Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST A

Puchar K.S. Zatoka Puck

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13
1 POL 1943 Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice 53,00 12 1 8 3 (17) 1 1 3 3 3 1 5 12
2 POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 90,00 7 2 6 1 5 5 (dsq) 2 13 2 12 25 10
3 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 103,00 (24) 8 4 12 14 16 5 4 5 24 5 3 3
4 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 121,00 8 9 1 1 3 (30) 14 1 11 27 13 7 26
5 POL 1947 Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice 131,00 1 27 1 5 6 28 3 11 (33) 7 20 4 18
6 POL 1982 Jan Witkowiak YKP GDYNIA 146,00 10 4 22 19 1 1 32 22 (60) 9 3 2 21
7 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa 146,00 4 11 5 11 1 15 (bfd) 16 21 5 51 1 5
8 POL 2126 Gustaw Miciński YKP GDYNIA 154,00 3 3 12 30 32 3 11 8 (ufd) 8 4 36 4
9 POL 1879 Ludwik Grzelak KS Spójnia Warszawa 166,00 5 35 (bfd) 10 5 14 2 18 17 1 30 9 20
10 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 188,00 11 4 2 14 7 10 1 23 26 (41) 38 19 33
11 POL 2121 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 196,00 13 25 9 17 19 17 16 48 4 16 10 (ufd) 2
12 POL 2071 Mateusz Gwóźdź YKP GDYNIA 205,00 (ufd) 2 32 27 10 20 4 10 34 13 14 23 16
13 POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 213,00 11 11 8 12 11 11 5 64 23 35 8 (ufd) 14
14 POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 214,00 12 20 15 5 44 32 10 5 15 14 (48) 33 9
15 POL 1674 Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA 223,00 (ufd) 12 7 17 20 22 8 20 6 22 21 21 47
16 POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 234,00 9 8 29 14 6 9 42 47 1 (51) 34 8 27
17 POL 2072 Gracjan Grzech YKP GDYNIA 234,00 16 5 47 35 12 15 7 (66) 20 21 11 17 28
18 POL 1869 Pola Dzik YKP GDYNIA 235,00 (ufd) 6 12 4 17 16 4 46 16 30 2 30 52
19 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 237,00 27 1 4 10 18 30 (39) 13 32 33 19 35 15
20 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 243,00 6 20 10 4 4 37 (bfd) 43 35 15 23 12 34
21 POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 258,00 2 19 33 2 10 6 29 38 (39) 4 9 28 dne
22 POL 1764 Dominika Ołowiak YKP GDYNIA 268,00 8 9 7 8 (bfd) 44 14 25 58 23 16 26 30
23 POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 270,00 15 16 23 28 (ufd) 7 6 72 2 43 26 13 19
24 POL 2041 Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA Gdynia 272,00 23 36 6 3 35 18 19 31 (59) 48 37 15 1
25 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 280,00 30 18 17 37 4 2 2 (53) 53 11 46 52 8
26 POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia 289,00 22 29 31 23 16 24 24 (52) 25 17 27 22 29
27 POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS IŁAWA 297,00 25 29 13 11 42 21 12 17 8 25 25 (ufd) 69
28 POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 306,00 26 16 18 27 9 33 19 12 44 34 33 (60) 35
29 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 308,00 4 18 36 8 12 33 11 34 50 10 42 50 (55)
30 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 311,00 17 32 3 6 63 (64) 33 24 10 60 7 10 46
