Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

III Regaty o Puchar Columba

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1945 ZUZANNA ZIELIŃSKA MKŻ ŻNIN 17,00 8 8 1 1 4 1 2
2 POL 1670 ZUZANNA ZASADA ZATOKA PUCK 22,00 6 3 6 4 1 4 4
3 POL 1307 BARTOSZ PECZKA MKŻ ŻNIN 23,00 3 5 2 15 6 6 1
4 POL 2625 DOBACZEWSKA KORNELIA MKŻ ŻNIN 23,00 4 4 8 2 2 5 6
5 POL 1778 RUMIŃSKI MARCEL MKŻ ŻNIN 29,00 9 1 4 3 5 9 7
6 POL 2634 ANGELINA ZUBEL MKŻ ŻNIN 29,00 1 10 3 5 7 8 5
7 POL 2002 TYMON PRZYJEMCZAK ZATOKA PUCK 47,00 15 7 12 8 17 2 3
8 POL 1671 HANNA ROGOWSKA TKŻ TORUŃ 49,00 5 9 10 6 10 13 9
9 POL 8 DANIEL NINKOV ZATOKA PUCK 51,00 7 6 9 14 13 3 13
10 POL 421 BARTOSZ ŻMUDZIŃSKI MKŻ ŻNIN 56,00 2 11 11 13 9 11 12
11 POL 67 HIERONIM HENDLER TKŻ TORUŃ 61,00 14 17 5 9 12 10 11
12 POL 1657 ZOFIA SZCZEŚNIAK KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 66,00 13 16 7 7 8 19 15
13 POL 1752 JUSTYNA JURKOWSKA MKŻ ŻNIN 66,00 10 15 17 10 16 7 8
14 POL 1625 SEBASTIAN SCHMIDT ZATOKA PUCK 74,00 18 2 13 11 19 14 16
15 POL 1141 TOLA SZUKAJ TKŻ TORUŃ 77,00 16 18 15 19 3 15 10
16 POL 1735 BARTOSZ DYNIA MKŻ ŻNIN 82,00 11 13 22 18 14 12 14
17 POL 423 MACIEJ KRYSPIN MKŻ ŻNIN 95,00 12 12 14 24 11 22 UFD
18 POL 1772 WITOLD SAFIJAN MKŻ ŻNIN 105,00 17 19 20 17 15 28 17
19 POL 165 STANISŁĄW CHILEWSKI KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 107,00 24 14 16 12 18 23 28
20 POL 9911 JAN KOZŁOWSKI KS AQUA WŁOCŁAWEK 114,00 25 21 18 16 27 16 18
21 POL 1099 WIKTOR KLUCZNIK KS ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 132,00 20 20 21 26 29 21 24
22 POL 1100 MIŁOSZ BULG KS ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 133,00 19 UFD 26 20 25 17 26
23 POL 15 JULIA JURKIEWICZ BTŻ POJEZIERZE BRODNICA 134,00 23 26 25 25 20 18 23
24 POL 2626 MARCIN KRZYŻANOWSKI YCM COLUMBUS ŚWIECIE 135,00 21 22 25 21 28 27 20
25 POL 1983 OLIWIER KUŹMA MKŻR MARINA HOTEL SZCZECIN 140,00 22 27 23 22 22 24 27
26 POL 1404 IWO GOGOLKIEWICZ MKŻR MARINA HOTEL SZCZECIN 142,00 28 23 19 23 24 25 29
27 POL 1051 LEON JANKOWSKI KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 153,00 29 29 28 27 21 30 19
28 POL 7 OSKAR SZPRĘGLEWSKI YCM COLUMBUS ŚWIECIE 155,00 27 25 29 33 26 26 22
29 POL 6 MARTYNA TWAROGOWSKA BTŻ POJEZIERZE BRODNICA 174,00 26 28 27 29 32 32 32
30 POL 1510 IGNACY MILCZEWSKI KS ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 175,00 30 24 30 28 30 33 DNS
31 POL 51 NATAN SZTYLKO KŻ HALS 190,00 36 34 35 34 33 29 25
32 POL 891 OLIWIER DYRCZ KS AQUA WŁOCŁAWEK 194,00 32 33 34 DNS 31 31 33
33 POL 1131 SZYMON MAŚLANKA KS AQUA WŁOCŁAWEK 196,00 DNS DNS DNS DNS 23 20 21
34 POL 1034 ARTUR CHLEWICKI KS AQUA WŁOCŁAWEK 196,00 34 32 31 30 34 36 35
35 POL 11404 PAWEŁ ŁOPUSZKO MKŻR MARINA HOTEL SZCZECIN 200,00 35 30 32 31 37 35 37
36 POL 5 MACIEJ STRZĘPEK YCM COLUMBUS ŚWIECIE 203,00 31 31 36 32 35 38 38
37 POL BN KALINA MALINOWSKA YCM COLUMBUS ŚWIECIE 213,00 33 36 39 DNS 38 37 30
38 POL 54 ADAM ZIELIŃSKI KŻ HALS 213,00 40 39 33 35 36 34 36
39 POL 90 STANISŁAW OSIŃSKI KS ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 222,00 39 35 37 36 41 41 34
40 POL 52 HUBERT SAJAK KŻ HALS 229,00 37 38 DNS DNS 40 39 31
41 POL 16 JAN DWORZECKI YCM COLUMBUS ŚWIECIE 238,00 38 37 38 37 DNS DNS DNS
42 POL 53 ZUZANNA ZIELIŃSKA KŻ HALS 247,00 DNS 40 DNS DNS 39 40 40
43 POL 4 OLIWIER SZPRĘGLEWSKI YCM COLUMBUS ŚWIECIE 255,00 DNS DNS DNS DNS 42 42 39
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.