Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Regaty Otwarcia Sezonu

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 1523 WIETEK Olga YK "Stal" Gdynia 20,00 1 3 DNF* 4 7 5
2 1070 KABAT Maksymilian ChKŻ Chojnice 26,00 7 1 14* 11 1 6
3 1581 GRACZYK Aniela Olsztyński Klub Żeglarski 29,00 18* 9 4 9 4 3
4 2010 GIL Jakub Toruński Klub Żeglarski 30,00 9 6 3 30* 8 4
5 2057 KILAR Natalia YK "Stal" Gdynia 32,00 25* 8 2 2 18 2
6 444 Zybert Aleksadndra Olsztyński Klub Żeglarski 40,00 2 10 10 6 26* 12
7 1593 BALICKI Rafał ChKŻ Chojnice 45,00 4 34* 1 5 12 23
8 2117 TUTKOWSKA Alicja YK "Stal" Gdynia 46,00 10 11 23 1 28* 1
9 10711 SZCZODROWSKI Krzysztof ChKŻ Chojnice 50,00 12 4 24* 12 11 11
10 779 KOLIŃSKI Paweł LKS Charzykowy 57,00 6 16 18* 18 2 15
11 1550 SZYCA Antoni LKS Charzykowy 63,00 8 2 13 13 27 42*
12 1585 GRABOWSKI Mateusz LKS Charzykowy 64,00 24 DNF* 11 3 17 9
13 758 SZCZUKOWSKI January ChKŻ Chojnice 65,00 5 23 DNF* 14 13 10
14 1657 SZCZEŚNIIAK Zofia KS"Zjadnoczeni" Bydgoszcz 67,00 14 5 DNF* 10 19 19
15 2096 LISZKIEWICZ Liwia Olsztyński Klub Żeglarski 68,00 26 18 6 DNF* 10 8
16 777 SOBCZAK August ChKŻ Chojnice 68,00 3 27 15 8 15 DSQ*
17 585 TRAFALSKI Michał YK "Stal" Gdynia 69,00 27 12 9 OCS* 3 18
18 1175 DAMPC Allicja ChKŻ Chojnice 78,00 13 14 8 20 23 25*
19 1828 PRĄDZYŃSKA Zofia ChKŻ Chojnice 85,00 17 19 26 34* 16 7
20 723 SZCZEPAŃSKI Jakub LKS Charzykowy 85,00 23 20 DNF* 19 9 14
21 441 RYBICKI Maksymilian Olsztyński Klub Żeglarski 101,00 28 17 21 29 6 31*
22 443 GODLEWSKA Dominika Olsztyński Klub Żeglarski 110,00 20 DNF* 22 25 21 22
23 165 CHILEWSKI Stanislaw KS"Zjadnoczeni" Bydgoszcz 123,00 32 29 16 22 24 36*
24 2113 Pawłowski Wiktor ChKŻ Chojnice 125,00 31 13 25 44* 36 20
25 1284 WOJCZULANIS Kacper Olsztyński Klub Żeglarski 125,00 38 22 5 23 37 45*
26 440 KLUCHCIŃSKI Michał Olsztyński Klub Żeglarski 126,00 16 25 DNF* 33 20 32
27 1985 KUNC Konrad YK Mechelinki 126,00 22 28 17 35* 29 30
28 1940 BIL Filip YK "Stal" Gdynia 130,00 DNF* 15 DNF* 28 5 16
29 158 PAWŁOWSKI Igor ChKŻ Chojnice 131,00 19 32 19 40 45* 21
30 1823 ZALEWSKI Gustaw Toruński Klub Żeglarski 132,00 29 21 7 42* 40 35
31 1310 KUBIAK Jan ChKŻ Chojnice 150,00 30 31 DNF* 41 22 26
32 445 KIEŁBIK Antonina Olsztyński Klub Żeglarski 156,00 36 24 27 39 30 47*
33 1221 LEMAŃSKI Jan Toruński Klub Żeglarski 170,00 39 26 20 46 39 52*