31 POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 316,00 26 30 2 9 25 8 21 29 9 (ufd) 56 53 48
32 POL 2058 Piotr Grabski SYC Zefir-Drakkar Poraj 322,00 18 13 3 37 33 2 (bfd) 62 48 45 6 14 41
33 POL 1936 MATEUSZ GIGIELEWICZ MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 323,00 2 10 (bfd) 16 2 25 57 9 dne 54 36 27 7
34 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 338,00 27 17 (bfd) 32 8 26 9 19 41 6 71 42 40
35 POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP GDYNIA 341,00 15 22 21 52 30 22 46 (69) 19 26 44 38 6
36 POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 346,00 19 13 13 24 35 20 (70) 67 7 18 61 58 11
37 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 357,00 25 12 (bfd) 2 19 41 16 21 46 67 29 48 31
38 POL 1949 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 358,00 21 43 16 20 45 3 6 30 29 47 43 55 (65)
39 POL 2154 Hanna Burdziej KSW BALTIC DZIWNÓW 359,00 13 45 24 31 2 4 (bfd) 6 51 28 68 43 44
40 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 360,00 7 40 10 16 28 18 10 (73) 49 52 18 44 68
41 POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 364,00 20 22 11 18 13 23 18 63 55 46 59 16 (72)
42 POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 364,00 28 24 25 39 23 40 20 36 52 20 (70) 34 23
43 POL 90 Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice 369,00 (ufd) 31 25 23 20 28 13 55 22 31 15 57 49
44 POL 1292 Jakub Pietrzak MKŻ ARKA Gdynia 370,00 43 30 24 22 15 26 27 33 47 12 17 (ufd) 74
45 POL 2082 Piotr Flieger MKŻ ARKA Gdynia 377,00 14 10 5 13 (bfd) 11 bfd 41 ufd 64 32 18 13
46 POL 1866 Mikołaj Merkler YKP GDYNIA 391,00 10 6 29 31 8 14 34 68 43 59 (ufd) 67 22
47 POL 1922 Krzysztof Olejnik UKS BARNIM GOLENIÓW 394,00 17 21 31 33 42 27 13 27 24 50 49 (64) 60
48 POL 1985 Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice 395,00 16 28 14 13 25 35 (bfd) 14 36 69 69 39 37
49 LTU 314 Rukas Strelciunas Bangputys 420,00 22 14 40 65 11 7 21 (76) 27 32 54 65 62
50 POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 422,00 6 24 19 48 36 9 (bfd) 49 38 37 66 40 50
51 POL 1939 Igor Rudek MKŻ ARKA Gdynia 422,00 20 7 (bfd) 15 18 19 dns 15 67 44 62 11 66
52 LTU 393 Laurynas Vilkas Bangputys 426,00 5 41 69 15 15 5 23 42 37 49 57 68 (71)
53 POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 429,00 9 (bfd) 11 19 41 42 bfd 7 31 57 64 6 64
54 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 430,00 50 5 16 36 21 29 18 57 69 56 28 (ufd) 45
55 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 444,00 3 35 49 7 49 63 (bfd) 39 14 73 22 20 70
56 POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań 447,00 36 23 39 25 24 4 30 35 (ufd) 65 73 61 32
57 POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS IŁAWA 455,00 39 50 35 39 39 27 35 44 64 19 (65) 47 17
58 POL 110 Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia 458,00 23 23 32 54 31 50 15 51 28 (76) 47 62 42
59 POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 461,00 32 50 19 20 27 (ufd) 52 40 30 71 31 31 58
60 POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS IŁAWA 462,00 29 14 15 7 (ufd) ufd 17 32 ret 42 45 69 36
61 LTU 50 VYKINTAS MIZGIRIS NERINGOS SPORTO MOKYKLA 463,00 46 52 39 38 13 10 (bfd) 60 40 58 41 41 25
