Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Regaty Konstytucyjne

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3
1 POL 4112 ZAMOJSKI JAN UKS Żeglarz Wrocław 9,00 1 1 7
2 POL 1750 NOSOL FILIP UKS Żeglarz Wrocław 18,00 2 3 13
3 POL 163 KAMIEŃSKI JAN JKW Poznań 22,00 7 5 10
4 POL 1802 TRELLA PIOTR MKŻ ARKA Gdynia 33,00 4 17 12
5 POL 2555 SAWICKI JAN JKW Poznań 34,00 10 23 1
6 POL 1829 WOJDA STANISŁAW JKW Poznań 35,00 3 27 5
7 POL 1185 DANISZEWSKI ALEKSANDER UKS NAVIGO SOPOT 35,00 5 6 24
8 POL 1254 THOMAS FRANCISZEK UKS NAVIGO SOPOT 40,00 8 4 28
9 POL 3002 RETECKA MARYSIA UKS NAVIGO SOPOT 41,00 13 25 3
10 POL 2918 RODZEWICZ PIOTR UKS NAVIGO SOPOT 42,00 11 8 23
11 POL 1138 KUCHTYN MICHAŁ UKS BRYG WROCŁAW 47,00 16 2 29
12 POL 1548 THOMAS ANDRZEJ UKS NAVIGO SOPOT 47,00 20 21 6
13 POL 1438 BORUCKA ZUZANNA JKW Poznań 49,00 22 7 20
14 POL 10711 SZCZODROWSKI KRZYSZTOF CHKŻ Chojnice 49,00 21 14 14
15 POL 1758 SZCZUKOWSKI JANUARY CHKŻ Chojnice 53,00 6 13 34
16 POL 926 PRĄDZYŃSKA ZOFIA CHKŻ Chojnice 53,00 19 12 22
17 POL 1175 DAMPC ALICJA CHKŻ Chojnice 54,00 9 26 19
18 POL 1070 KABAT MAKSYMILIAN CHKŻ Chojnice 56,00 23 15 18
19 POL 396 ROMANOWICZ PAWEŁ UKS Żeglarz Wrocław 57,00 12 9 36
20 POL 927 MARCINIAK HUBERT JKW Poznań 57,00 27 19 11
21 POL 2114 WIATROWSKI TYMON CHKŻ Chojnice 62,00 31 22 9
22 POL 1596 TOMASZEWSKA ZUZIA UKS NAVIGO SOPOT 69,00 14 40 15
23 POL 1130 RAK KAROL SEJK POGOŃ SZCZECIN 72,00 15 55 2
24 POL 1490 WÓJCIK PIOTR SEJK POGOŃ SZCZECIN 74,00 38 32 4
25 POL 1403 KIBIERSZA KACPER UKS NAVIGO SOPOT 76,00 17 43 16
26 POL 244 MACUGOWSKI JAN KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 79,00 30 41 8
27 POL 1221 PADZIK JULIA UKŻ OPTI CWM GDYNIA 82,00 18 29 35
28 POL 1760 NIZIAŁKOWSKI MAX UKS BRYG WROCŁAW 84,00 29 24 31
29 POL 6 ZAGÓRSKA ANTONINA GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 88,00 28 34 26
30 POL 1876 RESZKA MAJA MKŻ ARKA Gdynia 102,00 42 20 40
31 POL 1751 GABRYSZEWSKI ANTONI UKS Żeglarz Wrocław 111,00 62 11 38
32 POL 51 GLAZA JULIA UKŻ OPTI CWM GDYNIA 113,00 46 37 30
33 POL 13 MATYSIAK BORYS CHKŻ Chojnice 114,00 39 30 45
34 POL 1979 NOWICKI HUBERT GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 114,00 37 31 46
35 POL 2035 FRĄCKOWIAK ANIELA UKŻ OPTI CWM GDYNIA 118,00 26 10 BFD
36 POL 3333 KOMOROWSKA MAJA UKŻ OPTI CWM GDYNIA 118,00 40 51 27
37 POL 978 JANICKI GRZEGORZ JKW Poznań 124,00 35 42 47
38 POL 1622 CHOLEWICKI STANISŁAW JKW Poznań 129,00 48 33 48
39 POL 1493 SOCHACKA MARTA UKS Żeglarz Wrocław 129,00 41 45 43
40 POL 928 PLUTA BARTOSZ SEJK POGOŃ SZCZECIN 130,00 45 64 21
