Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Puchar Przewodniczącego RM Gdańska

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA 11,00 1 *10 4 2 1 3
2 2117 ALICJA TUTKOWSKA YACHT KLUB STAL GDYNIA 12,00 2 1 *6 3 2 4
3 2057 NATALIA KILAR YACHT KLUB STAL GDYNIA 17,00 3 3 3 *7 6 2
4 1523 OLGA WIETEK YACHT KLUB STAL GDYNIA 22,00 8 2 5 6 *10 1
5 11943 FILIP ROSTEK NAUTICUS YC OLSZTYN 30,00 5 5 9 *12 3 8
6 1396 MATEUSZ GĄSIOROWSKI YACHT KLUB STAL GDYNIA 32,00 6 9 2 *10 8 7
7 2124 AGATA KOROPECKA YACHT KLUB STAL GDYNIA 36,00 7 4 10 *32 9 6
8 1940 FILIP BIL YACHT KLUB STAL GDYNIA 44,00 12 8 1 14 (dsq) 9
9 1917 FILIP MARJAŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK 48,00 4 11 13 *21 7 13
10 941 MACIEJ DUDEK NAUTICUS YC OLSZTYN 54,00 *24 18 7 5 12 12
11 1753 MICHAŁ JANKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK 57,00 11 12 *19 4 14 16
12 1941 ELIZA KOŁTAK NAUTICUS YC OLSZTYN 57,00 *33 7 17 8 15 10
13 2043 LILA SOCHAJ KS AZS AWFIS GDAŃSK 58,00 10 13 11 19 *34 5
14 2120 MICHAŁ KARANCEWICZ NAUTICUS YC OLSZTYN 71,00 *23 19 8 22 5 17
15 1891 KACPER WARYWODA NAUTICUS YC OLSZTYN 79,00 20 14 *21 15 19 11
16 1644 NINA JANOWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK 79,00 14 17 18 17 13 *20
17 1750 FILIP NOSOL UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 88,00 9 6 (ocs) 1 4 ufd
18 1993 MICHAŁ ROMAN GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 102,00 18 23 12 25 24 *37
19 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA 104,00 16 *25 25 16 23 24
20 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM GDYNIA 110,00 *34 15 14 23 30 28
21 2042 TYMON SOCHAJ KS AZS AWFIS GDAŃSK 113,00 37 (dsq) 20 9 26 21
22 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM GDYNIA 115,00 30 26 15 26 *36 18
23 1288 Piotr Muchlado OPTI CWM GDYNIA 116,00 39 33 22 11 11 (ufd)
24 932 JAKUB RUSINIAK NAUTICUS YC OLSZTYN 120,00 *32 20 23 29 25 23
25 1041 JAKUB CZĘCZEK NAUTICUS YC OLSZTYN 129,00 35 16 *39 37 27 14
26 2222 KAROL STACHOWSKI GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 131,00 40 22 31 18 20 *44
27 9 MAŁGORZATA WYRĘBSKA YACHT KLUB STAL GDYNIA 134,00 17 24 30 *58 41 22
28 1921 JAN MARJAŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK 138,00 25 (dns) 32 31 35 15
29 936 MAURYCY KOSMOWSKI PORT MECHELINKI 144,00 19 32 28 33 *53 32
30 2 Kacper Wąsikowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 145,00 31 21 26 28 39 (dns)
31 2110 KONRAD KUNC YACHT KLUB STAL GDYNIA 146,00 *49 43 36 20 21 26
32 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM GDYNIA 150,00 22 29 (ocs) 38 16 45
33 1880 MIKOŁAJ BUJALSKI NAUTICUS YC OLSZTYN 153,00 *47 30 35 24 31 33
34 1007 WIKTOR PAWELCZYK PORT MECHELINKI 163,00 *50 28 34 43 33 25
35 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM GDYNIA 164,00 36 *47 27 44 18 39
36 1595 Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA 164,00 *44 38 29 42 28 27
37 1354 DOMINIK SIENKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK 166,00 29 35 40 27 (ufd) 35
38 1541 Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA 168,00 *54 40 24 39 29 36
39 4707 FRANCISZEK ZAJĄC GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 172,00 *57 42 38 36 22 34
40 2104 MAKSYMILIAN LUTO NAUTICUS YC OLSZTYN 182,00 41 27 33 40 (dsq) 41
41 1187 MAJA FILIPSKA YACHT KLUB STAL GDYNIA 184,00 15 44 57 *59 17 51
42 2003 Hubert Bruggemann OPTI CWM GDYNIA 187,00 45 (ocs) 16 13 45 ufd
43 1290 Ida Kocięda OPTI CWM GDYNIA 193,00 46 41 43 *48 32 31
44 51 Zosia Glaza OPTI CWM GDYNIA 195,00 26 36 44 *47 47 42
45 1817 EMILKA PASZEK KS AZS AWFIS GDAŃSK 195,00 27 53 47 *54 38 30
46 2083 Natasza Tarnawska OPTI CWM GDYNIA 207,00 55 31 37 30 54 *56
47 1300 MACIEJ KRYSPIN GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 207,00 43 48 42 34 40 *57
48 1923 KACPER JANOWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK 209,00 13 51 48 49 *55 48
49 2032 Antonina Zagórska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 225,00 *63 52 41 46 43 43
50 21 ANTONINA PUCHOWSKA YACHT KLUB STAL GDYNIA 226,00 53 45 58 51 (ufd) 19
51 11 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM GDYNIA 227,00 *58 49 53 35 50 40
52 1281 Klara Malec OPTI CWM GDYNIA 232,00 38 39 55 *63 48 52
53 2116 ALICJA SAJ YACHT KLUB STAL GDYNIA 234,00 28 46 54 *61 57 49
54 1961 Agata Targowska OPTI CWM GDYNIA 240,00 *65 50 60 52 49 29
55 1221 Julia Padzik OPTI CWM GDYNIA 240,00 *60 54 46 45 37 58
56 1498 KACPER KRYSZEWSKI GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 241,00 42 *55 51 41 52 55
57 61 Jakub Wąsikowski GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 246,00 21 57 50 50 (ufd) ufd
58 4 OLGA KRASOWSKA GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 246,00 51 37 52 (dns) dsq 38
59 100 MARCEL STYBA PORT MECHELINKI 257,00 59 *60 49 57 46 46
60 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA 262,00 *66 58 56 56 42 50
61 1359 WIKTOR RADZIEJ KS AZS AWFIS GDAŃSK 266,00 62 (dsq) 45 ocs 44 47
62 1356 WIKTOR WESELAK KS AZS AWFIS GDAŃSK 273,00 48 34 (ocs) 55 ufd ufd
63 6 Sonia Zagórska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 280,00 56 56 59 *60 56 53
64 49 MAJA MOLIK PORT MECHELINKI 300,00 64 61 (dns) 64 51 60
65 10 Orest Trembacz GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 300,00 52 59 (ocs) 53 ufd ufd
66 4708 KAMIL ROMAN GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 312,00 (dns) 62 dns 65 58 59
67 44 MATEUSZ KUNDZIER GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 313,00 61 (ocs) dsq 62 ufd 54
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.