62 POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 464,00 42 43 34 26 27 31 (bfd) 45 45 36 55 24 56
63 POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 468,00 32 3 28 40 26 59 28 28 68 (74) 72 46 38
64 POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 472,00 43 37 17 45 28 (66) 22 26 65 38 60 37 54
65 LTU 735 Rumvydas Mazunavicius Sports School AtĹžalynas 479,00 35 65 52 29 3 6 12 56 72 29 (75) 59 61
66 POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS IŁAWA 486,00 24 25 34 21 40 37 43 59 62 (63) 39 63 39
67 POL 1522 Tymoteusz Wysocki YKP GDYNIA 489,00 63 32 (ufd) 57 46 12 8 74 12 55 40 66 24
68 POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 492,00 33 15 (74) 24 9 53 17 54 54 39 67 54 73
69 POL 2153 Zuzanna Dominikowska KSW BALTIC DZIWNÓW 492,00 51 39 28 53 47 13 38 75 18 53 24 (ufd) 53
70 POL 1817 Maria Konarzewska KS AZS AWFIS GDAŃSK 525,00 34 7 44 (ufd) 34 24 bfd 70 42 62 35 32 63
71 POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP GDYNIA 526,00 (dsq) 34 60 32 43 12 7 65 57 68 52 45 51
72 POL 2125 Michał Koczorowski AZS Poznań 534,00 44 37 40 67 29 32 3 58 56 (70) 58 51 59
73 POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 539,00 37 36 (bfd) 18 34 43 47 71 71 40 50 49 43
74 POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 540,00 30 17 30 46 23 46 65 37 70 72 (76) 29 75
75 POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 569,00 47 56 20 21 22 58 34 61 63 (75) 74 56 57
76 POL 2112 Jerzy Sukow YKP GDYNIA 586,00 55 21 23 9 38 54 (bfd) 50 61 66 53 ufd ufd
77 POL 2167 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 592,00 41 26 30 44 45 31 41 77 66 61 63 (ufd) 67
78 POL 1661 Jan Gierzyński KS ZATOKA Puck 279,00 31 55 (bfd) 33 46 25 dns 4 3 1 1 1 1
79 LTU 555 Macevicius Jonas Ziemys 279,00 1 42 55 6 (bfd) ufd bfd 3 1 4 7 2 2
80 POL 12 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 296,00 (54) 33 37 49 47 34 25 22 8 8 11 12 10
81 POL 2025 Mikołaj ŁANGOWSKI BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski 299,00 (dsq) 33 54 ret 37 34 9 25 7 6 3 5 8
82 LTU 454 Deimantas Valeika Bangputys 342,00 38 49 21 41 32 57 (bfd) 6 29 25 22 7 15
83 POL 1427 Stefan Marciniak AZS POZNAŃ 343,00 41 27 27 58 24 46 (bfd) 5 2 53 18 35 7
84 POL 1791 Dominika Fajdasz KS Spójnia Warszawa 345,00 28 44 (67) 64 30 52 24 30 11 37 12 8 5
85 POL 1971 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 346,00 45 53 26 (57) 39 51 29 20 26 12 10 14 21
86 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 353,00 50 39 43 22 50 (53) 22 17 40 21 15 6 28
87 POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko 357,00 18 46 35 48 (54) 42 37 40 4 11 31 10 35
88 LTU 456 Matas Kniubas Bangputys 358,00 (ufd) 28 18 43 38 62 63 2 15 20 53 3 13
89 POL 2075 Paweł Gerlachowski YKP GDYNIA 375,00 37 47 48 36 (55) 35 26 31 17 29 28 17 24
90 POL 2100 Bianka Śledzińska KS Spójnia Warszawa 388,00 33 44 (bfd) 61 7 61 36 13 27 38 17 24 27
91 POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia 392,00 21 (bfd) bfd 25 14 39 64 28 6 39 8 30 40
92 POL 1926 Miłosz Michalak YKP GDYNIA 400,00 42 51 45 42 (71) 48 60 24 20 2 36 11 19
93 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 406,00 35 31 48 41 37 36 (bfd) bfd 18 19 25 25 14