34 1071 CIEMIŃSKI Adam ChKŻ Chojnice 172,00 21 7 12 DNF* DNF DNF
35 13 MATYSIAK Borys ChKŻ Chojnice 187,00 34 DNF* DNF 24 50 13
36 104 HARASIMOWICZ Filip UKŻ "Błękitni" 194,00 43 DNF* DNF 38 14 33
37 1066 KOSECKI Franciszek ChKŻ Chojnice 194,00 33 DNF* DNF 16 35 44
38 2124 KOROPECKA Agata YK "Stal" Gdynia 197,00 DNF* DNF DNF 7 34 24
39 1779 WIELIŃSKI Marcel LKS Charzykowy 207,00 DNF* DNF DNF 15 33 27
40 0 KOLIKOW Frnciszek UKŻ "Błękitni" 209,00 41 33 DNF* 31 54 50
41 26 WIŚNIEWSKI Antoni Toruński Klub Żeglarski 210,00 40 DNF* DNF 36 25 43
42 447 WYDRA Amelia Olsztyński Klub Żeglarski 216,00 47 DNF* DNF 26 31 46
43 1647 KAROLKIEWICZ Bartłomiej KS"Zjadnoczeni" Bydgoszcz 221,00 44 DNF* DNF 27 44 40
44 1671 ROGOWSKA Hanna Toruński Klub Żeglarski 221,00 35 DNF* DNF 48 38 34
45 757 WIATROWSKI Tadeusz ChKŻ Chojnice 224,00 42 OCS* DNF 21 56 39
46 630 SZYCA Maja LKS Charzykowy 225,00 46 36 DNF* 37 55 51
47 22 JUSZCZAK Wojciech UKŻ "Błękitni" 227,00 15 DNF* DNF 55 53 38
48 446 WROŃSKA Aleksandra Olsztyński Klub Żeglarski 232,00 DNF* DNF DNF 17 42 41
49 2114 WIATROWSKI Tymon ChKŻ Chojnice 235,00 DNF* DNF DNF 54 32 17
50 1396 GĄSIOROWSKI Mateusz YK "Stal" Gdynia 239,00 11 30 DNF* DNF DNF DNF
51 2 GÓRNASIEWICZ Malgorzata UKŻ "Błękitni" 242,00 DNF* DNF DNF 32 41 37
52 49 WEROCHOWSKI Paweł UKS "Ket" Charzykowy 243,00 48 DNF* DNF 52 49 28
53 67 HENDLER Hieronim Toruński Klub Żeglarski 258,00 37 DNF* DNF 50 47 58
54 21 PUCHOWSKA Antonina YK "Stal" Gdynia 258,00 DNF* DNF DNF 51 46 29
55 310 KOBUS Nina UKS "Ket" Charzykowy 269,00 DNF* DNF DNF 45 43 49
56 147 HERBA Norbert YK "Stal" Gdynia 276,00 DNF* DNF DNF 43 48 53
57 960 CHUDYK Jakub UKŻ "Błękitni" 281,00 DNF* 35 DNF 59 61 60
58 2116 SAJ Alicja YK "Stal" Gdynia 284,00 DNF* DNF DNF 47 57 48
59 1930 MASTROLORITO Szymon LKS Charzykowy 290,00 DNF* DNF DNF 53 51 54
60 1187 FILIPSKA Maja YK "Stal" Gdynia 294,00 DNF* DNF DNF 49 58 55
61 1549 KNITTER Antoni UKS "Ket" Charzykowy 296,00 DNF* DNF DNF 56 52 56
62 1224 HARASIMOWICZ Maja UKŻ "Błękitni" 306,00 DNF* DNF DNF 57 60 57
63 BN ODEJEWSKI Maurycy ChKŻ Chojnice 309,00 45 DNF* DNF DNF DNF DNF
64 893 WYREBSKA Malgorzata YK "Stal" Gdynia 316,00 DNF* DNF DNF OCS 59 59
65 18 WIELEWSKA Karolina LKS Charzykowy 322,00 DNF* DNF DNF 58 DNF DNF
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.