Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

XX Regaty o Puchar Żubra

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1
1 POL 1296 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo 1,00 1
2 POL 1830 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 2,00 2
3 POL 2100 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 3,00 3
4 POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 4,00 4
5 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 5,00 5
6 POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 6,00 6
7 POL 1245 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 7,00 7
8 POL 1029 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 8,00 8
9 POL 1296 Matylda Rodziewicz Baza Mrągowo 9,00 9
10 POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 10,00 10
11 POL 1747 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo 11,00 11
12 POL 449 Jakieterina Bianki UKS MOS Ełk 12,00 12
13 POL 1296 Eryk Majewski Baza Mrągowo 13,00 13
14 POL 1749 Anna Ścisłowska UKS Żegluj Lublin 14,00 14
15 POL 1603 Mikołaj Cieślak UKS ŻEGLUJ Lublin 15,00 15
16 POL 747 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 16,00 16
17 POL 12971 Julia Płocharczyk Baza Mrągowo 17,00 17
18 POL 1655 Jagoda Klisowska UKS Żegluj Lublin 18,00 18
19 POL 6 Hieronim Pazur Uczniowski Klub Sportowy Żegluj w Lublinie 19,00 19
20 POL 1114 Franciszek Goleń UKS Żegluj Lublin 20,00 20
21 POL 1939 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 21,00 21
22 POL 1831 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 22,00 22
23 POL 1297 Igor Murach Baza Mrągowo 23,00 23
24 POL 29 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 24,00 24
25 POL 12971 Tomasz Terlecki Baza Mragowo 25,00 25
26 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin 26,00 26
27 POL 1924 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 27,00 27
28 POL 270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 28,00 28
29 POL 186 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 29,00 29
30 POL 1255 Szymon Werecha UKS MOS Ełk 30,00 30
31 POL 028 Dominik Łuczak Uczniowski klub żeglarski SIÓDEMKA 31,00 31
32 POL 907 Hubert Głowala UKS Żegluj 32,00 32
33 POL 308 Hubert Głowala UKS Żegluj 33,00 33
34 POL 930 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 34,00 34
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.