Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2020

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 36,00 2 1 10 12 2 5 4 18*
2 POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 53,00 9 8 10 3 8 13 2 30*
3 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 62,00 1 18 7 3 DSQ* 11 6 16
4 POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 64,00 5 20 7 8 2 7 15 23*
5 POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 64,00 3 3 26 10 7 40* 7 8
6 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 74,00 18 7 34 DSQ* 9 2 3 1
7 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW 74,00 10 13 25 7 7 9 BFD* 3
8 POL 2100 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 76,00 5 5 12 11 4 34* 25 14
9 POL 1428 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 79,00 6 18 16 23* 17 8 1 13
10 POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 80,00 17 7 13 5 24* 14 5 19
11 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 88,00 25 5 1 8 UFD* 21 18 10
12 POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 89,00 7 9 36* 1 8 4 29 31
13 POL 1959 Lena Gaweł AZS Poznań 91,00 20 10 30* 5 10 10 10 26
14 POL 1791 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 93,00 8 2 14 25 16 35* 24 4
15 POL 1362 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 97,00 8 11 22 23 1 51* 11 21
16 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 102,00 15 DNF* 15 9 12 19 12 20
17 POL 2027 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA 102,70 4 RDG 4 19 15 39* 37 6
18 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 104,00 15 3 1 28 4 6 47 52*
19 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 104,00 14 RET* 3 13 3 16 26 29
20 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 109,00 4 4 41* 32 11 12 13 33
21 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 110,00 16 DSQ* 2 4 5 17 39 27
22 POL 7 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 110,00 25 16 9 7 9 27 17 28*
23 POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 111,00 11 6 15 19 14 23 23 41*
24 POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 112,00 13 17 6 39* 5 30 30 11
25 POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 115,00 21 13 36 2 16 49* 22 5
26 POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 119,00 19 4 4 28 29* 22 27 15
27 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 130,00 22 DNF* 12 10 1 15 20 50
28 POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 133,00 2 1 2 15 20 UFD* 34 59
29 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 135,00 9 10 5 1 UFD* 18 BFD 25
30 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 140,00 10 11 33 31 13 28 14 40*
31 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 146,00 24 15 8 30 19 41 59* 9
32 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 148,00 28 DNF* 6 15 UFD 1 9 22
33 POL 1125 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków 151,00 23 DNF* 19 25 19 25 38 2
34 POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 154,00 3 20 37 2 11 48* 36 45
35 POL 920 Nina Gaweł AZS Poznań 155,00 18 21 3 44 21 45* 16 32
36 POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 159,00 33 DNF* 5 9 18 3 BFD 24
37 POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 161,00 20 28 16 18 13 32 51* 34
38 POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 165,00 13 DNF* 27 6 10 20 28 61
39 POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 170,00 7 8 27 43* 34 37 21 36
40 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 176,00 6 6 14 41 35 31 48* 43
41 POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 180,00 14 26 45* 18 26 44 35 17
42 POL 11244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 184,00 31 24 31 6 22 29 41 44*
43 POL 1103 Emilia Siekierczak AZS Poznań 194,00 DNF* DNF 8 14 14 33 19 37
44 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 196,00 12 DNF* 18 26 3 38 50 49
45 POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 202,00 27 22 43 34 31 47* 33 12
46 POL 1351 Franciszek Kamola KS AZS AWFIS GDAŃSK 205,00 26 14 26 22 39 56* 40 38
47 POL 1887 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 208,00 12 12 33 31 28 DNF* 32 60
48 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 210,00 38 24 17 17 22 50 42 53*
49 POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 212,00 16 15 23 43 20 43 52 62*
50 CZE 703 Liliana Dymakova YC VYSOKE MYTO 213,00 DNF* DNF 23 4 18 24 8 UFD
51 POL 12101 Maria Nycz JKW Poznań 217,00 17 14 19 27 6 RET* RET DNF
52 POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS IŁAWA 217,00 32 16 38 26 23 61* 43 39
53 POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 219,00 37 DNF* 11 36 6 UFD 55 7
54 POL 99 Lena Roszak AZS Poznań 224,00 22 23 11 20 UFD* 55 46 47
55 POL 3401 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 224,00 29 19 29 24 27 42 54 55*
56 POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 226,00 31 19 24 11 40 59* 44 57
57 POL 1767 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 235,00 19 9 29 40 27 53 62* 58
58 POL 1229 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 236,00 35 DNF* 32 16 36 26 49 42
59 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 237,00 36 17 24 33 34 54* 45 48
60 POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 240,00 34 DNF* 9 35 30 36 61 35
61 POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 243,00 28 21 28 37 23 52 57* 54
62 POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 252,00 1 DNF* 38 24 15 57 53 64
63 POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 263,00 30 DNF* 13 49 21 46 58 46
64 CZE 828 Patrick štafa Moravský Yacht Klub 263,00 29 22 35 38 30 58 60* 51
65 POL 2155 Jan Wilk Mos Iława 281,00 33 DNF* 48 14 32 60 31 63
66 POL 2104 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn 306,00 11 DNF* 48 27 41 UFD 56 56
67 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 156,00 RET* DNF 31 13 17 22 2 2
