Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 1883 Bobrowska Aleksandra UKS Barnim Goleniow 3,00 1 1 1 1
2 664 Sawicki Oskar UKS Barnim Goleniów 9,00 6 4 3 2
3 188 Oleszczyk Filip UKS Barnim Goleniow 12,00 4 ufd 2 6
4 2555 Sawicki Jan JKW Poznań 18,00 2 ufd 12 4
5 723 Szczepanski Jakub LKS Charzykowy 24,00 26 5 16 3
6 1438 Borucka Zuzanna JKW Poznań 24,00 9 6 13 9
7 1815 Graczyk Mateusz CSW OPTY Ustka 27,00 7 16 4 ufd
8 1648 Zakrzewski Jakub JKW Poznan 27,00 17 ufd 5 5
9 1829 Wojda Stanislaw JKW Poznań 29,00 13 9 7 ufd
10 18 Obecny Tomasz Klub Sportowy CZ Szczecin 30,00 16 22 6 8
11 779 Kolinski Pawel LKS Charzykowy 32,00 19 3 20 10
12 1779 Wielinski Marcel LKS Charzykowy 35,00 33 14 9 12
13 1745 Szczepankowski Marek UKS Barnim Goleniow 37,00 18 8 11 ufd
14 922 Podgórny Jakub Klub Sportowy CZ Szczecin 38,00 27 17 10 11
15 1917 Skorski Filip CSW OPTY Ustka 39,00 5 12 29 22
16 1500 Lusnia Magdalena Klub Sportowy CZ Szczecin 40,00 22 11 32 7
17 1708 Maik Stanislaw UKS Barnim Goleniow 40,00 8 18 39 14
18 1585 Grabowski Mateusz LKS Charzykowy 40,00 15 10 15 23
19 1325 Gronek Wojciech Jacht Klub Koszalin 41,00 28 2 24 15
20 1209 Kaczmarek Lena Klub Sportowy CZ Szczecin 45,00 25 7 33 13
21 479 Harasimowicz-Krysztofiak Filip UKZ Blekitni 50,00 20 13 17 27
22 1884 Majdosz Adrian UKS Barnim Goleniow 51,00 3 ufd 14 34
23 978 Janicki Grzegorz JKW Poznań 55,00 31 28 8 19
24 158 Gornisiewicz Malgorzata UKZ Blekitni 56,00 32 21 19 16
25 927 Marciniak Hubert JKW Poznań 60,00 23 19 18 ufd
26 2551 Galeza Jerzy JKW Poznan 61,00 11 24 27 26
27 1650 Radomski Artur CSW OPTY Ustka 67,00 37 15 31 21
28 201 Koza Inka MUKZ BALTYK Mielno 68,00 21 30 dnf 17
29 1651 Grygorcewicz Tymoteusz CSW OPTY Ustka 72,00 12 35 36 25
30 1710 Piatak Alicja CSW OPTY Ustka 75,00 41 29 28 18
31 1506 Hrymajlo Mateusz Klub Sportowy CZ Szczecin 75,00 42 26 25 24
32 630 Szyca Maja LKS Charzykowy 77,00 36 27 30 20
33 1550 Szyca Antoni LKS Charzykowy 80,00 39 20 21 ufd
34 121 Stormann Maja UKZ Blekitni 80,00 29 25 26 29
35 1794 Disterhoft Wiktor UKS SZKWAL Zlocieniec 82,00 10 39 41 33
36 1262 Szurko Jakub KSW BALTIC Dziwnow 82,00 38 32 22 28
37 113 Piechota Dawid Klub Sportowy CZ Szczecin 91,00 30 23 dnf 38
38 11965 Juszczak Wojciech UKZ Blekitni 100,00 40 36 34 30
39 1404 Gogolkiewicz Iwo MKZR MARINA Hotele 103,00 35 31 43 37
40 237 Gronwald Anna Jacht Klub Koszalin 104,00 57 38 35 31
41 1091 Wojtolowicz Piotr MOSW Choszczno 104,00 34 34 dnf 36
