Puchar Polski za 2019

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub
1 P 431 Jarosław Radzki KKS WARMIA Olsztyn
2 P 55 Tomasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
3 P 114 Michał Burczynski AZS UWM Olsztyn
4 P 155 Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
5 P 254 Rafał Sielicki MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
6 P 104 Wojciech Baranowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
7 P 243 Adam Szczęsny KKS Warmia Olsztyn
8 P 200 Roman Morgas MKŻ Mikołajki
9 P 65 Marek Bernat KKS Warmia Olsztyn
10 P 74 Jerzy Taber YKP WARSZAWA
11 P 31 Robert Graczyk MKŻ Mikołajki
12 P 125 Dariusz Kosecki LKS Charzykowy
13 P 341 Rafał Ługowski YKP WARSZAWA
14 P 13 Darek Kardas AZS UWM Olsztyn
15 P 107 MareK Stefaniuk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
16 P 345 Jerzy Sukow SFPDN
17 P 247 Maciej Brosz SFPDN
18 P 15 Andrzej Wojtkiewicz YKP WARSZAWA
19 P 146 Andrzej Jojko YKP WARSZAWA
20 P 378 Marcin Tejszerski SFPDN
21 P 380 Stefan Kalinowski KŻ-VIKING Człuchów
22 P 451 Robert Kozioł SFPDN
23 P 96 Piotr Szafranek KS Polonez
24 P 20 Paweł Kalota YKP WARSZAWA
25 POL 355 Jarosław Miarczyński SFPDN
26 P 80 Ryszard Mrózek Gliszynski CHKŻ Chojnice
27 P 251 Roger Rowecki PKM LOK Poznań
28 P 24 Jerzy Najdrowski SFPDN
29 P 311 Wojciech Worek UKS Navigo Sopot
30 P 54 Paweł Matejak YKP WARSZAWA
31 P 2 Zdzisław Prot AZS UWM OLSZTYN
32 P 148 Paweł Macugowski KŻ-VIKING Człuchów
33 P 119 Zuzanna Rybicka CHKŻ Chojnice
34 P 288 Jędrzej Wissuwa OKŻ Olsztyn
35 P 14 Michał Jaworski YKP WARSZAWA
36 P 36 Karol Jabłoński OKŻ Olsztyn
37 POL 679 Jakub Schneider Baza Mrągowo
38 P 242 Mariusz Prot AZS UWM OLSZTYN
39 P 62 Paweł Albrecht PKM LOK Poznań
40 P 442 Krzysztof Prot AZS UWM Olsztyn
41 P 289 Artur Wissuwa OKŻ Olsztyn
42 P 400 Paweł Kaczmarski Mkż Żnin
43 P 364 Bartosz Michałkiewicz YKP WARSZAWA
44 P 4 Maria Oleksy YKP WARSZAWA
45 POL 159 Dariusz Mickiewicz MKŻ Mikołajki
46 P 208 Mirosław Kisły YKP WARSZAWA
47 POL 410 Michał Kowalski MKŻ Żnin
48 P 102 Laura Banach MKŻ Mikołajki
49 P 402 Stefan Schleifer UKS Navigo Sopot
50 P 140 Tomasz Macugowski KŻ-VIKING Człuchów
51 P 224 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
52 P 34 Grzegorz Pieczko Baza Mrągowo
53 P 407 Bartosz Dąbrowski MKŻ Żnin
54 P 44 Janiusz Marek Taber YKP WARSZAWA
55 P 90 Cezary Sternicki Baza Mrągowo
56 P 211 Borys Michniewicz UKŻ Wiking Toruń
57 P 142 Kacper Worek YK Stal Gdynia
58 P 280 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
59 POL 12 Sara Natasza Piasecka OKŻ Olsztyn
60 P 59 Mikołaj Mickiewicz MKŻ Mikołajki
61 P 58 Jerzy Henke MKŻ Mikołajki
62 P 353 Sebastian Zarzeczański-Różański ŻLKS Kiekrz Poznań
63 P 301 Witek Tejkowski MKŻ Żnin
64 P 51 Bogdan Eder SFPDN
65 P 32 Paweł Roszkowski OKŻ Olsztyn
66 P 81 Jarosław Górski SFPDN
67 P 98 Leszek Przybysz AZS UWM Olsztyn
68 P 134 Ryszard Szumowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
69 P 186 Maciej Chmielewski UKŻ GROT SUWAŁKI
70 P 192 Jakub Krynicki UKŻ GROT SUWAŁKI
71 POL 48 Jacek Kamiński YKP WARSZAWA
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.