68 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA 161,00 26 DNF* 55 30 25 6 3 16
69 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 166,00 41 DNF* 42 22 44 8 6 3
70 POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider 172,00 27 12 51 53* 43 10 23 6
71 POL 1829 Dominik Sienkiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 174,00 DNF* DNF 17 21 38 13 11 5
72 POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 176,00 DNF* DNF 30 21 25 19 5 7
73 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 186,00 30 DNF* 32 45 32 7 28 12
74 POL 978 Hanna Chojnicka JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 191,00 RET* DNF 39 32 12 12 17 10
75 POL 1127 Mateusz Piskorz KŻ Horn Kraków 215,00 DNF* RET 21 34 39 17 18 17
76 POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS UW 220,00 RET* DNF 28 37 54 9 10 13
77 POL 1892 Eryk Kąkolewski KS SPÓJNIA WARSZAWA 224,00 DNF* DNS 20 40 29 11 26 29
78 POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Olsztyn 225,00 RET* RET 44 29 28 27 19 9
79 POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 227,00 23 RET* DNF DNF DNF 1 1 1
80 POL 1548 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 232,00 DNF* RET 20 35 38 15 21 34
81 POL 1151 Wojciech Sygnet AZS Poznań 233,00 DNF* DNF 34 29 43 38 9 11
82 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 234,00 39 DNF* 22 20 UFD 4 UFD 15
83 POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 235,00 RET* DNF 46 17 42 25 4 32
84 POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 236,00 32 23 40 50 45 31 15 DSQ*
85 POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 236,00 DNF* 27 41 50 35 35 25 23
86 POL 603 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 241,00 DNF* DNF 18 33 44 2 8 UFD
87 POL 1245 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 242,00 DNF* RET 42 12 24 3 56 36
88 POL 23 Konrad Nawrot SSW MOS IŁAWA 247,00 DNS* DNS 37 16 37 26 38 24
89 POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 251,00 35 DNF* 40 48 37 28 16 47
90 POL 149 Adam Chojnicki JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 251,00 RET* DNF 21 38 50 24 31 18
91 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 255,00 DNF* DNF 35 42 33 5 UFD 4
92 POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS IŁAWA 256,00 RET* 25 56 46 46 32 29 22
93 POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 261,00 RET* 2 54 56 47 39 35 28
94 POL 11459 Maksymilian Malinowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 263,00 DNS* DNF 53 47 49 30 7 8
95 POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK 264,00 21 UFD* 25 DNF 33 21 UFD 30
96 POL 1244 Emilia Brdulak K.S Spójnia - Warszawa 272,00 DNF* DNF 44 36 42 14 24 43
97 POL 2176 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 273,00 DNF* DNF 52 49 26 18 20 39
98 POL 1230 Łucja Borkowska AZS Poznań 275,00 DNF* DNF 49 44 36 23 14 40
99 POL 131 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 287,00 RET* RET 47 47 46 34 13 31
100 POL 1971 Marianna Bednarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 291,00 DNS* RET 43 45 31 46 32 25
101 POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 293,00 DNF* DNF 39 55 48 29 27 26
102 POL 1974 Maja Szostak Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 294,00 DNS* RET 45 41 UFD 41 12 19
103 POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 313,00 24 DNF* DNF DNF DNF 52 22 14
104 POL 2069 Laura Kowalska KŻ Horn Kraków 320,00 34 DNF* 58 52 51 45 42 38
105 POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 322,00 RET* DNF 49 42 47 37 33 45
106 POL 208 Grzegorz Górecki TS Kuźnia Rybnik 327,00 40 DNF* 56 46 49 43 58 35
107 POL 1226 Leon Jankowski TKŻ TORUŃ 331,00 RET* DNF 58 39 41 20 37 DNF
108 POL 20271 Gustaw Kowalski TS Kuźnia Rybnik 331,00 DNF* DNS 47 54 53 49 39 20
109 POL 1 Franciszek Marszałek KS AZS AWFIS GDAŃSK 333,00 DNF* DNF 53 56 40 48 30 37
110 POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ 341,00 DNF* RET 50 57 54 42 36 33
111 POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 349,00 DNF* RET 55 53 48 44 34 46
112 POL 2075 Ryszard Grochowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 350,00 DNF* RET 50 51 56 36 UFD 21
113 POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFIS GDAŃSK 354,00 DNF* RET 57 57 52 47 45 27
114 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 355,00 DNF* DNF 57 52 53 16 41 UFD
115 POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 368,00 DNF* DNF 46 59 45 50 49 50
116 POL 401 Jan Nycz JKW Poznań 370,00 DNF* DNF 61 61 58 33 44 44
117 POL 1626 Saturnin Smółka AZS UW 370,00 DNF* DNF 59 62 59 40 40 41
118 POL 1155 Jan Żyła KS AZS AWFIS GDAŃSK 375,00 DNF* RET 51 54 50 59 50 42
119 POL 2063 Paulina Szczepa KŻ HORN Kraków 381,00 RET* DNF 52 48 55 58 51 48
120 POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 399,00 RET* DNF 54 51 52 DNF 54 52
121 POL 1753 Michał Trawicki AZS AWFIS 401,00 RET* DNF DNF 55 56 62 43 49
122 POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 403,00 DNF* DNF 60 58 57 56 47 56
123 POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 414,00 DNF* DNF 60 58 DNF 53 53 54
124 POL 2069 Nina Zajdel KŻ HORN KRAKÓW 417,00 DNF* DNF 63 60 60 60 48 57
125 POL 207 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 418,00 RET* DNF DNF DNF DNF 51 46 51
126 POL 5 Maja Ferenc TS Kuźnia Rybnik 432,00 UFD* RET 59 DNF 51 DNF 60 59
127 POL 4708 Ilia Gushchin Gdański Klub żeglarski 433,00 DNF* DNF 62 59 61 63 52 UFD
128 POL 1327 Zofia Szczypka Klub Żeglarski Horn Kraków 434,00 DNF* DNF DNF DNF DNF 54 55 55
129 POL 1011 Ida Młynarczyk Horn Kraków 436,00 DNF* DNF UFD DNF 57 61 57 58
130 POL 941 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 439,00 RET* RET DNF DNF DNF 57 59 53
131 POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS SPÓJNIA WARSZAWA 447,00 DNF* DNF DNC DNF 55 55 RET DNF
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.