Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST A

Puchar Dziwnowa

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 21,00 4 (19) 2 2 2 8 1 2
2 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 22,00 2 2 6 2 1 6 3 (19)
3 POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 27,00 1 3 3 1 6 9 4 (15)
4 POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 29,00 1 9 9 3 3 1 (11) 3
5 POL 1947 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 30,00 4 1 2 7 5 (20) 10 1
6 POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 43,00 2 9 4 4 (42) 12 6 6
7 POL 11 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 59,00 7 5 1 10 8 (dns) 8 20
8 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 62,00 5 10 20 1 9 4 (28) 13
9 POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 62,00 9 3 4 5 20 7 (22) 14
10 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 69,00 17 6 11 3 13 (23) 15 4
11 POL 2126 Alexsandre Vidal UKS FIR Warszawa 69,00 6 7 10 15 12 5 9 (18)
12 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 73,00 18 8 6 9 4 (33) 16 12
13 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 76,00 8 1 5 15 (29) 22 17 8
14 POL 1764 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 92,00 3 11 17 11 18 11 (21) 21
15 POL 3431 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 96,00 6 2 28 16 14 25 5 (35)
16 POL 2000 Adam Turczynowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 105,00 3 12 5 6 22 2 (ret) ret
17 POL 33 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 105,00 11 7 16 12 30 10 19 (31)
18 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 108,00 13 22 18 22 (23) 15 7 11
19 POL 2200 Kaja Śledzińska KS SPÓJNIA WARSZAWA 113,00 11 4 27 9 27 3 32 (37)
20 POL 1975 Maja Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA 114,00 20 13 12 14 (39) 13 35 7
21 POL 1991 August Sobczak Sailing Legia- Legia Warszawa 118,00 9 4 13 6 (40) 30 27 29
22 POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 120,00 7 5 8 4 (43) 24 34 38
23 POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 123,00 12 (ufd) 31 17 7 44 2 10
24 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 127,00 36 18 22 7 11 28 (44) 5
25 POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 128,00 8 11 19 10 (bfd) 46 12 22
26 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 135,00 29 21 19 17 17 16 (ret) 16
27 POL 2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 136,00 12 24 7 5 19 32 37 (41)
28 POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 144,00 (39) 14 25 8 21 21 29 26
29 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 146,00 16 (48) 13 39 25 26 18 9
30 POL 2142 Zuzanna Borucka JKW Poznań 148,00 13 10 12 (30) 26 27 30 30
31 POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 149,00 33 6 28 30 10 (37) 25 17
32 POL 2033 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 151,00 18 36 (50) 13 16 18 26 24
33 POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 156,00 (48) 19 15 11 15 31 33 32
34 POL 2078 Stanisław Ługowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 159,00 5 ufd 9 14 33 19 (ret) 25
35 POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 162,00 30 12 8 34 24 14 40 (42)
36 POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 167,00 10 (42) 3 35 36 36 13 34
37 POL 2007 Alicja Alka Michalewska SSW MOS IŁAWA 168,00 27 21 16 23 28 (51) 14 39
38 POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 176,00 22 20 1 12 50 40 31 (51)
39 POL 907 Milena Siczek Uks Żegluj Lublin 180,00 25 13 26 8 41 43 24 (45)
40 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 183,00 24 17 14 (ret) 31 34 20 43
41 POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 186,00 14 18 33 31 (46) 29 38 23
42 POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 186,00 22 23 18 19 34 (50) 42 28
43 POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 194,00 32 15 25 18 48 17 39 (53)
44 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 203,00 10 29 43 25 35 38 23 (50)
45 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 207,00 21 8 24 29 44 41 (50) 40
46 POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 221,00 47 16 11 20 45 39 43 (49)
47 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 226,00 46 17 15 33 47 (52) 41 27
48 POL 1523 Olga Wietek YKP GDYNIA 228,00 19 15 34 18 51 47 (ret) 44
49 POL 3469 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 229,00 15 30 36 19 (53) 49 47 33
50 POL 3404 SZYMON ROZUM MKS "Dwójka" Warszawa 229,00 30 29 21 16 (52) 45 36 47
51 POL 2107 MARTA PIOTROWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 232,00 23 33 14 (51) 32 35 49 46
52 POL 2191 Jan Karnowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 240,00 15 30 50 20 38 (53) 46 36
53 POL 2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 244,00 19 39 23 28 (49) 42 45 48
