Wyniki regat Sezon 2020 Logo 420

Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3
1 POL 56370 ZOFIA KORSAK MKS "Dwójka" Warszawa 2,00 1* 1 1
2 POL 55654 Agnieszka PAWŁOWSKA CHKŻ Chojnice 5,00 3 9* 2
3 POL 56369 Patryk KOSMALSKI CHKŻ Chojnice 6,00 2 4* 4
4 POL 55955 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 10,00 8 2 15*
5 POL 56625 Mikołaj Merkler Giżycka Grupa Regatowa 10,00 4 6 14*
6 POL 56913 Ludwik Grzelak OKŻ Olsztyn 11,00 6 19* 5
7 POL 56676 Gustaw Kwiek Golden Boats Academy 13,00 29* 3 10
8 POL 56000 Rafal Pogorzelski Giżycka Grupa Regatowa 13,00 9* 7 6
9 POL 55384 Hania Jarząbek K.S Spójnia - Warszawa 14,00 5 13* 9
10 POL 54956 Mateusz Buło Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 18,00 UFD* 10 8
11 POL 56702 Korneliusz Dębiak OKŻ Olsztyn 20,00 17 21* 3
12 POL 56624 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa 22,00 14 8 RET*
13 POL 55327 Julia Schmidt YKP GDYNIA 22,00 11 11 DSQ*
14 POL 55651 Michał Mazurowski Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 25,00 13 BFD* 12
15 POL 54407 Weronika Jaroszek KSW BALTIC 27,00 10 17 DSQ*
16 POL 56146 Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin 30,00 18 12 DSQ*
17 POL 5636 Ewa LEWANDOWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK 32,00 19 22* 13
18 POL 55956 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 32,00 22* 15 17
19 POL 5614 Jeremi Dąbrowski KSW BALTIC 33,00 28 5 DSQ*
20 POL 56141 Dominika Fajdasz, Mateusz Szweda KS SPÓJNIA WARSZAWA 34,00 24* 23 11
21 POL 56530 Olga Hanslik, Marianna Gębicka Golden Boats Academy 35,00 21 14 DSQ*
22 POL 55652 Jakub Tomczynski, Kacper Walęga K.S Spójnia - Warszawa 36,00 16 28* 20
23 POL 1 Jan Macugowski, Jakub Kreft KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 37,00 32* 16 21
24 POL 56628 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 40,00 15 25 RET*
25 POL 55653 Magdalena Jagiełło MKS "Dwójka" Warszawa 40,00 UFD* 24 16
26 POL 56805 Maja Kwiek Golden Boats Academy 40,00 20 20 DNF*
27 POL 56651 Daria Targos MKS Dwójka Warszawa 41,00 23 26* 18
28 POL 55650 Patrycja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 49,00 UFD* BFD 7
29 POL 53621 Zuzanna Olowiak, Zofia Kucharska YKP Gdynia, YKP Gdynia 49,00 7 BFD* RET
30 POL 56147 Michał Trafalski YKP GDYNIA 51,00 33* 32 19
31 POL 53608 Adam Ciemiński CHKŻ Chojnice 52,00 30 35* 22
32 POL 53600 Paweł Koliński LKS Charzykowy 53,00 34* 29 24
33 POL 54973 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 54,00 12 BFD* DSQ
34 POL 5356 Marcel Wolętek MKS Dwójka Warszawa 57,00 35* 34 23
35 POL 54966 RADOSŁAW PARZYCH Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo” 58,00 27 31 UFD*
36 POL 56834 Emilia Roszkowska, Julian Gloeh K.S Spójnia - Warszawa, MKS "Dwójka" Warszawa 60,00 UFD* 18 DSQ
37 POL 53108 Jan Borowiak KSW BALTIC 61,00 25 36 DSQ*
38 POL 6146 Joanna Cymerman KSW BALTIC 63,00 36 27 DSQ*
39 POL 55565 Jan Turczynowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 64,00 31 33 DSQ*
40 POL 53606 Tymon Wiatrowski, Paweł Werechowski CHKŻ Chojnice 67,00 37 30 RET*
41 POL 56627 MARTA CHOMIK Giżycka Grupa Regatowa 68,00 26 BFD* RET
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.