Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar Warszawy

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1791 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 20,00 2 1 (8) 8 4 5
2 POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 26,00 17 3 1 2 (25) 3
3 POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 28,00 13 4 5 5 1 (20)
4 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 32,00 1 6 7 13 5 (18)
5 POL 1831 Piotr Małachowski Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 35,00 5 2 14 (25) 2 12
6 POL 1949 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 39,00 19 7 2 10 (60) 1
7 POL 2206 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 50,00 6 10 11 4 (23) 19
8 POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska AZS Uniwersytet Warszawski 58,00 7 13 9 (bfd) 8 21
9 POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 65,00 8 11 17 12 (40) 17
10 POL 2027 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA 73,00 24 (25) 15 3 6 25
11 POL 1852 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 74,00 10 20 16 16 12 (24)
12 POL 1851 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 77,00 18 17 19 1 22 (23)
13 POL 1029 Kornelia Urzędowska Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 77,00 9 28 20 9 (39) 11
14 POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 81,00 (30) 14 4 19 28 16
15 POL 603 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 91,00 4 19 23 18 (45) 27
16 POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 93,00 22 8 46 6 11 (54)
17 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 96,00 11 49 24 (bfd) 10 2
18 POL 1244 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 99,00 16 26 (39) 33 9 15
19 POL 8 Julia Nosal Klub Żeglarski Nysa 104,00 32 12 6 21 33 (51)
20 POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 104,00 12 21 26 (58) 36 9
21 POL 3 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa 106,00 31 15 18 (bfd) 7 35
22 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 109,00 20 30 29 15 15 (43)
23 POL 470 Bartosz Nurowski UKS FIR WARSZAWA 129,00 29 38 12 (46) 20 30
24 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 129,00 15 36 34 dpi 31.0 13 (42)
25 POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 132,00 26 29 (38) 30 16 31
26 POL 1964 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 136,00 40 22 30 (bfd) 31 13
27 POL 1636 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 137,00 27 39 37 20 (42) 14
28 POL 2100 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 138,00 3 27 3 24 dne (dpi 46.0)
29 POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS FIR Warszawa 147,00 (ufd) 9 10 51 29 48
30 POL 7 Juliusz Bartczak UKS Kliwer 147,00 25 31 33 (bfd) 14 44
31 POL 202 Gustaw Kowalski TS Kuźnia Rybnik 149,00 35 35 27 17 35 (52)
32 POL 1245 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 150,00 34 24 13 (bfd) 32 47
33 POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 159,00 (ufd) 61 40 11 41 6
34 POL 1963 Filip Szczepankowski UKS Kliwer 162,00 (ufd) 18 28 32 3 dne
35 POL 196 Kacper Kadłubowski KW LOK Garland Gliwice 166,00 14 53 43 26 30 (55)
36 POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 170,00 55 5 31 29 (75) 50
37 POL 29 Milena Górna Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 181,00 48 23 (71) 22 56 32
38 POL 107 Elżbieta Psiuk TS Kuźnia Rybnik 181,00 (54) 41 41 27 46 26
39 POL 3466 Kamil Czajkowski UKS Kliwer 182,00 (ufd) 16 21 38 26 dne
40 POL 244 Julia Włodarska KW LOK Garland Gliwice 182,00 37 40 36 35 (50) 34
41 POL 1532 Mateusz Kajanek KW LOK Garland Gliwice 187,00 49 47 25 (bfd) 62 4
42 POL 3464 Paweł Włodarczyk UKS Kliwer 190,00 52 (64) 51 34 24 29
43 POL 1561 Ignacy Moritz UKS FIR WARSZAWA 199,00 23 77 (ufd) 40 19 40
44 POL 1558 Kacper Niewiadomski KW LOK Garland Gliwice 200,00 57 (62) 47 39 47 10
45 POL 1892 Eryk Kąkolewski KS SPÓJNIA WARSZAWA 200,00 38 32 (62) 54 43 33
46 POL 777 Ignacy Sobczak UKS "SZKWAŁ" Legionowo 204,00 39 44 (54) 31 37 53
47 POL 1539 Aleksandra Zachciał PKM LOK Poznań 205,00 47 43 55 14 (71) 46
48 POL 1870 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 207,00 28 48 50 43 (64) 38
49 POL 131 Piotrek Słomka TS Kuźnia Rybnik 208,00 50 33 42 (bfd) 27 56
50 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 213,00 21 57 22 50 (dnc) 63
51 POL 2157 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 219,00 45 37 (57) 45 51 41
52 POL 1076 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 220,00 33 45 (66) 48 66 28
53 POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 223,00 (ufd) 60 58 bfd 17 7
54 POL 1270 Jakub Podziewski Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 232,00 58 63 (72) 57 18 36
55 POL 208 Grzegorz Górecki TS Kuźnia Rybnik 235,00 43 46 60 28 (73) 58
56 POL 1324 Maja Ferenc TS Kuźnia Rybnik 236,00 68 34 32 53 (69) 49
57 POL 1988 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 242,00 56 (70) 48 47 34 57
58 POL 1888 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 249,00 44 67 49 (bfd) ret 8
59 POL 1267 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik 251,00 41 50 (74) 37 54 69
60 POL 1448 Marcin Lewków MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 252,00 59 59 35 (bfd) 38 61
61 POL 1246 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa 255,00 42 56 52 52 53 (64)
62 POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 259,00 66 52 (68) 23 59 59
63 POL 424 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 261,00 53 (75) 44 49 49 66
64 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 262,00 (61) 58 53 36 55 60
65 POL 2552 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo 263,00 46 (66) 61 56 61 39
66 POL 1522 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 266,00 (dnc) ret 56 41 21 67
67 POL 3463 Krzysztof Szklarski UKS Kliwer 284,00 (ufd) 55 63 bfd 48 37
68 POL 1773 Tomasz Biedrzycki MKS "Dwójka" Warszawa 287,00 36 71 67 (bfd) 68 45
69 POL 1908 Dawid Brzeski MKS "Dwójka" Warszawa 297,00 60 54 65 60 58 (70)
70 POL 2071 Amelia Dahms UKS „SZKWAŁ” Legionowo 299,00 65 42 76 42 74 (dnc)
71 POL 1787 Jakub Pisarek UKS "SZKWAŁ" Legionowo 308,00 62 65 70 44 67 (dnc)
72 POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS SPÓJNIA WARSZAWA 315,00 63 (76) 45 62 72 73
73 POL 2816 Tomasz Politański MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 318,00 64 51 (75) 61 70 72
74 POL 1139 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa 320,00 51 74 73 (bfd) 57 65
75 POL 1788 Jan Chylarecki MKS "Dwójka" Warszawa 322,00 67 (73) 69 59 65 62
76 POL 1833 Konstanty Kosiński Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 334,00 (ufd) 69 59 bfd 44 bfd
77 POL 186 Paweł Rusak Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 334,00 (ufd) 68 77 55 63 71
78 POL 1975 Maksymilian Ambroziak MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 337,00 (dnc) 72 64 bfd 52 68
79 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA 377,00 (dnc) dnc dnc 64 76 75
80 POL 2202 Magdalena Traczyńska UKS FIR Warszawa 380,00 (dnc) dnc dnc 63 dnc 74
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.