Jesienny Puchar Gdyni

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 3,00 1 2 (4)
2 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 4,00 (10) 1 3
3 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 5,00 (bfd) 4 1
4 POL 1499 Franciszek Kamola KS AZS AWFIS GDAŃSK 10,00 2 8 (10)
5 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 10,00 (bfd) 3 7
6 POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 12,00 (bfd) 6 6
7 POL 71 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 14,00 6 (9) 8
8 POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16,00 9 7 (13)
9 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 17,00 8 (19) 9
10 POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 19,00 7 (ufd) 12
11 POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 20,00 5 15 (17)
12 POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 20,00 15 5 (ufd)
13 POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 21,00 3 (21) 18
14 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 22,00 11 (14) 11
15 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 26,00 (bfd) 11 15
16 POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA 28,00 4 24 (dnc)
17 POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 29,00 27 (ufd) 2
18 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 29,00 (bfd) 10 19
19 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 30,00 12 18 (28)
20 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 32,00 (17) 16 16
21 POL 1155 Jan Żyła KS AZS AWFIS GDAŃSK 37,00 (bfd) 13 24
22 POL 1548 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 41,00 (28) 20 21
23 POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 42,00 (33) 22 20
24 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 43,00 (bfd) 12 31
25 POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 43,00 14 29 (dnc)
26 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 43,00 18 25 (dnc)
27 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 46,00 20 (28) 26
28 POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 48,00 (bfd) 23 25
29 POL 1665 Dominika Kluczka YKP GDYNIA 50,00 (29) 27 23
30 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 52,00 25 (30) 27
31 POL 201 Jan Wiśniowski YKP GDYNIA 52,00 26 26 (29)
32 POL 1812 Franciszek Miłosz YKP GDYNIA 54,00 22 32 (dnc)
33 POL 1446 Jakub Kuźmiński YKP GDYNIA 60,00 30 (33) 30
34 POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 64,00 (ret) 31 33
35 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 87,00 (bfd) ufd 5
36 POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFIS GDAŃSK 95,00 13 (dnc) dnc
37 POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 96,00 dne (ufd) 14
38 POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 98,00 16 (ufd) dnc
39 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 99,00 (bfd) 17 dnc
40 POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 101,00 19 (dnc) dnc
41 POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 103,00 21 (ufd) dnc
42 POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 104,00 (bfd) dnc 22
43 POL 11622 Laura Urbańska JKW Poznań 105,00 23 (dnc) dnc
44 POL 1970 Tymothy Melentyev YKP GDYNIA 106,00 24 (dnc) dnc
45 POL 862 Aleksandra Wiśniowska YKP GDYNIA 113,00 31 (dnc) dnc
46 POL 3441 Hubert Kunc Port Mechelinki 114,00 (bfd) dnc 32
47 POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP GDYNIA 114,00 32 (dnc) dnc
48 POL 3007 Mateusz Bogdziwicz Port Mechelinki 116,00 (ret) dnc 34
49 POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 116,00 34 (dnc) dnc
50 POL 1926 Julia Czerwiak YKP GDYNIA 117,00 35 (dnc) dnc
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.