Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Regaty o Puchar Dnia Dziecka

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 7,00 1 2 3 5 1
2 POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 8,00 6 1 1 2 4
3 POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 18,00 8 4 9 4 2
4 POL 1928 Michał Błotniak MKS Szkuner Myślibórz 19,00 5 7 6 1 7
5 POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 19,00 2 5 5 7 13
6 POL 180 Stanisław Wołoszyn MKS Szkuner Myślibórz 25,00 3 28 10 6 6
7 POL 922 Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 28,00 15 8 2 10 8
8 POL 1745 Marek Szczepankowski UKS BARNIM GOLENIÓW 28,00 16 6 8 9 5
9 POL 1230 Alicja Koczorowska AZS Poznań 33,00 18 3 4 12 14
10 POL 58 Lena Gaweł AZS Poznań 48,00 12 19 30 14 3
11 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 49,00 11 12 18 8 20
12 POL 5119 Kajetan Kaska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 50,00 9 9 16 16 21
13 POL 1500 Magdalena Luśnia KS Centrum Żeglarskie Szczecin 53,00 13 14 31 15 11
14 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 54,00 4 20 15 18 17
15 POL 390 Matylda Miodzianowska AZS Poznań 56,00 22 18 17 3 18
16 POL 2026 Patrycja Chiniewicz MUKŻ BAŁTYK Mielno 56,00 7 10 29 33 10
17 POL 1708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 57,00 19 13 14 11 23
18 POL 18 Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 66,00 25 25 7 32 9
19 POL 1374 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 67,00 14 15 26 23 15
20 POL 113 Dawid Piechota KS Centrum Żeglarskie Szczecin 88,00 23 31 23 30 12
21 POL 1506 Mateusz Hrymajło KS Centrum Żeglarskie Szczecin 89,00 20 33 19 19 31
22 POL 1322 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 93,00 dnf 24 28 13 28
23 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 95,00 28 22 45 29 16
24 POL 1228 Olga Kanikowska AZS Poznań 97,00 17 29 37 25 26
25 POL 336 Agata Golec MUKŻ BAŁTYK Mielno 98,00 33 16 12 37 41
26 POL 201 Inka Koza MUKŻ BAŁTYK Mielno 98,00 26 23 27 39 22
27 POL 479 Filip Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 100,00 10 26 13 ufd ufd
28 POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 100,00 29 41 20 21 30
29 POL 828 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 102,00 ufd 27 24 22 29
30 POL 954 Igor Szymczyk MKS Szkuner Myślibórz 103,00 31 35 11 26 38
31 POL 158 Piotr Kiedrowski SEJK Pogoń Szczecin 106,00 38 42 21 20 27
32 POL 374 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 108,00 32 34 36 17 25
33 POL 121 Małgorzata Górnisiewicz UKŻ Błękitni Grzybowo 109,00 21 39 25 24 40
34 POL 1983 Olivier Kuźma MKŻR Marina Hotele 113,00 37 17 39 35 24
35 POL 1513 Szymon Barański KS Centrum Żeglarskie Szczecin 114,00 27 21 33 ufd 33
36 POL 953 Natasza Dobroń MKS Szkuner Myślibórz 114,00 23 32 43 27 32
37 POL 901 Kamil Chojecki MKS Szkuner Myślibórz 116,00 30 11 41 38 37
38 POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 118,00 41 37 34 28 19
39 POL 9011 Filip Szymanek MKS Szkuner Myślibórz 120,00 34 30 22 36 34
40 POL 22 Wojciech Juszczak UKŻ Błękitni Grzybowo 138,00 36 36 35 31 39
41 POL 1490 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 147,00 40 38 40 34 35
42 POL 1440 Tymek Bajko MKŻR Marina Hotele 155,00 41 40 38 42 36
43 POL 1479 Zuzanna Szymanowicz UKŻ Mrzeżyno 157,00 dnf 43 32 40 42
44 POL 1478 Szymon Szymanowicz UKŻ Mrzeżyno 174,00 44 47 42 44 44
45 POL 942 Jakub Chudyk UKŻ Kołobrzeg 174,00 43 45 46 43 43
46 POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 176,00 dnf 44 44 41 47
47 POL 960 Maja Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 177,00 39 46 47 46 46
48 POL 911 Iwo Gogołkiewicz MKŻR Marina Hotele 185,00 35 dnf dnf dnf 48
49 POL 1 Wiktor Wiecki UKŻ Błękitni Grzybowo 186,00 dnf 48 48 45 45
50 POL 1209 Lena Kaczmarek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 202,00 dnf dnf dnf dnf 49
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.