Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Eberspacher Puchar Mazur - Mistrzostwa PSKO Grupy B

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11
1 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 55,00 14 6 1 3 2 4 4 8 BFD 6 7
2 POL 1975 Maja KWIEK WTW WARSZAWA 62,00 1 8 1 17 1 2 6 2 45 1 23
3 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 71,00 3 1 2 5 BFD 1 1 6 4 5 43
4 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 78,00 31 24 3 9 11 1 8 13 1 3 5
5 POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO Sopot 80,00 2 9 6 1 6 5 2 43 19 18 12
6 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 111,00 1 1 59 3 19 3 3 41 15 4 21
7 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 114,00 4 14 7 7 1 8 26 45 3 2 42
8 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 127,00 24 15 1 2 19 3 6 31 9 17 61
9 POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 127,00 10 13 55 2 5 2 2 9 BFD 23 6
10 POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 128,00 25 19 5 16 4 7 6 DSQ 8 29 9
11 POL 1716 Bartłomiej Heksel Klub Żeglarski Horn Kraków 130,00 11 22 23 6 27 9 10 3 BFD 15 4
12 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 130,00 3 18 7 22 DPI 27 24 7 5 DSQ 1
13 POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 135,00 4 2 2 52 7 42 4 20 28 8 18
14 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 138,00 5 6 2 40 DPI 15 2 40 17 33 3
15 POL 1750 Filip Nosol UKS "Żeglarz" Wrocław 145,00 3 4 4 11 BFD 14 16 4 2 40 47
16 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 145,00 2 3 17 15 DPI 18 7 47 12 58 13
17 POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 156,00 2 13 12 7 7 4 3 58 36 46 26
18 POL 2057 Natalia Kilar Yacht Klub Stal Gdynia 158,00 8 12 18 27 12 2 13 32 10 24 39
19 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 161,00 8 1 22 10 5 38 18 19 35 35 8
20 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 171,00 9 37 3 4 20 13 19 22 29 32 20
21 POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 172,00 5 44 18 6 25 21 31 11 20 16 19
22 POL 4112 Jan Zamojski UKS "Żeglarz" Wrocław 174,00 20 7 3 8 6 17 1 62 BFD 19 31
23 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 183,00 20 17 23 12 BFD 11 31 23 6 38 2
24 POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 187,00 1 12 21 19 1 20 1 37 BFD 9 66
25 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 189,00 8 24 31 24 16 5 7 24 26 25 30
26 POL 1861 Sebastian Kaczanowski UKS OPTI ODRA Wrocław 194,00 11 8 22 44 2 10 24 42 11 28 36
27 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 198,00 7 46 10 5 17 28 29 1 18 64 37
28 POL 444 Aleksandra Zybert Olsztyński Klub Żeglarski 206,00 44 66 11 12 15 14 5 15 48 14 28
29 POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 210,00 23 17 25 39 29 50 10 10 30 12 15
30 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 212,00 7 20 19 27 BFD 42 19 12 7 30 29
31 POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 213,00 30 16 22 4 14 10 3 67 50 11 53
32 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 216,00 20 51 16 UFD 8 5 14 39 24 7 32
33 POL 1940 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 220,00 17 8 34 6 10 34 33 30 51 37 11
34 POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 225,00 22 10 7 10 DPI 23 4 38 BFD 36 64
35 POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań 235,00 18 9 29 19 3 32 19 33 34 39 46
36 POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 236,00 18 21 21 14 18 21 15 57 33 48 27
37 POL 1888 Joanna Dyja WTW WARSZAWA 237,00 26 25 9 14 42 3 10 27 BFD 22 59
38 POL 1798 Hanna Ługowska WTW WARSZAWA 237,00 6 11 13 29 25 6 50 18 32 47 62
39 POL 1359 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 242,00 16 42 25 8 3 16 44 64 13 42 33
40 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 243,00 12 4 16 23 DSQ 6 26 29 42 31 54
41 POL 1226 Teresa Masztalerz TKŻ TORUŃ 244,00 19 11 8 13 33 61 48 34 23 41 14
42 POL 1306 Igor Gruszczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA 252,00 23 34 32 50 10 15 5 49 41 27 16
