Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar Miasteczka Siewierz Jeziorna

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 8,00 1 1 2 2 6* 2
2 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 15,00 5* 4 4 1 5 1
3 POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 15,00 2 3 1 8* 4 5
4 SVK 275 Lívia Holešová YC Limar 19,00 BFD* 5 3 3 1 7
5 POL 1244 Piotrek Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 31,00 12 2 18* 5 9 3
6 POL 1982 Kacper Michalski KŻ Nysa 46,00 BFD* 14 15 4 7 6
7 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 48,00 3 7 12 18 8 29*
8 POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 48,00 18 10 UFD* 7 3 10
9 POL 22 Julia Nosal KŻ Nysa 55,00 10 13 11 33* 17 4
10 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 57,00 13* 12 13 6 13 13
11 POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 58,00 9 11 14 22 2 23*
12 POL 2051 Milosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 61,00 14 16 8 12 11 31*
13 POL 1083 Kamila Maziarz KS Energetyk 75,00 39* 18 10 17 12 18
14 POL 1998 Mateusz Chrobak KŻ Nysa 77,00 15 17 20* 9 19 17
15 POL 1532 Mateusz Kajanek KW LOK Garland Gliwice 80,00 20 8 22 10 30* 20
16 POL 470 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 80,00 25* 15 9 15 22 19
17 POL 1241 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 80,00 17 9 19 27* 20 15
18 POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 82,00 37 6 UFD* 13 15 11
19 POL 1967 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 90,00 29* 23 24 11 16 16
20 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 97,00 7 UFD* UFD 19 10 8
21 POL 1964 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 99,00 6 24 UFD* 24 24 21
22 POL 196 Kacper Kadłubowski KW LOK Garland Gliwice 104,00 DSQ* 37 7 34 14 12
23 POL 20271 Gustaw Kowalski TS Kuźnia Rybnik 105,00 23 22 23 23 29* 14
24 POL 1 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 108,00 19 32* 16 21 25 27
25 POL 1470 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 124,00 27 30* 27 16 26 28
26 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 125,00 4 39 UFD* 20 BFD 9
27 POL 603 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 128,00 31 25 33* 29 21 22
28 POL 1558 Kacper Niewiadomski KW LOK Garland Gliwice 129,00 11 31 28 31 28 32*
29 POL 859 Marcel Stolarski UKS FIR Warszawa 131,00 24 26 35* 28 23 30
30 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 135,00 28 19 29 25 BFD* 34
31 POL 1561 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 136,00 21 20 40* 35 27 33
32 POL 424 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 140,00 30 27 31 26 BFD* 26
33 POL 131 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 145,00 8 38* 32 36 33 36
34 POL 1110 Hanna Jastrząb UKS WIKING Zarzecze 162,00 22 28 6 DNF* DNF DNC
35 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 162,00 DNF* DNF DNF 14 18 24
36 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 162,00 33 33 30 32 34 35*
37 POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS Fir Warszawa 169,00 34 21 38 43* 37 39
38 POL 1776 Dominik Kmin UKS FIR Warszawa 177,00 40 29 37 39 32 41*
39 POL 208 Grzegorz Górecki TS Kuźnia Rybnik 178,00 BFD* 41 17 30 BFD 37
40 POL POL Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 182,00 16 34 26 DNF* DNF DNC
41 POL 1354 Anna Chrobak KŻ Nysa 185,00 38 42 21 42 BFD* 42
42 POL 142 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa 192,00 32 43 43 38 36 44*
43 POL 1076 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 196,00 36 46* 39 45 38 38
44 POL POL Julia Szklarska UKS WIKING Zarzecze 197,00 26 40 25 DNF* DNF DNC
45 POL 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze 199,00 DSQ* 35 5 DNF DNF DNC
46 POL 3 Wojciech Kluczniok TS Kuźnia Rybnik 202,00 42 44 36 40 BFD* 40
47 POL 107 Elżbieta Psiuk TS Kuźnia Rybnik 203,00 DNF* DNF DNF 41 31 25
48 POL 1422 Kajdy Maksymilian UKS FIR Warszawa 206,00 BFD* 36 34 37 BFD 46
49 POL 5 Maja Ferenc TS Kuźnia Rybnik 206,00 41 45 41 44 35 47*
50 POL 958 Piotr Placzke UKS Fir Warszawa 208,00 35 47* 44 47 39 43
51 POL 1801 Antoni Syrek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 239,00 DNF* DNF 42 46 DNF 45
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.