Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar Żnina

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 6,00 1 2 1 1 1 1 1
2 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 15,00 2 1 6 2 6 2 2
3 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 22,00 3 3 3 8 2 7 4
4 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 23,00 4 4 2 12 4 6 3
5 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 31,00 10 11 4 3 3 4 7
6 POL 1611 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 32,00 6 8 5 6 7 3 5
7 POL 1226 Leon Jankowski TKŻ TORUŃ 40,00 5 9 11 4 11 5 6
8 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 43,00 8 6 9 7 5 8 10
9 POL 2625 Witold Safijan MKŻ Żnin 44,00 7 5 7 9 8 11 8
10 POL 3401 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 51,00 9 7 10 5 9 14 11
11 POL 1819 Artur Gorzycki TKŻ TORUŃ 71,00 11 12 12 10 13 13 13
12 POL 9911 Jan Kozłowski AQUA Włocławek 87,00 12 10 17 22 22 12 15
13 POL 1920 Adrian Adasiak UKS Szkwał Złocieniec 87,00 16 16 16 14 25 10 15
14 POL 1034 Oliwier Dyrcz AQUA Włocławek 91,00 15 14 21 17 17 19 9
15 POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 96,00 18 24 27 15 14 9 16
16 POL 1099 Wiktor Klucznik KST Elektryk Grudziądz 100,00 17 15 8 16 21 29 23
17 POL 1808 Szymon Maślanka AQUA Włocławek 108,00 21 23 14 26 12 21 17
18 POL 1752 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 108,00 14 17 15 19 24 28 19
19 POL 1853 Oskar Szpręglewski YCM Columbus Świecie 113,00 29 20 20 11 26 18 18
20 POL 1759 Maciej Penderecki TKŻ TORUŃ 120,00 23 18 13 21 33 16 29
21 POL 1100 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziądz 121,00 13 19 29 ufd 10 25 25
22 POL 86 Jakub Pawlikowski TKŻ TORUŃ 124,00 19 13 25 20 20 30 27
23 POL 1919 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec 128,00 25 21 19 29 16 27 20
24 POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 136,00 28 31 32 30 15 20 12
25 POL 1578 Oliwier Szpręglewski YCM Columbus Świecie 139,00 24 29 31 13 19 23 31
26 POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ TORUŃ 139,00 ufd 22 23 27 28 17 22
27 POL 1375 Bartosz Duda AQUA Włocławek 141,00 26 27 26 28 23 15 24
28 POL 1686 Stanisław Tarnicki AQUA Włocławek 147,00 41 dns 18 18 18 26 26
29 POL 2626 Marcin Krzyżanowski YCM Columbus Świecie 150,00 22 28 22 25 29 24 30
30 POL 1098 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 157,00 27 26 34 24 30 22 28
31 POL 2118 Radosław Grześ TKŻ TORUŃ 159,00 20 25 30 32 31 32 21
32 POL 1772 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 184,00 dnc dns 24 23 27 33 32
33 POL 573 Zuzanna Zielińska KŻ Hals Gostynin 195,00 32 34 36 31 34 31 33
34 POL 539 Hubert Sajak KŻ Hals Gostynin 198,00 31 35 28 34 35 36 35
35 POL 569 Julia Reszkowska KŻ Hals Gostynin 200,00 34 32 35 33 32 34 36
36 POL 1975 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 207,00 33 33 33 ufd 36 35 37
37 POL 577 Natan Sztylko KŻ Hals Gostynin 210,00 37 30 37 35 37 37 34
38 POL 186 Maja Sikorska UKS Szkwał Złocieniec 223,00 35 38 38 36 38 40 38
39 POL 1794 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 226,00 36 37 40 37 39 38 39
40 POL 1797 Oskar Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 233,00 38 39 39 38 40 39 40
41 POL 1676 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 246,00 30 36 dns dns dns dns dns
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.