94 POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS IŁAWA 418,00 59 41 (bfd) ufd 33 51 15 8 19 36 57 15 6
95 POL 120 Maria Suchocka MKŻ ARKA Gdynia 423,00 14 15 (bfd) 43 40 ufd bfd 21 21 41 42 26 4
96 POL 1739 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań 434,00 47 (74) 42 62 22 40 50 15 10 16 60 52 18
97 POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 439,00 40 48 22 56 59 50 25 10 9 49 14 (bfd) 57
98 POL 1578 Marta Richert MKŻ ARKA Gdynia 442,00 52 60 27 28 29 49 (bfd) 12 67 18 43 13 44
99 POL 1754 Hubert Adamów KS Dobra Marina 449,00 40 61 50 26 16 (dns) 41 32 44 10 63 34 32
100 POL 1667 Marcel Bisewski YKP GDYNIA 450,00 19 59 (72) 67 56 21 35 35 58 3 5 45 47
101 POL 2166 DOMINIKA GRALA MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 460,00 53 19 (bfd) 51 41 44 51 52 64 31 19 4 31
102 POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 461,00 48 38 36 46 51 47 27 38 49 28 (55) 37 16
103 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 462,00 57 48 46 53 (59) 17 33 33 46 7 56 43 23
104 POL 2119 Aleksander Bury MKŻ ARKA Gdynia 475,00 54 67 20 56 (bfd) 60 37 47 32 34 9 29 30
105 POL 51 Jan Borowiak KS Dobra Marina 477,00 36 42 (bfd) 42 bfd 8 bfd 27 16 59 30 9 52
106 POL 1776 Michał Maziarka MKŻ ARKA Gdynia 478,00 56 34 49 (ufd) bfd 23 32 34 14 dsq 23 19 39
107 POL 1664 Antoni Pasich UKS BARNIM GOLENIÓW 481,00 38 (65) 46 35 64 38 39 26 65 24 4 56 46
108 LTU 755 Ruta Mazunavichte Sports school Atzalynas 481,00 58 57 (73) 54 56 52 23 41 12 46 38 32 12
109 LTU 475 Jonas Drasutavicius Bangputys 484,00 52 52 37 38 (65) 29 62 39 35 47 6 36 51
110 POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 484,00 (75) 45 38 59 66 49 53 42 22 17 26 42 25
111 POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 485,00 31 68 9 34 68 (ufd) 69 dsq 5 32 68 21 3
112 POL 130 Jan Suchocki MKŻ ARKA Gdynia 491,00 60 55 38 44 21 (dns) 45 36 54 9 50 31 48
113 POL 1904 Igor Wójcik YK Stal Gdynia 512,00 56 60 65 49 63 13 28 19 57 60 16 (dsq) 26
114 POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 512,00 58 49 44 47 51 36 31 16 24 65 (66) 55 36
115 POL 2017 Krystyna Szpor UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski 513,00 62 62 (bfd) 50 bfd 19 38 9 45 35 20 18 ufd
116 POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 523,00 51 26 26 52 36 58 36 59 39 23 40 (dnf) dns
117 POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS Dwójka Warszawa 524,00 57 66 (bfd) 34 bfd 45 bfd 14 41 13 37 23 38
118 POL 1973 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 536,00 64 54 52 62 52 (ufd) 26 58 33 5 46 39 45
119 LTU 111 Nojus Mockus Ziemys 536,00 68 66 66 51 48 (ufd) 66 29 28 40 24 28 22
120 POL 1960 Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 542,00 44 (63) 51 50 60 47 61 7 62 15 62 33 50
121 POL 1803 Zofia Czerniawska YK Stal Gdynia 543,00 49 40 45 40 (ufd) ufd 55 23 66 71 29 27 20
122 POL 212 Karolina Gajdzińska AZS Poznań 543,00 61 61 43 60 43 56 40 (62) 61 27 35 22 34
123 POL 1619 Szymon Gąsiorowski YK Stal Gdynia 555,00 29 53 56 66 31 45 44 (bfd) 43 42 59 44 43
124 LTU 452 Domas Janciukas Bangputys 558,00 49 54 14 55 62 (63) 54 49 48 45 49 46 33