42 2026 Chiniewicz Patrycja MUKZ BALTYK Mielno 112,00 24 ufd 23 ufd
43 22 Wiecki Wiktor UKZ Blekitni 114,00 44 40 42 32
44 1176 Cwigon Alek CSW OPTY Ustka 118,00 43 47 40 35
45 1983 Kuzma Oliwier MKZR MARINA Hotele 119,00 45 41 37 41
46 20 Kozlowska Anna MUKZ Baltyk Mielno 122,00 48 33 47 42
47 960 Harasimowicz-Krysztofiak Maja UKZ Blekitni 125,00 46 43 38 44
48 2 Kozlowski Michal MUKZ BALTYK Mielno 126,00 54 37 50 39
49 1930 Kowalczyk Borys LKS Charzykowy 127,00 49 42 45 40
50 284 Borek Kajetan Jacht Klub Koszalin 138,00 52 44 49 45
51 1478 Szymanowicz Szymon UKZ Blekitni 139,00 50 45 48 46
52 1793 Kotwica Maksymilian UKS Szkwal Zlocieniec 140,00 47 ufd 46 47
53 163 Kamienski Jan JKW Poznan 144,00 14 ufd ufd ufd
54 911 Lopuszko Pawel MKRZ Marina Hotele 147,00 dnf 50 44 53
55 21 Poludniak Julia UKS ALBATROS Wolin 148,00 56 46 54 48
56 1238 Rzemieniewski Wojciech Jacht Klub Koszali 150,00 55 ufd 52 43
57 942 Chudyk Jakub UKZ Blekitni Grzybowo 151,00 51 49 51 52
58 285 Walkowiak Wojciech Jacht Klub Koszalin 154,00 58 48 55 51
59 289 Kaluzna Eliza Jacht Klub Koszalin 162,00 60 ufd 53 49
60 959 Rubanowicz Szymon Jacht Klub Koszalin 168,00 53 dnf dnf 50
61 281 Bohdziewicz Piotr Jacht Klub Koszalin 175,00 59 51 dnf dnf
1 1883 Bobrowska Aleksandra UKS Barnim Goleniow 3,00 1 1 1 1
2 664 Sawicki Oskar UKS Barnim Goleniów 9,00 6 4 3 2
3 188 Oleszczyk Filip UKS Barnim Goleniow 12,00 4 ufd 2 6
4 2555 Sawicki Jan JKW Poznań 18,00 2 ufd 12 4
5 723 Szczepanski Jakub LKS Charzykowy 24,00 26 5 16 3
6 1438 Borucka Zuzanna JKW Poznań 24,00 9 6 13 9
7 1815 Graczyk Mateusz CSW OPTY Ustka 27,00 7 16 4 ufd
8 1648 Zakrzewski Jakub JKW Poznan 27,00 17 ufd 5 5
9 1829 Wojda Stanislaw JKW Poznań 29,00 13 9 7 ufd
10 18 Obecny Tomasz Klub Sportowy CZ Szczecin 30,00 16 22 6 8
11 779 Kolinski Pawel LKS Charzykowy 32,00 19 3 20 10
12 1779 Wielinski Marcel LKS Charzykowy 35,00 33 14 9 12
13 1745 Szczepankowski Marek UKS Barnim Goleniow 37,00 18 8 11 ufd
14 922 Podgórny Jakub Klub Sportowy CZ Szczecin 38,00 27 17 10 11
15 1917 Skorski Filip CSW OPTY Ustka 39,00 5 12 29 22
16 1500 Lusnia Magdalena Klub Sportowy CZ Szczecin 40,00 22 11 32 7
17 1708 Maik Stanislaw UKS Barnim Goleniow 40,00 8 18 39 14
18 1585 Grabowski Mateusz LKS Charzykowy 40,00 15 10 15 23
19 1325 Gronek Wojciech Jacht Klub Koszalin 41,00 28 2 24 15
20 1209 Kaczmarek Lena Klub Sportowy CZ Szczecin 45,00 25 7 33 13
21 479 Harasimowicz-Krysztofiak Filip UKZ Blekitni 50,00 20 13 17 27