43 POL 5 ANNA CHOMONT UKS BARNIM GOLENIÓW 256,00 13 9 10 13 BFD 10 18 28 47 43 65
44 POL 2077 Bolesław Nesterowicz POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 256,00 18 35 12 17 18 36 11 46 25 50 38
45 POL 921 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 258,00 33 52 4 3 4 56 17 51 14 62 24
46 POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków 258,00 4 30 9 16 49 7 38 14 46 45 52
47 POL 941 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 260,00 10 3 5 11 48 62 27 5 BFD 49 40
48 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 260,00 17 15 17 9 34 32 15 35 BFD 61 25
49 POL 11943 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 270,00 56 25 10 21 12 43 40 25 21 59 17
50 POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 278,00 53 18 25 13 7 20 11 66 31 34 68
51 POL 1089 Jan Kisielewicz WKŻ Wolsztyn 279,00 28 38 15 4 DPI 40 59 36 27 26 58
52 POL 1329 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 282,00 32 40 9 10 21 8 32 21 54 55 60
53 POL 1234 Igor Wierzbowski KS "Omega" Kraków 284,00 14 36 6 1 DPI 1 20 71 BFD 56 DNF
54 POL 396 Paweł Romanowicz UKS "Żeglarz" Wrocław 288,00 BFD 51 13 18 28 19 12 53 16 44 34
55 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 290,00 6 2 30 BFD 20 8 9 44 52 63 56
56 POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 291,00 16 22 14 42 DPI 13 13 65 37 53 49
57 POL 2723 Jakub Szczepański LKS CHARZYKOWY 296,00 30 5 35 42 20 39 22 61 38 20 45
58 POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 305,00 14 11 52 25 DPI 31 51 63 53 10 44
59 POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 307,00 29 29 13 2 40 30 35 48 40 65 41
60 POL 2016 Malina Pietrzak WTW WARSZAWA 315,00 UFD 12 27 35 9 54 12 16 43 57 50
61 POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 316,00 37 10 43 21 16 24 44 59 49 21 51
62 POL 1941 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 319,00 22 15 18 21 DPI 21 42 52 44 68 55
63 POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 325,00 27 57 UFD 33 2 14 16 26 BFD 67 10
64 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 326,00 25 62 33 23 22 7 29 70 39 51 35
65 POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS-Poznań 332,00 38 20 15 22 22 35 9 60 BFD 54 57
66 POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 335,00 51 66 8 15 9 6 30 17 BFD 66 67
67 POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 338,00 34 2 43 18 BFD 30 23 54 BFD 13 48
68 POL 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 348,00 6 17 30 UFD 41 13 9 55 55 52 70
69 POL 246 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 356,00 35 26 4 31 37 UFD 18 50 BFD 60 22
70 POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 364,00 11 18 39 31 49 24 7 56 56 DNS DNF
71 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 369,00 33 5 26 19 17 48 68 68 22 69 63
72 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS NAVIGO Sopot 394,00 26 21 54 8 31 38 21 69 57 DSQ 69
73 POL 12971 Maciej Szawkowski KS "Baza" Mrągowo 167,00 64 5 5 UFD 31 15 36 7 4
74 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 169,00 28 31 33 38 11 28 25 11 2
75 POL 2040 Zofia Kucharska YKP GDYNIA 178,00 27 43 23 17 29 47 14 3 22
76 POL 709 Jakub Kuraś Klub Żeglarski Horn Kraków 180,00 31 33 12 36 46 22 28 8 10
77 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 190,00 22 52 37 34 48 4 28 14 3
78 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 197,00 23 69 31 16 6 53 37 17 14
79 POL 1964 Piotr Hofman KW Garland LOK Gliwice 199,00 30 3 40 25 59 17 43 36 5
80 POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 206,00 38 40 42 31 23 25 28 5 16
81 POL 71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 208,00 41 35 48 12 DPI 20 39 31 8
82 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 211,00 17 53 52 43 13 12 63 2 19
83 POL 920 Lena Gaweł AZS Poznań 214,00 12 68 14 5 30 63 61 1 28
84 POL 1970 Aleksander Kosowski YKP GDYNIA 215,00 29 24 65 35 15 33 29 19 31
