Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski w klasie DN

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 12,00 3 3 1 5.0
2 POL 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn 14,00 2 1 4.0 7.0
3 POL 36 Karol Jabłoński Olsztyński Klub Żeglarski 17,00 1 6.0 9.0 1
4 POL 13 Darek Kardas AZS-UWM Olsztyn 22,00 7.0 4.0 8.0 3
5 POL 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki 22,00 10.0 5.0 3 4.0
6 POL 254 Rafał Sielicki GGR 27,00 6.0 17.0 2 2
7 POL 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki 32,00 13.0 2 11.0 6.0
8 H 534 Jan Heida KWS SNEEK 44,00 11.0 7.0 12.0 14.0
9 P 235 Adam Baranowski SFPDN 44,00 4.0 11.0 7.0 22.0
10 P 74 Jerzy Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 45,00 14.0 9.0 10.0 12.0
11 P 125 Dariusz Kosecki Lks Charzykowy 49,00 9.0 10.0 21.0 9.0
12 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia 55,00 16.0 16.0 13.0 10.0
13 P 163 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 55,00 21.0 15.0 6.0 13.0
14 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA 59,00 18.0 14.0 16.0 11.0
15 P 107 Marek Stefaniuk GGR 60,00 12.0 8.0 24.0 16.0
16 P 247 Maciej Brosz SFPDN 62,00 8.0 12.0 18.0 24.0
17 P 80 RYSZARD Gliszczynski CHKŻ Chojnice 64,00 17.0 13.0 17.0 17.0
18 P 311 Wojciech Worek SFPDN 64,00 5.0 18.0 23.0 18.0
19 P 104 Wojciech Baranowski GIŻYCKA GRUPA REGATOWA 66,00 22.0 21.0 15.0 8.0
20 P 345 Jerzy Sukow SFPDN 69,00 19.0 25.0 5.0 20.0
21 P 200 Roman Morgaś MKŻ Mikołajki 77,00 25.0 23.0 14.0 15.0
22 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn 87,00 23.0 20.0 25.0 19.0
23 P 251 Roger Rowecki PKM LOK 89,00 15.0 27.0 22.0 25.0
24 H 962 Ben Kloos Yacht Club DN Nederland 89,00 20.0 19.0 19.0 DNF
25 P 400 Paweł Matuszak SFPDN 93,00 28.0 22.0 20.0 23.0
26 P 378 Marcin Tejszerski AZS UWM Olsztyn 99,00 26.0 26.0 26.0 21.0
27 P 380 Stefan Kalinowski Viking Człuchów 113,00 29.0 DNC 27.0 26.0
28 P 164 PAWEŁ BURCZYŃSKI AZS Olsztyn 113,00 27.0 24.0 DNC DNC
29 S 878 Tomasz Flisiak Stockholm Isjaktklubb 114,00 24.0 DNC 28.0 DSQ
30 P 416 Witold Ciuper MKŻ Żnin 119,00 DSQ 28.0 29.0 DNF
31 P 679 Jakub Schneider Brak 3,00 1 1 1
32 P 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin 8,00 3 2 3
33 P 224 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 9,00 2 3 4.0
34 M 53 Peter Hamrak Ice Wise 18,00 8.0 4.0 6.0
35 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń 24,00 17.0 5.0 2
36 P 2 Zdzisłˆaw Prot AZS UWM OLsztyn 24,00 7.0 7.0 10.0
37 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA 25,00 5.0 8.0 12.0
38 P 102 Laura Banach MKŻ Mikoˆłajki 32,00 11.0 13.0 8.0
39 P 451 Robert Kozioˆł SFPDN 32,00 13.0 10.0 9.0
40 P 90 Cezary Sternicki Giżycka Grupa Regatowa 36,00 12.0 6.0 18.0
41 P 54 Paweł Matejak YKP Warszawa 37,00 6.0 12.0 19.0
42 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN 40,00 18.0 11.0 11.0
43 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice 41,00 19.0 15.0 7.0
44 P 140 Tomasz Macugowski VI-KING Człˆuchów 42,00 9.0 18.0 15.0
45 P 96 Piotr Szafranek ŻKS Polonez 44,00 4.0 9.0 DSQ
46 P 20 Pawełˆ Kalota YKP WARSZAWA 44,00 10.0 14.0 20.0
47 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin 45,00 23.0 17.0 5.0
48 P 264 Weronika Martynowska OKŻ OLSZTYN 48,00 16.0 19.0 13.0
49 P 346 Jerzy Sukow SFPDN 50,00 14.0 20.0 16.0
50 P 62 Paweˆł Albrecht PKM LOK Poznań 52,00 15.0 16.0 21.0
51 P 280 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 56,00 20.0 22.0 14.0
52 P 289 Sylwia Oleszczak KKS Warmia 59,00 21.0 21.0 17.0
53 P 288 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn 71,00 22.0 27.0 22.0
54 P 44 Janusz. Marek Taber YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 73,00 26.0 24.0 23.0
55 P 777 Adam Szyburski Jacht Klub Wielkopolski 74,00 24.0 25.0 25.0
56 P 159 Mikoˆłaj Mickiewicz MKŻ Mikoˆłajki 81,00 27.0 23.0 DNC
57 P 261 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 81,00 DNC 26.0 24.0
58 P 175 Adam R. Szyburski Jacht Klub Wielkopolski 84,00 25.0 28.0 DNF
59 P 114 Michał Burczyński AZS UWM OLSZTYN 93,00 DNC DNC DNC
59 P 237 Jarosłˆaw Krasicki SFPDN 93,00 DNC DNC DNC
OPTIPARTS.PL
© 2021 sailingnet All rights reserved.