Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

V Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1296 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo 4,00 1 2 1 1 1
2 POL 1655 Maciej Cioczek UKS ŻEGLUJ Lublin 16,00 10 1 4 4 7
3 POL 1830 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 20,00 6 5 6 3 6
4 POL 1603 Mikołaj Cieślak UKS ŻEGLUJ Lublin 23,00 7 4 9 9 3
5 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 27,00 5 OCS 5 2 15
6 POL 1409 Marysia Stachera UKS Zalew Kielce 33,00 3 OCS 7 5 18
7 POL 1700 Marcel Cichosz ŻEGLUJ LUBLIN 33,00 8 8 15 7 10
8 POL 747 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 35,00 2 RET 16 6 11
9 POL 1747 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo 35,00 26 7 11 13 4
10 POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 36,00 11 3 8 14 24
11 POL 1775 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 36,00 9 13 12 10 5
12 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 40,00 4 ocs 2 8 25
13 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 49,00 14 10 13 19 12
14 POL 6 Hieronim Pazur Uczniowski Klub Sportowy Żegluj w Lublinie 50,00 18 6 14 12 dnf
15 POL 1971 Marianna Bednarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 50,00 12 15 22 15 8
16 POL 12971 Julia Płocharczyk Baza Mrągowo 50,00 17 16 10 11 13
17 POL 1047 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce 52,00 16 11 3 22 dnf
18 POL 1974 Maja Szostak Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 58,00 15 9 26 25 9
19 POL 1749 BARTEK NOGALSKI ŻEGLUJ LUBLIN 64,00 27 14 24 24 2
20 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin 68,00 19 12 28 23 19
21 POL 1328 Adam Aljabali Uks Żegluj Lublin 70,00 13 25 39 16 16
22 POL 1666 JAKUB NAWROT JKKT KOTWICA 73,00 25 18 17 18 20
23 POL 1749 Anna Ścisłowska UKS Żegluj Lublin 77,00 21 19 20 17 dnf
24 POL 1609 BARTEK MISZCZUK ŻEGLUJ LUBLIN 83,00 24 17 19 28 23
25 POL 1296 Matylda Rodziewicz Baza Mrągowo 84,00 20 22 25 30 17
26 POL 11444 FRANCISZEK GOLEŃ ŻEGLUJ LUBLIN 96,00 33 24 31 27 14
27 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 101,00 23 29 28 31 21
28 POL 937 ZOFIA DEMBOWSKA BAZA MRĄGOWO 103,00 31 20 32 20 dnf
29 POL 1971 DANIEL MYSZKA JKKT KOTWICA 105,00 29 34 30 21 25
30 POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub Nisko 111,00 28 31 27 20 27
31 POL 1939 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 118,00 41 23 21 33 dnf
32 POL 1444 Zofia Księżniak UKS Żegluj 125,00 22 26 36 41 dnf
33 POL 11655 Hubert Głowala UKS Żegluj 132,00 38 28 34 32 dnf
34 POL 1482 MIŁOSZ PAROL ŻEGLUJ LUBLIN 135,00 36 32 33 34 dnf
35 POL 14441 PRZEMYSŁAW GUMIENICZEK ŻEGLUJ LUBLIN 136,00 dnf 21 28 26 dnf
36 POL 907 Zuzanna Żuchowska UKS Żegluj 137,00 32 27 38 40 dnf
37 POL 18301 NINA BUŁTOWICZ ŻEGLUJ LUBLIN 139,00 48 30 41 39 29
38 POL 20351 ADAM KRAWCZYK ŻEGLUJ LUBLIN 139,00 30 39 35 35 dnf
39 POL 11926 BRUNO KOŻUCHOWSKI ŻEGLUJ LUBLIN 142,00 45 33 37 44 28
40 POL 1655 FILIP KOWAL ŻEGLUJ LUBLIN 160,00 37 35 45 43 dnf
41 POL 11834 ADA BUŁTOWICZ ŻEGLUJ LUBLIN 161,00 43 36 40 42 dnf
42 POL 11801 STANISŁAW BRZOZOWSKI ŻEGLUJ LUBLIN 163,00 40 41 dnf dnf 22
43 POL 1328 ALEKSANDER KOŻUCHOWSKI ŻEGLUJ LUBLIN 174,00 42 43 44 45 dnf
44 POL 984 BARTEK SEREWA ŻEGLUJ LUBLIN 181,00 dnf dnf 23 38 dnf
45 POL 1114 ANTONI FRONCZEK ŻEGLUJ LUBLIN 181,00 44 40 dnf 37 dnf
46 POL 1265 JAGODA KLISOWSKA ŻEGLUJ LUBLIN 185,00 35 dnf 43 47 dnf
47 POL 1516 Jan ŻuchowskI UKS Żegluj 186,00 39 37 ocs 50 dnf
48 POL 930 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 188,00 34 dnf 48 46 dnf
49 POL 1873 MAJA SZKLARZ JKKT KOTWICA 189,00 46 dnf 47 36 dnf
50 POL 2036 LAURA ŁOPUCKA ŻEGLUJ LUBLIN 193,00 dnf 38 42 53 dnf
51 POL 1111 BARTEK PAWLUK ŻEGLUJ LUBLIN 204,00 50 42 dnf 52 dnf
52 POL 8 Michalina Krociel UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ 204,00 47 dnf 49 48 dnf
53 POL 1143 NINA STARZYŃSKA ŻEGLUJ LUBLIN 206,00 51 dnf 46 49 dnf
54 POL 308 KASIĄ PRĘDOTA ŻEGLUJ LUBLIN 223,00 52 dnf dnf 51 dnf
55 POL 930 Hubert Głowala UKS Żegluj 229,00 49 dnf dnf dnf dnf
56 POL 77 Krzysztof Stachera UKS Zalew Kielce 233,00 53 dnf dnf dnf dnf
57 POL 90 MAURYCY PRAŻMO ŻEGLUJ LUBLIN 234,00 54 dnf dnf dnf dnf
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.