Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Jesienny Puchar Gdyni

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 37,00 10 1 2 1 5 18 (25)
2 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 41,00 1 (25) 12 10 6 7 5
3 POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 47,00 15 3 (23) 5 22 1 1
4 POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 47,00 2 5 (17) 3 15 15 7
5 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 55,00 3 4 (33) 22 10 12 4
6 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 55,00 11 9 (14) 14 13 5 3
7 POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 69,00 6 2 (32) 30 12 13 6
8 POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 69,00 19 12 (25) 12 14 3 9
9 POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 76,00 9 10 15 15 8 (22) 19
10 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 80,00 28 6 (42) 7 17 10 12
11 POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia 81,00 14 26 5 (44) 3 4 29
12 POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP GDYNIA 83,00 13 7 3 18 (55) 26 16
13 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 84,00 8 29 1 2 11 33 (ufd)
14 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 86,00 5 23 29 6 (42) 8 15
15 POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 87,00 17 13 20 4 (33) 6 27
16 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 95,00 18 (30) 27 8 23 2 17
17 POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 102,00 26 (36) 28 20 7 11 10
18 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 106,00 30 15 (dsq) 16 34 9 2
19 POL 81 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 115,00 (ufd) 16 9 50 1 17 22
20 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 115,00 4 18 41 34 2 16 (ufd)
21 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 117,00 22 11 13 (32) 20 27 24
22 POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 123,00 29 22 21 13 27 (39) 11
23 POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 123,00 27 20 11 26 25 (28) 14
24 POL 936 Maurycy Kosmowski Port Mechelinki 134,00 16 (39) 16 9 38 19 36
25 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 134,00 12 14 26 35 16 (37) 31
26 POL 9 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 134,00 20 37 22 (46) 19 23 13
27 POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 137,00 7 21 34 40 (41) 14 21
28 POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 144,00 21 8 35 21 24 35 (41)
29 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 145,00 (35) 32 7 31 21 24 30
30 POL 2169 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 150,00 41 34 4 24 9 38 (44)
31 POL 21 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 159,00 39 35 10 (52) 4 32 39
32 POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 162,00 24 38 6 42 (49) 29 23
33 POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 165,00 (36) 19 24 33 36 25 28
34 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 167,00 48 17 8 17 32 (49) 45
35 POL 1007 Wiktor Pawelczyk Port Mechelinki 169,00 40 24 (52) 19 29 31 26
36 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 170,00 34 33 (47) 37 26 20 20
37 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 186,00 31 28 19 25 47 36 (48)
38 POL 1185 Vsevolod Nazarov UKS Navigo 190,00 32 41 30 41 28 (55) 18
39 POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA 203,00 37 31 36 11 (ufd) 54 34
40 POL 1701 Marika Tassious YKP GDYNIA 224,00 23 40 44 28 46 (56) 43
41 POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS Navigo 231,00 44 42 (45) 23 45 44 33
42 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 237,00 46 49 40 27 37 (50) 38
43 POL 1596 Szymon Mocarski Port Mechelinki 239,00 42 (47) 46 38 30 43 40
44 POL 1923 Wiktor Wecelak KS AZS AWFIS GDAŃSK 244,00 (ufd) 27 37 51 40 42 47
45 POL 1276 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 244,00 45 45 48 29 35 (57) 42
46 POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 249,00 59 57 18 36 (61) 30 49
47 POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS Navigo 249,00 38 (53) 39 43 51 41 37
48 POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 251,00 (dnc) dnc dnc dnc 18 21 8
49 POL 1812 Franciszek Miłosz YKP GDYNIA 257,00 33 (dnf) 50 57 31 40 46
50 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 275,00 52 43 (53) 53 44 48 35
51 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 280,00 25 46 (dsq) 39 dnc 34 dnc
52 POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 281,00 (53) 48 31 49 50 51 52
53 POL 2150 Makary Gałka UKS Navigo 288,00 51 54 (60) 56 48 47 32
54 POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 294,00 50 50 55 48 39 52 (ufd)
55 POL 292 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 295,00 54 55 43 45 (ufd) 45 53
56 POL 1970 Timothy Melentyev YKP GDYNIA 296,00 47 52 38 54 52 53 (ufd)
57 POL 1926 Julia Czerwiak YKP GDYNIA 299,00 (55) 51 54 55 43 46 50
58 POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 301,00 43 44 57 47 56 (59) 54
59 POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP GDYNIA 323,00 49 (dnf) 49 60 53 61 51
60 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 342,00 56 60 51 (64) 60 60 55
61 POL 147 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 343,00 57 56 (59) 58 58 58 56
62 POL 1158 Mateusz Bogdziwicz Port Mechelinki 347,00 58 58 56 59 54 62 (dnc)
63 POL 1292 Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia 358,00 60 62 61 61 57 (64) 57
64 POL 893 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 367,00 61 59 58 62 59 (dnc) dnc
65 POL 940 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 385,00 (dnc) 61 dnc 63 62 63 dnc
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.