Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

VII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3
1 POL 2036 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 14,00 1 1 12
2 POL 1084 JULIA MAZIARZ KS Energetyk Jaworzno 26,00 5 16 5
3 POL 1603 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 27,00 8 10 9
4 POL 1306 Igor Gruszczyński UKS Jacht Klub Sława 30,00 20 2 8
5 POL 2122 Kajetan Stein UKS Jacht Klub Sława 31,00 14 4 13
6 POL 1555 Blanka Bo bula JKK Tarnobrzeg 35,00 2 19 14
7 POL 1655 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 35,00 21 3 11
8 POL 2121 Joanna Michalska UKS Jacht Klub Sława 36,00 9 17 10
9 POL 1601 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin 39,00 6 15 18
10 POL 1713 Jakub Jaworski UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 40,00 25 9 6
11 POL 1700 Luciani Dante UKS Żegluj Lublin 44,00 16 11 17
12 POL 1666 Katarzyna Płaza JKK Tarnobrzeg 47,00 13 5 29
13 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka W-wa 51,00 3 8 40
14 POL 1048 Maksymilian Papucki UKS Zalew Kielce 53,00 26 23 4
15 POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 55,00 27 7 21
16 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 57,00 12 18 27
17 POL 2069 Bartek Wrzosek KŻ Horn Kraków 60,00 17 24 19
18 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 66,00 10 26 30
19 POL 1160 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce 68,00 37 29 2
20 POL 10 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 72,00 28 13 31
21 POL 1444 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin 72,00 22 14 36
22 POL 7 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 72,00 36 20 16
23 POL 1873 Lena Kazan JKK Tarnobrzeg 73,00 18 31 24
24 POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 74,00 11 12 51
25 POL 1749 Marcel Cichosz UKS Żegluj Lublin 75,00 7 25 43
26 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 77,00 15 34 28
27 POL 1972 Zofia Michałeczko JKK Tarnobrzeg 85,00 UFD 6 1
28 POL 222 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 86,00 39 21 26
29 POL 1409 Maria Stachera UKS Zalew Kielce 89,00 4 UFD 7
30 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 91,00 46 30 15
31 POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub Nisko 91,00 38 33 20
32 POL 11444 Mikołaj Grudzień UKS Żegluj Lublin 97,00 44 28 25
33 POL 909 Antoni Brzozowski KS Spójnia W-wa 102,00 24 44 34
34 POL 1245 Hubert Matz KS Spójnia W-wa 104,00 34 48 22
35 POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk Jaworzno 107,00 31 27 49
36 POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub Nisko 109,00 54 32 23
37 POL 44 Ewa Główka KS Spójnia W-wa 110,00 23 50 37
38 POL 951 Henryk Komenda KS Spójnia W-wa 111,00 47 22 42
39 POL 1973 Michał Mac JKK Tarnobrzeg 112,00 40 69 3
40 POL 1662 Martyna Bystrowska KS Wiaterni Nowy Targ 114,00 29 38 47
41 POL 1 Jakub Szczepanik UKS Żegluj Lublin 114,00 45 36 33
42 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk Jaworzno 114,00 35 35 44
43 POL 1916 Andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 115,00 19 43 53
44 POL 984 Maciej Lewiński UKS Żegluj Lublin 119,00 43 41 35
45 POL 1332 Zofia Brdulak KS Spójnia W-wa 119,00 41 40 38
46 POL 1874 Wiktoria Komada JKK Tarnobrzeg 135,00 30 49 56
47 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin 138,00 32 56 50
48 POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 139,00 48 37 54
49 POL 1402 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 143,00 57 45 41
50 POL 1570 Grzegorz Maksymowicz KS Spójnia W-wa 143,00 50 47 46
51 POL 1053 Zuzanna Rzadkowska UKS Jacht Klub Sława 147,00 63 52 32
52 POL 202 Franciszek Spakowski KS Spójnia W-wa 147,00 42 46 59
53 POL 744 Olaf Michta UKS Zalew Kielce 152,00 33 59 60
54 POL 1971 Jan Bobula JKK Tarnobrzeg 156,00 UFD 39 39
55 POL 1125 Jerzy Toliński KŻ Horn Kraków 156,00 51 53 52
56 POL 12841 Psiuk Magdalena TS Kuźnia Rybnik 160,00 61 51 48
57 POL 1391 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 163,00 52 66 45
58 POL 8 Igor Piechota UKS Jacht Klub Sława 168,00 55 42 71
59 POL 1677 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 171,00 56 60 55
60 POL 1047 Adam Ślewa UKS Zalew Kielce 171,00 59 55 57
61 POL 844 Emilia Brdulak KS Spójnia W-wa 174,00 49 64 61
62 POL 191611 Maciej Bałaga UKS Zalew Kielce 177,00 53 62 62
63 POL 1746 Jakub Gąsienica-Wawrytko KS Wiaterni Nowy Targ 187,00 64 54 69
64 POL 306 Lucjan Wierzchowski-Czerwiński UKS Żegluj Lublin 187,00 60 63 64
65 POL 1004 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 191,00 58 65 68
66 POL 1974 Oskar Niezabitowski JKK Tarnobrzeg 193,00 62 61 70
67 POL 749 Szymon Wrzosek UKS Żegluj Lublin 195,00 65 67 63
68 POL 0 Natalia Gąsienica-Wawrytko KS Wiaterni Nowy Targ 200,00 DNS 57 65
69 POL 1337 Michał Legutko KS Wiaterni Nowy Targ 202,00 68 68 66
70 POL 51 Maciej Cioczek UKS Żegluj Lublin 203,00 UFD 58 67
71 POL 1335 Piotr Bystrowski KS Wiaterni Nowy Targ 214,00 DNS DNS 58
72 POL 11 Bartek Miszczuk UKS Żegluj Lublin 215,00 67 70 DNS
73 POL 2020 Marcel Tyczyński KS Spójnia W-wa 222,00 66 DNS DNS
74 POL 1327 Szymon Lampa KŻ Horn Kraków 225,00 69 DNS DNS
75 POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 227,00 DNS 71 DNS
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.