 POL 10 Orest Trembacz GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 240,00 43 45 DNF 46 43 45 18
100 POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 241,00 47 39 DNF 35 41 40 39
101 POL 4708 KAMIL ROMAN GKŻ Gdańsk 250,00 DNF DNF DNF 44 24 27 31
102 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 257,00 46 DNF* DNF 41 26 22 UFD
103 POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK 259,00 49 46 DNF 50 44 43 27
104 POL 124 Alicja Maciąg Klub Żeglarski Horn Kraków 261,00 53 38 DNF 39 47 47 37
105 POL 2065 Aleksander Szczepara Klub Żeglarski Horn Kraków 268,00 33 35 37 43 DNF DNC DNC
106 POL 6 Sonia Zagórska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 269,00 47 DNF DNF 52 38 42 28
107 POL 980 Igor Mazurkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 281,00 21 18 DNF UFD DNF DNC DNC
108 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 292,00 50 DNF DNF 47 22 51 DNC
109 POL 1330 Dawid Pachuta Klub Żeglarski Horn Kraków 296,00 DNF DNF DNF 44 34 34 DNC
110 POL 1004 Adam Fengler Klub Żeglarski Horn Kraków 300,00 52 52 DNF UFD 48 46 40
111 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 303,00 48 DNF DNF UFD 40 50 41
112 POL 49 Maja Molik Stowarzyszenie Port Mechelinki 307,00 DNF DNF DNF 53 46 39 45
113 POL 05 Igor Foltyn Lamelka Kartuzy 308,00 49 DNF DNF 52 DNF 49 36
114 POL BN Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 312,00 DNF DNF DNF 50 42 36 DNC
115 POL 1819 Lena Wonka AZS UW Warszawa 325,00 DNF DNF DNF 48 45 48 DNC
116 POL 364 Maksymilian Konkel Lamelka Kartuzy 355,00 51 DNF DNF DNC DNF DNC DNC
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.