Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Regaty z okazji Dnia Morza

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3
1 POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 4,00 2 1 1
2 POL 1278 Adam Cwojdziński ŻMKS-Poznań 9,00 4 3 2
3 POL 1829 Stanisław Wojda JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21,00 1 17 3
4 POL 2634 Angelina Zubel MKŻ Żnin 21,00 8 2 11
5 POL 125 ANNA WITCZAK ŻLKS Poznań 30,00 11 6 13
6 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS-Poznań 30,00 10 11 9
7 POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 31,00 3 22 6
8 POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 44,00 6 13 25
9 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 48,00 12 28 8
10 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 50,00 28 5 17
11 POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS-Poznań 50,00 7 12 31
12 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 51,00 9 23 19
13 POL 143 Magda Laskowska PKM LOK Poznań 53,00 7 26 20
14 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 54,00 5 42 7
15 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 59,00 47 8 4
16 POL 163 Jan Kamieński JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 59,00 18 27 14
17 POL 390 Matylda Młodzianowska AZS Poznań 63,00 30 15 18
18 POL 25 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI ŻLKS Poznań 64,00 25 4 35
19 POL 1823 GUSTAW ZALEWSKI TKŻ Toruń 68,00 15 48 5
20 POL 1580 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 74,00 33 19 22
21 POL 2555 Jan Sawicki JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 77,00 16 46 15
22 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 79,00 37 14 28
23 POL 670 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS Poznań 79,00 21 26 32
24 POL 927 Hubert Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 83,00 13 16 54
25 POL 1 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 83,00 23 39 21
26 POL 17131 Jan Pachla UKŻ ŚRODA 84,00 22 29 33
27 POL 989 Anna Gąsiorek PKM LOK Poznań 85,00 17 24 44
28 POL 739 Daniel Śmiałowski ŻMKS-Poznań 90,00 24 25 41
29 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 91,00 36 31 24
30 POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 94,00 14 50 30
31 POL 673 MARTYNA MARIAK ŻLKS Poznań 95,00 39 18 38
32 POL 2010 JAKUB GIL TKŻ Toruń 96,00 31 49 16
33 POL 124 Maksymilian Koschel ŻLKS Poznań 97,00 35 10 52
34 POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS-Poznań 97,00 26 44 27
35 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 104,00 44 37 23
36 POL 1485 ANTONI RACHUTA ŻLKS Poznań 104,00 27 41 36
37 POL 1438 Zuzanna Borucka JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 106,00 29 57 20
38 POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 108,00 19 40 49
39 POL 439 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 111,00 65 9 37
40 POL 67 HIERONIM HENDLER TKŻ Toruń 111,00 46 55 10
41 POL 1671 HANNA ROGOWSKA TKŻ Toruń 111,00 34 32 45
42 POL 2 Bartosz Leżała UKŻ ŚRODA 114,00 50 52 12
43 POL 460 Alan Kurzawa ŻMKS-Poznań 118,00 42 21 55
44 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ Żnin 118,00 32 38 48
45 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 121,00 45 47 29
46 POL 674 Oskar Otto ŻLKS Poznań 128,00 55 33 40
47 POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 131,00 40 34 57
48 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 131,00 38 35 58
49 POL 880 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 133,00 41 30 62
50 POL 2037 Jan Winkler ŻLKS Poznań 134,00 52 36 46
51 POL 1428 Emilia Siekierczak AZS Poznań 137,00 49 54 34
52 POL 1312 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 138,00 48 43 47
53 POL 187 Nela Kasprzyk ŻMKS-Poznań 149,00 51 59 39
54 POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 151,00 66 20 65
55 POL 99 Ada Wilińska AZS Poznań 155,00 59 53 43
56 POL 139 Maria Nycz PKM LOK Poznań 157,00 57 58 42
57 POL 102 Wiktor Grajek UKŻ ŚRODA 166,00 62 45 59
58 POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 169,00 43 60 66
59 POL 1473 Amelia Kałużyńska ŻMKS-Poznań 170,00 54 66 50
60 POL 423 Maciej Kryspin MKŻ Żnin 170,00 56 63 51
61 POL 1849 JACEK LEWANDOWSKI ŻLKS Poznań 173,00 53 56 64
62 POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS-Poznań 175,00 61 61 53
63 POL 1421 Łucja Borkowska AZS Poznań 176,00 64 51 61
64 POL 1636 Jakub Raszewski PKM LOK Poznań 181,00 63 62 56
65 POL 794 Aleksander Kania ŻLKS Poznań 184,00 60 64 60
66 POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 186,00 58 65 63
67 POL 7721 Mikołaj Breliński MKŻ Żnin 206,00 67 67 DNF
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.