Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Puchar Lata

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 1139 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 4,00 7* 2 1 1
2 POL 1246 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 13,00 3 9* 4 6
3 POL 441 Maks Rybicki OKŻ 14,00 4 5 8* 5
4 POL 1118 Alicja Żuber KS AZS UWM Olsztyn 21,00 9 1 11 18*
5 POL 440 Michał Kluchciński OKŻ 21,00 23* 7 2 12
6 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 21,00 13 4 22* 4
7 POL 446 Aleksandra Wrońska OKŻ 21,00 5 19* 5 11
8 POL 1136 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 21,00 6 13* 6 9
9 POL 443 Dominika Godlewska OKŻ 24,00 11 6 7 15*
10 POL 11 Mateusz Kozłowski OKŻ 26,00 15 8 19* 3
11 POL 447 Amelia Wydra OKŻ 28,00 12 3 15* 13
12 POL 934 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn 28,00 10 10 23* 8
13 POL 863 Zuzanna Siemińska KS AZS UWM Olsztyn 29,00 8 11 24* 10
14 POL 980 Marcin Krawczyk Nauticus YC Olsztyn 36,00 14 15 16* 7
15 POL 2096 Liwia Liszkiewicz OKŻ 41,00 1 UFD* UFD 2
16 POL 1903 Marta Juńczyk Nauticus YC Olsztyn 41,00 17 14 10 27*
17 POL 1674 Tomasz Pakulski OKŻ 43,00 2 UFD* 3 UFD
18 POL 1730 Michał Surus Nauticus YC Olsztyn 43,00 19* 16 13 14
19 POL 1607 Nadia Onichimowska Nauticus YC Olsztyn 44,00 18 12 14 20*
20 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 46,00 25* 17 12 17
21 POL 44 Daria Pedowska OKŻ 54,00 16 21 17 23*
22 POL 3006 Oliwia Węgrzynowska Nauticus YC Olsztyn 56,00 20 20 25* 16
23 POL 2201 Mateusz Budzisz Nauticus YC Olsztyn 57,00 26 28* 9 22
24 POL 987 Szymon Budzisz Nauticus YC Olsztyn 60,00 24 18 18 26*
25 POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 61,00 21 23* 21 19
26 POL 46 Bartosz Wojciechowski OKŻ 66,00 22 26* 20 24
27 POL 1601 Paulina Jaśińska Nauticus YC Olsztyn 75,00 28 30* 26 21
28 POL 3110 Nikola Berbecka Nauticus YC Olsztyn 78,00 27 22 31* 29
29 POL 505 Maria Żuber KS AZS UWM Olsztyn 81,00 DNF* 29 27 25
30 POL 396 Ewa Wojtacka KS AZS UWM Olsztyn 82,00 29 25 28 30*
31 POL 168 Jędrzej Grabysa KS AZS UWM Olsztyn 83,00 30 24 29 34*
32 POL 329 Hanna Lipniewicz KS AZS UWM Olsztyn 90,00 DNF* 32 30 28
33 POL 1391 Adam Warno Nauticus YC Olsztyn 96,00 31 27 UFD* UFD
34 POL 1207 Bartek Kozioł Nauticus YC Olsztyn 96,00 33 31 32 35*
35 POL 1703 Jakub Ćwikła Nauticus YC Olsztyn 99,00 32 DNF* 33 34
36 POL 304 Aleksandra Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 103,00 DNF* DNF 34 31
37 POL 492 Magdalena Stachewicz KS AZS UWM Olsztyn 109,00 DNF* DNF DNF 33
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.