85 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 220,00 46 43 36 36 23 17 53 10 9
86 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 221,00 49 32 24 55 15 29 39 27 6
87 POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS-Poznań 224,00 26 26 42 30 41 39 22 22 18
88 POL 2010 Jakub Gil TKŻ TORUŃ 225,00 19 60 32 44 30 36 43 4 17
89 POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 225,00 63 33 58 20 26 35 16 12 25
90 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 226,00 16 41 47 26 39 34 39 16 15
91 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW WARSZAWA 227,00 21 30 20 29 42 22 34 BFD 29
92 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 228,00 36 37 28 51 14 19 21 43 30
93 POL 2117 Alicja Tutkowska Yacht Klub Stal Gdynia 230,00 7 BFD 35 1 BFD 26 14 BFD 1
94 POL 1439 Szymon Wójcik WKŻ Wolsztyn 230,00 15 34 11 46 DNE 49 20 24 7
95 POL 932 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 231,00 13 63 20 28 38 28 31 25 48
96 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 231,00 31 14 15 56 32 41 32 20 46
97 POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 232,00 9 22 51 42 24 32 45 9 49
98 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS-Poznań 243,00 37 29 57 47 13 27 34 6 50
99 POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS-Poznań 244,00 25 56 30 30 9 44 33 30 43
100 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 245,00 35 58 51 32 21 9 38 35 24
101 POL 1523 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 248,00 10 BFD 38 9 BFD 18 15 BFD 12
102 POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 248,00 12 57 38 40 27 24 50 15 42
103 POL 1784 Jan Pifczyk TS "Kuźnia" Rybnik 250,00 58 16 56 41 55 36 12 23 11
104 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 254,00 24 28 19 61 17 11 54 46 55
105 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 255,00 41 30 31 61 21 18 23 54 37
106 POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 255,00 15 49 64 41 DPI 11 51 18 26
107 POL 2139 Paweł Piankowski YKP GDYNIA 261,00 53 50 47 26 31 27 36 21 23
108 POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 262,00 39 38 39 34 5 58 36 BFD 13
109 POL 243 Zofia Gołębiowska KS "Baza" Mrągowo 263,00 50 58 11 54 BFD 12 13 33 32
110 POL 1965 Karol Rusin KW Garland LOK Gliwice 264,00 43 4 62 33 33 16 56 34 45
111 POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 275,00 52 14 37 18 BFD 26 37 44 47
112 POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 278,00 29 54 26 51 22 22 63 41 33
113 POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 279,00 44 32 41 58 32 23 45 42 20
114 POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO Sopot 280,00 38 47 48 7 36 49 30 40 34
115 POL 2124 Agata Koropecka Yacht Klub Stal Gdynia 281,00 9 6 61 49 26 54 24 52 65
116 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 283,00 52 35 27 52 44 23 38 28 36
117 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS CHARZYKOWY 284,00 48 7 55 30 18 58 55 13 60
118 POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 286,00 54 44 32 37 14 46 56 32 27
119 POL 2212 Mateusz Graczyk CSW "Opty" Ustka 295,00 60 21 26 UFD 28 30 25 48 57
120 POL 1482 Roch Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 298,00 37 45 43 UFD 47 16 8 38 64
121 POL 400 ANNA GĄSIOREK PKM LOK Poznań 299,00 15 45 51 40 65 12 23 50 63
122 POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 299,00 35 28 33 37 28 64 20 BFD 54
123 POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO Sopot 300,00 36 42 47 UFD 10 UFD 27 26 39
124 POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 304,00 39 27 6 53 BFD 43 11 BFD 52
125 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 304,00 21 50 8 46 40 44 58 37 68
126 POL 1599 Anastazja Pastuszka POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 308,00 36 19 39 24 50 50 17 DNC DNC
127 POL 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO Sopot 309,00 56 26 36 44 36 40 32 39 62
128 POL 1852 Igor Tomczyk TS "Kuźnia" Rybnik 310,00 34 10 BFD 38 BFD 37 5 BFD 40