22 1884 Majdosz Adrian UKS Barnim Goleniow 51,00 3 ufd 14 34
23 978 Janicki Grzegorz JKW Poznań 55,00 31 28 8 19
24 158 Gornisiewicz Malgorzata UKZ Blekitni 56,00 32 21 19 16
25 927 Marciniak Hubert JKW Poznań 60,00 23 19 18 ufd
26 2551 Galeza Jerzy JKW Poznan 61,00 11 24 27 26
27 1650 Radomski Artur CSW OPTY Ustka 67,00 37 15 31 21
28 201 Koza Inka MUKZ BALTYK Mielno 68,00 21 30 dnf 17
29 1651 Grygorcewicz Tymoteusz CSW OPTY Ustka 72,00 12 35 36 25
30 1710 Piatak Alicja CSW OPTY Ustka 75,00 41 29 28 18
31 1506 Hrymajlo Mateusz Klub Sportowy CZ Szczecin 75,00 42 26 25 24
32 630 Szyca Maja LKS Charzykowy 77,00 36 27 30 20
33 1550 Szyca Antoni LKS Charzykowy 80,00 39 20 21 ufd
34 121 Stormann Maja UKZ Blekitni 80,00 29 25 26 29
35 1794 Disterhoft Wiktor UKS SZKWAL Zlocieniec 82,00 10 39 41 33
36 1262 Szurko Jakub KSW BALTIC Dziwnow 82,00 38 32 22 28
37 113 Piechota Dawid Klub Sportowy CZ Szczecin 91,00 30 23 dnf 38
38 11965 Juszczak Wojciech UKZ Blekitni 100,00 40 36 34 30
39 1404 Gogolkiewicz Iwo MKZR MARINA Hotele 103,00 35 31 43 37
40 237 Gronwald Anna Jacht Klub Koszalin 104,00 57 38 35 31
41 1091 Wojtolowicz Piotr MOSW Choszczno 104,00 34 34 dnf 36
42 2026 Chiniewicz Patrycja MUKZ BALTYK Mielno 112,00 24 ufd 23 ufd
43 22 Wiecki Wiktor UKZ Blekitni 114,00 44 40 42 32
44 1176 Cwigon Alek CSW OPTY Ustka 118,00 43 47 40 35
45 1983 Kuzma Oliwier MKZR MARINA Hotele 119,00 45 41 37 41
46 20 Kozlowska Anna MUKZ Baltyk Mielno 122,00 48 33 47 42
47 960 Harasimowicz-Krysztofiak Maja UKZ Blekitni 125,00 46 43 38 44
48 2 Kozlowski Michal MUKZ BALTYK Mielno 126,00 54 37 50 39
49 1930 Kowalczyk Borys LKS Charzykowy 127,00 49 42 45 40
50 284 Borek Kajetan Jacht Klub Koszalin 138,00 52 44 49 45
51 1478 Szymanowicz Szymon UKZ Blekitni 139,00 50 45 48 46
52 1793 Kotwica Maksymilian UKS Szkwal Zlocieniec 140,00 47 ufd 46 47
53 163 Kamienski Jan JKW Poznan 144,00 14 ufd ufd ufd
54 911 Lopuszko Pawel MKRZ Marina Hotele 147,00 dnf 50 44 53
55 21 Poludniak Julia UKS ALBATROS Wolin 148,00 56 46 54 48
56 1238 Rzemieniewski Wojciech Jacht Klub Koszali 150,00 55 ufd 52 43
57 942 Chudyk Jakub UKZ Blekitni Grzybowo 151,00 51 49 51 52
58 285 Walkowiak Wojciech Jacht Klub Koszalin 154,00 58 48 55 51
59 289 Kaluzna Eliza Jacht Klub Koszalin 162,00 60 ufd 53 49
60 959 Rubanowicz Szymon Jacht Klub Koszalin 168,00 53 dnf dnf 50
61 281 Bohdziewicz Piotr Jacht Klub Koszalin 175,00 59 51 dnf dnf
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.