Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Sopot Optimist Cup

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO SOPOT 13,00 2 (15) 1 1 1 2 6
2 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 14,00 (26) 1 2 4 3 3 1
3 1852 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 18,00 4 2 4 (7) 2 4 2
4 1802 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 28,00 1 3 6 14 (ocs) 1 3
5 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO SOPOT 51,00 9 11 8 (15) 11 5 7
6 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO SOPOT 52,00 5 8 (15) 12 4 11 12
7 1254 Franciszek Thomas uKS NAVIGO SOPOT 60,00 3 18 18 (22) 6 6 9
8 1324 Jan Pifczyk TS Kuźnia Rybnik 63,00 14 4 5 6 15 19 (25)
9 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 65,00 13 9 14 11 (ocs) 8 10
10 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO SOPOT 68,00 18 17 3 2 (19) 13 15
11 88 Duda Hanna Stowarzyszenie Port Mechelinki 68,00 11 7 (dnf) 21 9 7 13
12 222 Wiktoria Harnasz TS Kuźnia Rybnik 81,00 24 6 10 5 12 24 (29)
13 133 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik 84,00 19 5 21 19 10 10 (22)
14 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO SOPOT 85,00 6 20 13 16 13 17 (33)
15 976 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik 95,00 12 16 19 3 (28) 25 20
16 1704 Franciszek Wołyniec UKS NAVIGO SOPOT 95,00 10 25 7 17 (29) 22 14
17 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO SOPOT 100,00 15 12 (dnf) 8 16 28 21
18 1023 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 104,00 16 13 16 18 25 16 (32)
19 1363 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 111,00 27 10 23 20 20 (30) 11
20 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 112,00 29 21 (31) 28 7 9 18
21 18 Borys Podumis UKS NAVIGO SOPOT 113,00 7 27 11 9 (32) 29 30
22 1167 Maja Szwejk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 118,00 (32) 19 25 32 14 20 8
23 1007 Wiktor Pawelczyk Stowarzyszenie Port Mechelinki 130,00 23 33 24 (dnf) 5 14 31
24 174 Marta Orlińska TS Kuźnia Rybnik 135,00 (41) 24 22 26 8 18 37
25 131 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 135,00 22 31 9 10 30 33 (42)
26 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 140,00 (37) 35 20 31 23 26 5
27 12841 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 140,00 20 22 12 23 31 32 (35)
28 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO SOPOT 140,00 (39) 18 18 25 21 15 23
29 91 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 145,00 25 23 (30) 27 24 27 19
30 1916 Konrad Ksionek UKS NAVIGO SOPOT 147,00 17 36 (dnf) 30 27 21 16
31 936 Maurycy Kosmowski Stowarzyszenie Port Mechelinki 154,00 27 26 (dnf) dnf 22 12 17
32 12 Olek Paczos MKŻ Arka Gdynia 158,00 30 34 (dnf) dnf 17 23 4
33 1204 Matylda Ferenc tS Kuźnia Rybnik 161,00 34 30 17 13 33 34 (39)
34 17 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 181,00 (38) 32 29 24 26 36 34
35 2177 Weronika Grala MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 185,00 8 (dnf) dnf dnf 18 31 28
36 2070 Jacek Dyguś MKŻ Arka Gdynia 212,00 36 14 (dnf) dnf ocs 35 27
37 20 Albert Mois uKS NAVIGO SOPOT 212,00 (dnf) 38 27 29 37 40 41
38 1702 Igor Rózga MKŻ Arka Gdynia 216,00 (ocs) 37 26 dnf 35 42 26
39 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia 231,00 21 41 (dnf) dnf 39 42 38
40 1703 Laura Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia 240,00 33 42 (dnf) dnf 40 39 36
41 291 Ewa Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 248,00 31 (dnf) dnf dnf 36 37 44
42 14 Mateusz Sidor MKŻ Arka Gdynia 253,00 43 43 (dnf) dnf 34 38 45
43 1284 Kacper Wojczulanis MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 254,00 34 29 (dnf) dnf dnf 41 dnf
44 1323 Martuna Muller MKŻ Arka Gdynia 262,00 (dnf) dnf dnf dnf 43 45 24
45 2150 Makary Gałka UkS NAVIGO SOPOT 267,00 (dnf) 40 dnf dnf 41 46 40
46 49 Maja Molik Stowarzyszenie Port Mechelinki 269,00 44 (dnf) dnf dnf 38 44 43
47 16 Oliwier Kozłowski UKS NAVIGO SOPOT 274,00 45 39 (dnf) dnf 44 dnf 46
48 17 Michał Retecki UKS NAVIGO SOPOT 279,00 40 (dnf) dnf dnf 42 dnf 47
49 18 Sjeva ukS NAVIGO SOPOT 290,00 42 (dnf) dnf dnf dnf dnf 48
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.