129 POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO Sopot 310,00 40 23 60 14 BFD 51 49 29 44
130 POL 222 Wiktoria Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 310,00 55 38 20 20 38 37 49 53 58
131 POL 2147 Kacper Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 311,00 19 19 49 22 BFD 67 21 BFD 41
132 POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO Sopot 312,00 27 41 14 20 37 60 62 BFD 51
133 POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO Sopot 312,00 34 42 56 57 38 48 17 56 21
134 POL 1151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 318,00 47 27 49 UFD 39 31 43 47 35
135 POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 321,00 47 32 29 43 35 62 46 51 38
136 POL 2104 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 323,00 46 23 21 60 35 34 59 45 69
137 POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 328,00 41 52 46 11 44 39 22 DNC DNC
138 POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz 329,00 13 31 34 57 45 35 65 55 59
139 POL 1071 Adam Ciemiński CHKŻ Chojnice 333,00 48 46 41 62 61 19 8 49 61
140 POL 976 Kuba Szafarczyk TS "Kuźnia" Rybnik 336,00 55 27 62 39 16 38 48 57 56
141 POL 1489 Paweł Koliński LKS CHARZYKOWY 337,00 59 28 27 26 37 56 51 BFD 53
142 POL 1420 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 339,00 5 20 56 15 BFD 62 42 BFD 66
143 POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 370,00 BFD 29 16 23 BFD 63 26 BFD 67
144 POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO Sopot 253,00 45 34 36 33 56 51 41 8 5
145 POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 256,00 BFD 56 24 65 BFD 9 25 3 1
146 POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 267,00 39 37 60 28 DPI 45 30 18 10
147 POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 273,00 BFD 13 46 49 44 51 35 1 34
148 POL 2022 Iwo Dudek YKP GDYNIA 283,00 65 41 34 46 52 DPI 48 7 23
149 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 287,00 61 39 44 53 34 47 52 16 2
150 POL 2110 Konrad Kunc Yacht Klub Stal Gdynia 287,00 54 36 28 32 33 55 57 21 28
151 POL 2108 Julia Wróblewska YKP GDYNIA 294,00 45 7 41 UFD 51 64 37 14 35
152 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 297,00 42 60 DNF 37 45 56 50 4 3
153 POL 980 Igor Mazurkiewicz Klub Żeglarski Horn Kraków 305,00 65 56 45 63 39 31 34 29 8
154 POL 1283 Alan Kurzawa ŻMKS-Poznań 308,00 49 53 58 60 23 49 47 9 20
155 POL 1241 Konstantyn Podwojski KW Garland LOK Gliwice 309,00 53 48 44 56 60 43 33 15 17
156 POL 445 Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 309,00 49 16 40 45 36 52 57 31 40
157 POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 313,00 32 50 61 57 BFD 50 45 6 12
158 POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 313,00 42 36 53 32 43 61 54 24 29
159 POL 2051 Oliwier Rubinkowski KW Garland LOK Gliwice 315,00 63 63 17 34 57 26 67 25 30
160 POL 440 Michał Kluchciński Olsztyński Klub Żeglarski 321,00 21 48 42 52 25 55 49 35 49
161 POL 1897 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 323,00 60 46 45 45 27 46 64 12 42
162 POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 330,00 57 40 53 48 56 41 62 28 7
163 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 330,00 60 31 61 45 69 46 40 20 27
164 POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 332,00 28 62 55 48 35 55 40 34 37
165 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 335,00 47 53 38 43 58 57 53 38 6
166 POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 335,00 54 58 19 28 BFD 33 57 UFD 13
167 POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 339,00 45 64 67 39 34 44 58 33 22
168 POL 1739 Adrian Josh Kurzawa ŻMKS-Poznań 339,00 32 33 BFD 56 BFD 47 35 30 33
169 POL 1524 Daria Kukiełko UKS MOS EŁK 343,00 51 45 54 66 48 33 58 40 14
170 POL 226 Natalia Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 347,00 57 25 70 47 24 65 55 17 57
171 POL 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 348,00 40 23 69 58 47 40 47 52 41
172 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 350,00 62 51 67 64 50 25 66 13 19
