Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Inter Puchar Zagłębia

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 1716 HEKSEL BARTŁOMIEJ KŻ HORN KRAKÓW 4,00 (2) 2 1 1
2 2500 KACZMARSKA JULIA YC BERGLINE WROCŁAW 5,00 1 1 (4) 3
3 1624 SAJDAK WIKTORIA SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 11,00 5 4 2 (7)
4 1241 PODWOJSKI KONSTANTY KW LOK GARLAND GLIWICE 12,00 3 5 (7) 4
5 1084 MAZIARZ JULIA KS ENERGETYK JAWORZNO 12,00 4 (7) 3 5
6 1861 KACZANOWSKI SEBASTIAN UKS OPTI ODRA WROCŁAW 16,00 6 (12) 8 2
7 1965 RUSIN KAROL KW LOK GARLAND GLIWICE 24,00 8 8 (dns) 8
8 1086 ZAPOROWSKI JAN KS ENERGETYK JAWORZNO 26,00 7 13 (20) 6
9 1329 VAN DER VOORT GITA KŻ HORN KRAKÓW 26,00 (13) 6 10 10
10 171 JAWORSKI JAKUB UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 27,00 10 3 (18) 14
11 1635 GROCHOLSKI MACIEJ UKS POGORIA DĄBROWA G. 34,00 (22) 10 15 9
12 1415 MUSIOŁ MIKOŁAJ UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 35,00 14 (16) 5 16
13 1912 KURAŚ JAKUB KŻ HORN KRAKÓW 36,00 9 (38) 6 21
14 1530 WIETKI ADELINA YKP KRAKÓW 39,00 (25) 19 9 11
15 2051 RUBINKOWSKI OLIWIER KW LOK GARLAND GLIWICE 43,00 11 14 (29) 18
16 1916 POCHOPIEŃ ANDRZEJ KŻ HORN KRAKÓW 44,00 16 15 13 (17)
17 124 MACIĄG ALICJA KŻ HORN KRAKÓW 46,00 20 11 (33) 15
18 1077 STYŚ JAN KW LOK GARLAND GLIWICE 50,00 19 (36) 12 19
19 2052 OTTO MAGDALENA KW LOK GARLAND GLIWICE 51,00 15 (22) 14 22
20 980 MAZURKIEWICZ IGOR KŻ HORN KRAKÓW 54,00 (29) 17 17 20
21 1021 SZYMASZEK DOMINIK UKS POGORIA DĄBROWA G. 55,00 30 9 16 (38)
22 1693 FARANA MIKOŁAJ UKŻ MORiS PSZCZYNA 55,00 21 21 (31) 13
23 1606 SOBOTA ALICJA SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 62,00 23 (32) 11 28
24 381 LENART ALEKSANDER UKS OPTI ODRA WROCŁAW 63,00 32 (42) 19 12
25 600 DUTKA BORYS KS YC BERGLINE WROCŁAW 65,00 12 (31) 26 27
26 826 SOBOTA TOMASZ SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 69,00 (28) 20 24 25
27 1416 CAMPR KAROL UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 69,00 (24) 23 23 23
28 1011 POZIEMSKI KAJETAN KŻ HORN KRAKÓW 73,00 (26) 26 21 26
29 POL 6 WINIARSKA MAGDA YKP KRAKÓW 78,00 18 (41) 28 32
30 1125 TOLIŃSKI JERZY KŻ HORN KRAKÓW 82,00 31 (40) 27 24
31 964 MALITOWSKI MACIEJ KW LOK GARLAND GLIWICE 83,00 27 25 (35) 31
32 1586 SZPAK MARTYNA UKS WIKING ZARZECZE 89,00 (38) 18 36 35
33 120 STĘPLOWSKI KACPER KW LOK GARLAND GLIWICE 89,00 (34) 30 25 34
34 95 LISEK JAKUB YC BERGLINE WROCŁAW 95,00 (37) 37 22 36
35 1532 STYŚ WOJCIECH KW LOK GARLAND GLIWICE 98,00 35 33 (38) 30
36 1756 CIERNIA KONRAD KŻ HORN KRAKÓW 100,00 17 27 (dns) dns
37 75 HAJDUGA WIKTOR JK POGORIA III DĄBROWA G. 105,00 (44) 44 32 29
38 1408 GODLEWSKI MICHAŁ KW LOK GARLAND GLIWICE 113,00 33 24 (dns) dns
39 1907 MICHALKIEWICZ ANNA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚL. 114,00 43 (dns) 34 37
40 1327 FENGLER ADAM KŻ HORN KRAKÓW 117,00 (39) 39 39 39
41 1087 MAZIARZ EMILIA KS ENERGETYK JAWORZNO 119,00 (dns) dns 30 33
42 8 URBAŃSKA WIKTORIA UKS WIKING ZARZECZE 122,00 41 (43) 40 41
43 1247 RABKA FILIP UKS POGORIA DĄBROWA G. 123,00 (47) 46 37 40
44 1085 MAZIARZ KAMILA KS ENERGETYK JAWORZNO 126,00 42 28 (dns) dns
45 888 BARON WIKTORIA UKS WIKING ZARZECZE 126,00 40 45 41 (dns)
46 688 SZLACHETKA KINGA JK POGORIA III DĄBROWA G. 127,00 36 35 (dns) dns
47 1326 SZLACHETKA KAMIL JK POGORIA III DĄBROWA G. 130,00 45 29 (dns) dns
48 1681 FARANA HENRYK UKŻ MORiS PSZCZYNA 136,00 46 34 (dns) dns
49 503 MATEUSIAK JAKUB UKS POGORIA DĄBROWA G. 151,00 48 47 (dns) dns
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.