Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Puchar UKS Tolkmicko

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM 6,00 1 1 (2) 1 1 2
2 POL 2007 Alicja Michlewska SSW MOS IŁAWA 16,00 6 4 3 (9) 2 1
3 POL 2141 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 19,00 2 5 5 2 5 (12)
4 POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 20,00 4 2 4 3 (13) 7
5 POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 23,00 3 7 1 8 (12) 4
6 POL 2043 Lilia Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 31,00 8 (9) 6 7 4 6
7 POL 1359 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 32,00 5 6 9 (10) 9 3
8 POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 45,00 9 8 8 5 (20) 15
9 POL 2222 Karol Stachowski GKŻ 47,00 11 10 13 6 7 (18)
10 POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 47,00 7 12 7 12 (14) 9
11 POL 1710 Mateusz Gralczyk CSW OPTY USTKA 50,00 13 11 12 11 3 (23)
12 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS BRYG WROCŁAW 50,00 10 19 (25,5) 4 6 11
13 POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM 54,00 (18) 15 11 15 8 5
14 POL 1760 Max Niziałkowski UKS BRYG WROCŁAW 72,00 (20) 13 15 13 18 13
15 POL 2 Kacper Wąsikowski GKŻ 73,00 (26) 3 10 18 22 20
16 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 73,00 16 22 17 (28) 10 8
17 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM 75,00 (23) 21 19 14 11 10
18 POL 1811 Franek Zając GKŻ 83,00 19 18 14 16 16 (22)
19 POL 61 Jakub Wąsikowski GKŻ 88,00 (22) 17 21 21 15 14
20 POL 1993 Michał Roman GKŻ 89,00 15 20 20 (25) 17 17
21 POL 4701 Mateusz Kundzier GKŻ 91,00 14 14 18 24 (26) 21
22 POL 11138 Przemysław Żukowski UKS BRYG WROCŁAW 93,00 12 (28) 22 20 23 16
23 POL 20311 Olga Krasowska GKŻ 101,00 21 16 23 17 24 (25)
24 POL 2001 Oskar Syłka YKP GDYNIA 104,00 (24) 23 24 19 19 19
25 POL 1356 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 112,50 17 (26) 25,5 23 21 26
26 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM 117,00 (27) 24 16 26 27 24
27 POL 1300 Maciej Kryspin GKŻ 128,00 25 27 (29) 22 25 29
28 POL 4708 Kamil Roman GKŻ 135,00 (28) 25 27 27 28 28
29 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM 142,00 (30 DNF) 29 28 29 29 27
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.