Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar Burmistrza Kartuz

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 59,00 1.0 1.0 (56.0 OCS) 1.0
2 POL 88 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI 12,00 2.0 4.0 1.0 (5.0)
3 POL 93 Szymon Mocarski Klub Port Mechelinki 17,00 3.0 2.0 (8.0) 4.0
4 POL 1835 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 70,00 (56.0 OCS) 3.0 3.0 8.0
5 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 24,00 6.0 7.0 2.0 (9.0)
6 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 27,00 7.0 (10.0) 4.0 6.0
7 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Stowarzyszenie Port Mechelinki 79,00 4.0 9.0 (56.0 DSQ) 10.0
8 POL 2031 Ida Kocięda UKŻ OPTI CWM Gdynoa 79,00 5.0 6.0 (56.0 OCS) 12.0
9 POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 40,00 9.0 12.0 (16.0) 3.0
10 POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 49,00 (24.0) 16.0 7.0 2.0
11 POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 44,00 10.0 11.0 5.0 (18.0)
12 POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 43,00 8.0 (13.0) 9.0 13.0
13 POL 1292 Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia 49,00 11.0 (17.0) 10.0 11.0
14 POL 1803 Igor Saj Klub Port Mechelinki 70,00 15.0 5.0 14.0 (36.0)
15 POL 1767 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 56,00 16.0 8.0 15.0 (17.0)
16 POL 2055 Maciek Ciągło UKŻ OPTI CWM Gdynoa 86,00 17.0 (45.0) 17.0 7.0
17 POL 1586 Adam Ciepłowski UKŻ OPTI CWM Gdynoa 76,00 18.0 15.0 11.0 (32.0)
18 POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 66,00 20.0 19.0 6.0 (21.0)
19 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 77,00 (29.0) 14.0 20.0 14.0
20 POL 1985 Hubert Kunc Klub Port Mechelinki 108,00 12.0 (56.0 DNC) 21.0 19.0
21 POL 2610 Tomasz Tracz Stowarzyszenie Port Mechelinki 85,00 13.0 (29.0) 27.0 16.0
22 POL 1158 Antonina Pierzchalska Port Mechelinki 84,00 14.0 (27.0) 23.0 20.0
23 POL 7 Zosia Seredyńska GKM CEDRUS Cedry Wielkie 102,00 21.0 30.0 12.0 (39.0)
24 POL 940 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 105,00 (41.0) 31.0 18.0 15.0
25 POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Stowarzyszenie Port Mechelinki 110,00 23.0 20.0 (44.0) 23.0
26 POL 8 Martyna Dżurko GKM CEDRUS Cedry Wielkie 103,00 27.0 (28.0) 22.0 26.0
27 POL 4704 Ida Kortas Gdański Klub Żeglarski 117,00 25.0 (39.0) 29.0 24.0
28 POL 1780 Eryk Krause UKŻ OPTI CWM Gdynoa 138,00 19.0 18.0 (56.0 OCS) 45.0
29 POL 1 Oliwia Szweda GKM CEDRUS Cedry Wielkie 116,00 (32.0) 23.0 30.0 31.0
30 POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 120,00 30.0 (35.0) 26.0 29.0
31 POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 123,00 (37.0) 33.0 31.0 22.0
32 POL 5 Kinga Tomaszewska GKM CEDRUS Cedry Wielkie 144,00 31.0 (56.0 OCS) 24.0 33.0
33 POL 6 Marcelina Grzylewska GKM CEDRUS Cedry Wielkie 134,00 (42.0) 24.0 38.0 30.0
34 POL 1111 Jan PIERZCHALSKI Port Mechelinki 126,00 (34.0) 32.0 32.0 28.0
35 POL 10 Michał Michalewski Port Mechelinki 136,00 38.0 (43.0) 13.0 42.0
36 POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 137,00 35.0 34.0 25.0 (43.0)
37 POL 265 Mateusz Wajda Port Mechelinki 136,00 33.0 (42.0) 34.0 27.0
38 POL 1292 Franek Karmoliński UKŻ OPTI CWM Gdynoa 149,00 36.0 21.0 39.0 (53.0)
39 POL 1443 Tymek Siutkowski UKŻ OPTI CWM Gdynoa 140,00 28.0 26.0 42.0 (44.0)
40 POL 362 Hanna Wasilewska UKŻ Lamelka Kartuzy 154,00 22.0 (56.0 DSQ) 41.0 35.0
41 POL 1660 Weronika Ciepłowska UKŻ OPTI CWM Gdynoa 157,00 40.0 (56.0 OCS) 36.0 25.0
42 POL 101 Janek Cwojdziński UKŻ Środa Wielkopolska 156,00 26.0 44.0 37.0 (49.0)
43 POL 4708 Ilek Gushchin Gdański Klub Żeglarski 158,00 46.0 36.0 28.0 (48.0)
44 POL 11775 Dawid Małachowski UKŻ OPTI CWM Gdynoa 168,00 (56.0 DNF) 37.0 35.0 40.0
45 POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 172,00 (56.0 OCS) 56.0 OCS 19.0 41.0
46 POL 1659 Zofia Brzozowicz Stowarzyszenie Port Mechelinki 170,00 39.0 41.0 40.0 (50.0)
47 POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 180,00 (56.0 OCS) 22.0 56.0 OCS 46.0
48 POL 758 Stanisław Kalk UKŻ OPTI CWM Gdynoa 180,00 44.0 (56.0 OCS) 43.0 37.0
49 POL 4701 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 183,00 (56.0 OCS) 38.0 33.0 56.0 DNC
50 POL 4 Jan Polanowski GKM CEDRUS Cedry Wielkie 184,00 (56.0 OCS) 25.0 56.0 OCS 47.0
51 POL 841 Ksawery Miotk GKSW KILWATER 176,00 (47.0) 46.0 45.0 38.0
52 POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 186,00 (56.0 OCS) 40.0 56.0 OCS 34.0
53 POL 801 Karolina Pobłocka UKŻ Lamelka Kartuzy 188,00 43.0 47.0 47.0 (51.0)
54 POL 931 Matylda Czyżowska GKSW KILWATER 199,00 45.0 (56.0 DNC) 46.0 52.0
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.