Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar Jesieni-Memoriał Pawła Sieradzkiego

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 23,00 7 3 (11) 4 2 2 5
2 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 28,00 5 (12) 9 8 1 1 4
3 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 32,00 2 7 (21) 6 5 4 8
4 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 37,00 4 1 15 2 13 (19) 2
5 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 41,00 6 2 4 (ufd) 3 9 17
6 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 41,00 3 (14) 7 11 10 3 7
7 POL 1758 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 42,00 8 11 5 3 9 (14) 6
8 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 51,00 12 15 10 (18) 4 7 3
9 POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 51,00 (15) 5 13 10 6 5 12
10 POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 55,00 14 4 8 (17) 17 11 1
11 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 57,00 1 10 12 14 (dsq) 6 14
12 POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 61,00 10 6 20 5 12 8 (ufd)
13 POL 1036 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 63,00 18 8 1 (ufd) 8 13 15
14 POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 84,00 9 9 16 9 (29) 20 21
15 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 90,00 13 (26) 23 16 7 15 16
16 POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 92,00 19 13 (31) 15 16 16 13
17 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 93,00 (22) 16 14 12 21 21 9
18 POL 71 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 95,00 20 19 (24) 19 15 12 10
19 POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 102,00 (32) 17 25 1 14 23 22
20 POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 118,00 16 18 (32) 23 26 17 18
21 POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 121,00 (27) 21 22 13 18 27 20
22 POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 122,00 17 23 (26) 21 20 22 19
23 POL 1176 Jędrzej Strzelczyk 2007-02-01 126,00 11 22 28 7 28 30 (31)
24 POL 1373 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 128,00 21 20 3 (34) 30 24 30
25 POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 129,00 24 (31) 6 25 25 25 24
26 POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 139,00 23 30 2 28 27 29 (33)
27 POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 142,00 25 (33) 18 22 19 32 26
28 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 151,00 26 29 (33) 24 31 18 23
29 POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 151,00 (30) 25 30 20 23 28 25
30 POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 154,00 29 24 27 26 22 26 (32)
31 POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 170,00 (37) 35 19 31 24 33 28
32 POL 1917 Karol Radomski CSW OPTY USTKA 172,00 28 27 (36) 27 32 31 27
33 POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 173,00 (dns) dns dnc dnc 11 10 11
34 POL 710 Eryk Goliński CSW OPTY USTKA 186,00 33 (dsq) 17 38 33 36 29
35 POL 1066 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 200,00 31 28 29 33 39 (41) 40
36 POL 1178 Karolina Smagoń CSW OPTY USTKA 202,00 35 32 34 30 37 (39) 34
37 POL 1710 Alek Ćwigoń-Słonkowski CSW OPTY USTKA 209,00 (38) 34 37 29 35 38 36
38 POL 1904 Lena Herba Yacht klub Stal Gdynia 214,00 34 38 38 32 34 (40) 38
39 POL 651 Anna Smagoń CSW OPTY USTKA 216,00 36 36 35 37 (38) 37 35
40 POL 979 Anna Sobieraj UKS KET Charzykowy 226,00 40 37 39 36 (41) 35 39
41 POL 650 Tomasz Pilawka CSW OPTY USTKA 228,00 39 41 41 (ufd) 36 34 37
42 POL 935 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 238,00 41 39 (42) 35 40 42 41
43 POL 11 Adam Patyński UKS KET Charzykowy 247,00 42 40 40 39 (43) 43 43
44 POL 1 Wojciech Gzubicki UKS KET Charzykowy 256,00 43 (dns) 44 41 42 44 42
45 POL 220 Kacper Szczodrowski UKS KET Charzykowy 265,00 (dns) dns 43 40 45 46 44
46 POL 717 Iwo Matysiak UKS KET Charzykowy 275,00 (dns) dns dnc dnc 44 45 45
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.