173 POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 351,00 43 47 62 24 BFD 57 61 32 25
174 POL 397 Ida Kozło UKS "Żeglarz" Wrocław 354,00 59 48 53 54 51 41 47 22 38
175 POL 9 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 360,00 68 60 24 25 40 42 65 57 47
176 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 362,00 69 70 37 68 46 53 63 10 16
177 POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM Gdynia 366,00 48 55 66 62 47 29 41 53 31
178 POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 372,00 56 67 48 38 24 66 59 23 58
179 POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 374,00 40 59 46 48 32 65 54 45 50
180 POL 1029 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 381,00 68 68 59 58 66 60 61 5 4
181 POL 1493 Marta Sochacka UKS "Żeglarz" Wrocław 386,00 50 71 58 47 30 68 52 26 55
182 POL 381 Aleksander Lenart UKS OPTI ODRA Wrocław 386,00 62 39 45 50 53 67 69 44 26
183 POL 1530 Adelina Wietki YKP Kraków 387,00 52 65 29 65 68 37 66 58 15
184 POL 11570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 387,00 66 66 28 50 42 59 41 36 65
185 POL 1491 Mateusz Tokarski UKS "Żeglarz" Wrocław 391,00 44 59 52 60 54 59 DSQ 39 24
186 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 396,00 65 44 49 64 49 59 DNF 27 39
187 POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 397,00 57 47 63 59 46 53 66 51 21
188 POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 413,00 61 39 64 36 54 71 67 46 46
189 POL 1244 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 423,00 59 63 57 29 BFD 29 46 UFD DPI
190 POL 2052 Magdalena Otto KW Garland LOK Gliwice 424,00 50 57 63 63 BFD 45 55 UFD 18
191 POL 1407 Kuba Matysik YKP Kraków 424,00 64 65 40 69 53 54 52 42 54
192 POL 441 Maksymilian Rybicki Olsztyński Klub Żeglarski 425,00 55 55 50 51 52 57 62 54 51
193 POL 191 Hubert Staroń Klub Żeglarski Horn Kraków 426,00 58 49 68 62 50 66 68 41 32
194 POL 936 Maurycy Kosmowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 428,00 24 64 50 49 55 48 65 DNC DNC
195 POL 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 433,00 33 49 UFD UFD BFD 64 69 19 53
196 POL 1678 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 434,00 BFD 64 67 68 43 45 44 59 44
197 POL 964 Maciej Malitowski KW Garland LOK Gliwice 437,00 62 61 59 53 52 70 64 50 36
198 POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 439,00 61 54 68 59 53 67 27 56 62
199 POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 440,00 42 68 DNF DNF 45 52 60 55 45
200 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 441,00 67 67 57 41 DNF DNF DNF 11 52
201 POL 1133 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 443,00 63 59 50 54 BFD 58 56 47 56
202 POL 1296 Antoni Kuźmiński KS "Baza" Mrągowo 444,00 43 69 35 35 43 DNF DNF DNC DNC
203 POL 110 Jan Pacheco Klub Żeglarski Horn Kraków 445,00 46 55 66 55 BFD 65 46 48 64
204 POL 131 Zofia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 446,00 64 54 44 55 DNE 52 60 60 48
205 POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 451,00 58 61 60 67 BFD 68 53 DSQ 11
206 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 465,00 70 62 68 66 BFD 60 70 2 67
207 POL 2067 Piotr Kuźniarski Klub Żeglarski Horn Kraków 469,00 51 65 66 65 51 69 67 43 61
208 POL 2177 Weronika Grala MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 474,00 70 70 65 27 BFD 68 70 61 43
209 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 477,00 71 72 64 61 54 DNF DNF UFD 9
210 POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 477,00 67 67 63 59 62 63 69 37 59
211 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 479,00 69 43 54 64 70 66 64 49 DNC
212 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 485,00 66 61 DNF 63 55 69 42 63 66
213 POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP GDYNIA 513,00 72 71 65 67 64 61 60 62 63
214 POL 1637 NINA MIROWSKA AZS UW Warszawa 563,00 BFD 69 71 DNF 63 UFD 68 DNC DNC
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.