Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

V Regaty o Puchar Columba

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 7,00 1 2 1 1 1 1 3
2 POL 1735 Bartosz Dyna MKŻ Żnin 25,00 4 1 UFD 4 2 5 9
3 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 28,00 11 3 3 3 20 3 5
4 POL 1945 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 31,00 7 4 4 6 8 6 4
5 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 36,00 2 18 7 9 14 2 2
6 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 38,00 5 9 2 5 19 21 7
7 POL 2634 Angelina Zubel MKŻ Żnin 40,00 6 5 8 8 5 16 8
8 POL 1376 Jurkowska Justyna MKŻ Żnin 45,00 3 15 5 2 22 19 10
9 POL 1285 Witold Safijan MKŻ Żnin 52,00 10 6 11 13 4 9 12
10 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 52,00 9 14 9 7 6 8 13
11 POL 1034 Oliwier Dyrcz AQUA Włocławek 58,00 12 20 10 21 3 12 1
12 POL 1225 Jan Lemński TKŻ TORUŃ 70,00 8 8 18 11 19 14 11
13 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 73,00 19 12 ufd 12 11 13 6
14 POL 1018 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 79,00 13 10 ufd 16 9 17 14
15 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 80,00 ufd 7 6 17 12 4 34
16 POL 1199 Jan Kozłowski AQUA Włocławek 84,00 15 13 13 20 7 18 18
17 POL 2010 Zofia Gil TKŻ TORUŃ 87,00 16 23 17 19 21 7 16
18 POL 1752 Tymon Gotowicz MKŻ Żnin 89,00 18 16 12 24 13 15 15
19 POL 1853 Oskar Szpręglewski YCM Columbus Świecie 99,00 24 27 16 15 16 11 17
20 POL 1008 Szymon Maślanka AQUA Włocławek 111,00 25 17 14 25 15 20 20
21 POL 1772 Szymon Gotowicz TKŻ TORUŃ 123,00 27 11 22 26 17 23 24
22 POL 2118 Radosław Grześ TKŻ TORUŃ 126,00 20 21 15 23 25 22 28
23 POL 2 Jakub Pawlikowski TKŻ TORUŃ 139,00 30 26 20 14 31 19 21
24 POL 2626 Marcin Krzyżanowski YCM Columbus Świecie 137,00 23 19 19 22 30 29 25
25 POL 1819 Artur Gorzycki TKŻ TORUŃ 140,00 14 22 25 19 24 dnf dns
26 POL 17 Bogna Tłok MLKS Krajna Sępólno 142,00 21 24 21 30 29 25 22
27 POL 4 Kalina Malinowska YCM Columbus Świecie 143,00 22 31 24 18 23 27 29
28 POL 1098 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 153,00 17 29 23 28 34 26 30
29 POL 1578 Oliwier Szpręglewski YCM Columbus Świecie 153,00 ufd 25 30 29 18 28 23
30 POL 1380 Stanisław Tarnicki AQUA Włocławek 164,00 31 34 29 33 28 24 19
31 POL 71 Hubert Pieniążek YCM Columbus Świecie 167,00 28 28 26 32 27 32 26
32 POL 18 Adriana Jakubczyk MLKS Krajna Sępólno 178,00 26 30 28 31 32 31 32
33 POL 1 Barbara Willim YCM Columbus Świecie 181,00 29 32 27 27 33 34 33
34 POL 679 Michał Wiśniewski AQUA Włocławek 182,00 33 35 31 35 26 30 27
35 POL 1114 Patryk Lewandowski MLKS Krajna Sępólno 195,00 32 33 32 34 35 33 31
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.