54 POL 1494 Kacper Kostarz UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 256,00 29 33 7 ufd 37 48 48 (52)
55 POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 87,00 31 (34) 22 21 3 1 3 6
56 POL 1979 Hubert Nowicki KS AZS AWFIS GDAŃSK 96,00 26 31 20 (40) 8 2 2 7
57 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS BRYG 115,00 (40) 27 24 22 14 6 5 17
58 CZE 858 Adam Jaroš MYK, z.s. 118,00 27 16 (42) 37 5 7 1 25
59 POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 118,00 20 (ufd) 44 13 2 24 13 2
60 POL 2112 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 121,00 (35) 26 30 24 1 23 16 1
61 POL 1576 Alicja Przybyłek AZS OŚ Poznań 129,00 38 24 (46) 26 6 18 8 9
62 POL 12 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 131,00 17 27 41 (dns) 13 13 4 16
63 POL 1026 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 137,00 (34) 23 26 25 4 22 25 12
64 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 140,00 24 14 35 36 (bfd) 19 9 3
65 POL 2048 NINA MIROWSKA AZS UW 144,00 32 32 (35) 33 7 17 10 13
66 POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 151,00 (38) 35 21 23 18 10 30 14
67 POL 1547 Andrzej Nycz JKW Poznań 159,00 37 26 40 (48) 10 25 11 10
68 POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 162,00 28 40 31 (45) 31 8 20 4
69 POL 333 Michał "kornik" Skawiński KS SPÓJNIA WARSZAWA 168,00 36 (ufd) 52 28 9 16 22 5
70 POL 2153 Szymon Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 176,00 52 28 42 (ufd) 20 20 6 8
71 POL 1739 Szymon Rossa JKW Poznań 178,00 43 20 10 46 23 5 (ufd) 31
72 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 180,00 (42) 25 34 26 22 14 26 33
73 POL 1438 Stanisław Wojda JKW Poznań 182,00 35 22 33 (50) 19 12 41 20
74 POL 3408 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 184,00 33 (44) 38 24 21 9 39 15
75 POL 1768 WIKTOR WRÓBEL MKS "Dwójka" Warszawa 191,00 23 40 29 (48) 11 40 17 26
76 POL 2110 KONRAD KUNC YK Stal Gdynia 192,00 (44) 36 29 21 26 35 12 28
77 POL 3488 KLARA PIOTROWSKA MKS "Dwójka" Warszawa 193,00 42 (47) 23 37 32 15 21 23
78 POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 198,00 (50) 35 32 36 15 34 19 27
79 POL 1883 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 200,00 26 39 45 32 24 4 (ufd) 30
80 POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 205,00 16 46 37 27 (bfd) 11 14 ufd
81 POL 2122 Kajetan Stein UKS Bryg Wrocław 208,00 48 28 27 41 16 29 (ufd) 19
82 POL 2158 Weronika Przeździecka KS SPÓJNIA WARSZAWA 209,00 41 (42) 41 39 12 26 28 22
83 POL 1888 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 212,00 37 41 (49) 40 17 3 32 42
84 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 213,00 45 (47) 30 32 25 33 27 21
85 POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 225,00 21 34 46 42 (bfd) 21 7 dne
86 POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 226,00 28 25 53 27 (bfd) 31 18 39
87 POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 229,00 46 44 17 41 (bfd) 37 15 29
88 POL 1940 Filip Bil YKP GDYNIA 239,00 31 32 32 35 (bfd) 28 33 48
89 POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 261,00 14 45 49 29 (bfd) 44 37 43
90 POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 262,00 25 31 44 43 (bfd) 41 40 38
91 POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 262,00 (47) 43 39 31 29 39 45 36
92 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 263,00 (51) 38 39 38 28 47 29 44
93 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 265,00 39 38 45 44 30 (49) 24 40
94 POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 267,00 45 43 43 45 (bfd) 42 38 11
95 CZE 703 Liliana Dymakova YC Vysoke Myto 267,00 50 (ufd) 51 49 33 27 23 34
96 POL 1574 Zofia Pospieszna AZS OŚ Poznań 269,00 49 (ufd) 37 34 27 43 42 37
97 POL 1713 Jakub Jaworski UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 279,00 34 48 48 (52) 36 30 43 35
98 POL 3440 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 282,00 53 49 36 (ufd) bfd 38 34 18
99 CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 285,00 49 37 (52) 47 35 36 35 46
100 POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 292,00 43 (ufd) 51 49 bfd 32 31 32
101 POL 2166 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 295,00 (51) 41 47 38 34 46 44 45
102 POL 1272 Mikołaj Mataczyński AZS OŚ Poznań 301,00 40 46 40 42 38 (50) 48 47
103 CZE 714 Matyas Dymak YC Vysoke Myto 315,00 52 (ufd) 53 43 37 52 ufd 24
104 CZE 318 Karolina Hejnova Yacht Club Banik Ostrava 322,00 53 45 38 46 (bfd) 48 46 41
105 POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 323,00 44 (ufd) 48 47 bfd 45 36 49
106 CZE 833 Tatiana Bělunková YC Jezero Hlučín 326,00 41 37 47 44 (bfd) 53 ufd 50
107 POL 212 Zuzanna Rzadkowska UKS Yacht Club Sława 363,00 (54) 50 54 53 bfd 51 47 ufd
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.