41 POL 1066 KOSECKI FRANCISZEK CHKŻ Chojnice 133,00 59 16 58
42 POL 1290 KOCIĘDA IDA UKŻ OPTI CWM GDYNIA 134,00 51 39 44
43 POL 397 KOZŁO IDA UKS Żeglarz Wrocław 136,00 25 47 64
44 POL 12 PACZOS ALEKSANDER MKŻ ARKA Gdynia 140,00 71 28 41
45 POL 2 WĄSIKOWSKI KACPER GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 143,00 60 58 25
46 POL 1146 MACIEJAK MICHALINA UKS BRYG WROCŁAW 144,00 64 18 62
47 POL 1883 WOŁOSZ ZOFIA SEJK POGOŃ SZCZECIN 145,00 34 60 51
48 POL 1704 WOŁYNIEC FRANCISZEK UKS NAVIGO SOPOT 148,00 66 49 33
49 POL 0 ODEJEWSKI MAURYCY CHKŻ Chojnice 150,00 32 59 59
50 POL 17 ŁYSIK SZYMON MKŻ ARKA Gdynia 151,00 67 67 17
51 POL 5 ZAGÓRSKA SONIA GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 153,00 52 69 32
52 POL 158 PAWŁOWSKI IGOR CHKŻ Chojnice 154,00 49 38 67
53 POL 1071 CIEMINSKI ADAM CHKŻ Chojnice 155,00 33 54 68
54 POL 2032 ŻUKOWSKI PRZEMYSŁAW UKS BRYG WROCŁAW 155,00 53 53 49
55 POL 18 PODOMIS BORYS UKS NAVIGO SOPOT 157,00 69 46 42
56 POL 2113 PAWŁOWSKI WIKTOR CHKŻ Chojnice 158,00 57 35 66
57 POL 2070 DYGUŚ JACEK MKŻ ARKA Gdynia 160,00 58 65 37
58 POL 374 WRÓBEL MAKSYMILIAN SEJK POGOŃ SZCZECIN 163,00 54 57 52
59 POL 310 KOBUS NINA UKS KET CHARZYKOWY 165,00 65 44 56
60 POL 757 WIATROWSKI TADEUSZ CHKŻ Chojnice 165,00 55 56 54
61 POL 1672 BARSZCZYK KACPER UKS NAVIGO SOPOT 166,00 36 48 BFD
62 POL 336 GOLEC AGATA MUKŻ BAŁTYK MIELNO 166,00 50 66 50
63 POL 201 KOZA INKA MUKŻ BAŁTYK MIELNO 167,00 47 63 57
64 POL 1612 BETLEJEWSKI MAKS MKŻ ARKA Gdynia 169,00 24 DNF 63
65 POL 516 NOSOL STANISŁAW UKS Żeglarz Wrocław 174,00 43 62 69
66 POL 2026 CHINIEWICZ PATRYCJA MUKŻ BAŁTYK MIELNO 176,00 73 50 53
67 POL 951 KREFT JAKUB KŻ VI-KING CZŁUCHÓW 178,00 44 52 BFD
68 POL 1374 ŁAGODZIŃSKA LIDIA SEJK POGOŃ SZCZECIN 187,00 72 76 39
69 POL 1549 KNITER ANTONI CHKŻ Chojnice 188,00 79 36 73
70 POL 92 KIEDROWSKI PIOTR SEJK POGOŃ SZCZECIN 196,00 75 61 60
71 POL 1384 KUS BIANKA UKŻ OPTI CWM GDYNIA 199,00 70 68 61
72 POL 11 ZABIEGAŁOWSKI TOBIASZ UKŻ OPTI CWM GDYNIA 201,00 56 74 71
73 POL 180 WIELEWSKA KAROLINA LKS CHARZYKOWY 203,00 68 70 65
74 POL 630 SZYCA MAJA LKS CHARZYKOWY 204,00 61 73 70
75 POL 49 WEROCHOWSKI PAWEŁ UKS KET CHARZYKOWY 208,00 78 75 55
76 POL 61 WĄSIKOWSKI JAKUB GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 217,00 63 72 BFD
77 POL 2076 KALINOWSKI IGNACY UKS BRYG WROCŁAW 223,00 74 77 72
78 POL 4 TARNAWSKA NATASZA UKŻ OPTI CWM GDYNIA 229,00 76 71 BFD
79 POL 11891 GÓRALSKI SZYMON SEJK POGOŃ SZCZECIN 233,00 77 DNF 74
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.