125 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 571,00 65 71 (bfd) 29 58 65 bfd 1 34 50 45 16 59
126 POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 586,00 39 58 50 66 (69) 54 49 18 36 44 61 58 53
127 POL 1352 Ignacy Rojek KS AZS AWFIS GDAŃSK 586,00 (67) 46 59 61 48 39 31 46 30 55 54 59 58
128 POL 1283 Jan Ptasiński ŻMKS Poznań 593,00 (65) 58 41 60 49 55 56 37 51 64 52 53 17
129 POL 2152 Wiktoria Hałabaty KSW BALTIC DZIWNÓW 598,00 34 51 41 58 (bfd) 38 bfd 65 23 56 41 51 62
130 LTU 106 RAPOLAS NORVAISAS SAILING CLUB "VEJO SPARNAI" 611,00 70 64 51 70 57 57 74 11 56 43 47 (bfd) 11
131 POL 1723 Julia Walus UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski 633,00 59 38 61 47 54 59 42 55 68 74 (75) 47 29
132 POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 635,00 55 76 63 (ufd) ufd ufd 20 43 52 48 32 48 42
133 POL 1497 Wiktor Borkowski AZS Poznań 640,00 46 56 64 69 58 (ufd) 48 50 ufd 61 21 41 49
134 POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek YC PTTK Beskid N. Sacz 644,00 67 69 47 73 57 71 (bfd) 44 59 26 33 61 37
135 POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 656,00 66 59 (bfd) 45 53 ufd 59 67 13 33 58 60 65
136 LTU 155 Vilius Vasiulis Ziemys 659,00 53 70 68 30 60 72 (bfd) 54 31 30 70 57 64
137 POL 1825 Michał Gonciarz UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 661,00 66 62 62 (ufd) 67 41 58 bfd 60 22 13 bfd 56
138 LTU 8 NOJUS VOLUNGEVICIUS NBA-POSEIDONAS-ESSC 663,00 69 69 71 (ufd) bfd 48 30 48 53 52 27 64 54
139 POL 2036 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 674,00 69 67 33 55 (bfd) ufd bfd bfd 38 54 44 40 41
140 POL 2023 Jakub Marciniak KSW BALTIC DZIWNÓW 687,00 48 73 70 70 (bfd) 64 bfd 69 25 67 51 63 9
141 LTU 56 GUSTAS PIPIRAS NERINGOS SPORTO MOKYKLA 699,00 64 64 53 68 26 69 (bfd) 45 ufd ufd 2 bfd ufd
142 LTU 445 KRISTUPAS ALSEIKA NERINGOS SPORTO MOKYKLA 699,00 72 (73) 42 63 61 65 67 57 55 73 39 38 67
143 POL 2888 Wiktor Arian UKS Sailing Team Rzeszów 719,00 73 70 (bfd) 65 70 60 72 53 37 51 64 49 55
144 POL 1755 Magda Rejniak UKS SZKWAŁ Legionowo 719,00 63 47 dne (ufd) 50 43 40 68 50 70 72 68 70
145 POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 722,00 62 72 58 (ufd) 55 70 bfd 64 71 14 67 50 61
146 LTU 751 ROJUS STANKEVIČIUS SPORTS SCHOOL ATŽALYNAS 737,00 60 57 (bfd) 72 44 67 71 bfd 47 68 ufd 20 ufd
147 LTU 688 GRETA KALINAUSKAITE SPORTS SCHOOL ATZALYNAS 742,00 71 74 (bfd) 68 53 68 bfd 56 42 62 34 67 69
148 LTU 51 KAJUS KARTANOVIÄŚIUS NERINGOS SPORTO MOKYKLA 770,00 45 71 76 59 (bfd) 55 bfd 66 ufd 69 48 66 60
149 POL 1957 Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 778,00 61 77 57 (ufd) 61 62 bfd 60 63 66 73 54 66
150 POL 1474 Agnieszka Jankowiak ŻMKS Poznań 782,00 76 68 53 71 (bfd) 56 bfd 61 72 57 65 62 63
151 POL 1436 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ Legionowo 797,00 74 72 54 69 52 61 68 (bfd) 70 63 74 69 71
152 LTU 410 MEDA RIMAITE NERINGOS SPORTO MOKYKLA 804,00 68 63 (bfd) 64 62 67 bfd 63 ufd 58 71 65 68
153 POL 1448 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 825,00 70 75 75 63 (ufd) 66 73 51 69 72 69 70 72
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.