XXVIII Śląski Puchar Optimista

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 2177 CHEŁKOWSKI PATRYK MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 9,00 6 (33) 2 1
2 1865 RUTKOWSKA PAULINA YKP GDYNIA 12,00 3 4 5 (6)
3 2068 BĄK KACPER KŻ HORN KRAKÓW 14,00 4 5 (10) 5
4 2000 OŹMINKOWSKI IGNACY KS SPÓJNIA WARSZAWA 15,00 1 (29) 12 2
5 1452 OŁOWIAK ANTONINA YKP GDYNIA 21,00 12 2 (20) 7
6 2020 ROSZKOWSKA EMILIA KS SPÓJNIA WARSZAWA 21,00 (ocs) 9 4 8
7 1879 GRZELAK LUDWIK KS SPÓJNIA WARSZAWA 22,00 9 (ufd) 1 12
8 2552 ILIŃSKI MACIEJ YKP GDYNIA 24,00 10 (ufd) 11 3
9 1936 GIGIELEWICZ MATEUSZ MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 25,00 2 (34) 3 20
10 1764 OŁOWIAK DOMINIKA YKP GDYNIA 26,00 (40) 1 14 11
11 1674 DAMASIEWICZ SZCZEPAN YKP GDYNIA 26,00 (17) 10 6 10
12 873 KWIEK GUSTAW KS SPÓJNIA WARSZAWA 30,00 5 12 13 (18)
13 16241 GRABSKI PIOTR SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 35,00 20 8 7 (35)
14 2071 GWÓŹDŻ MATEUSZ YKP GDYNIA 35,00 8 19 8 (22)
15 1981 FABISIAK JOANNA MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 39,00 16 6 (ocs) 17
16 1712 KLUK JAKUB MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 43,00 13 3 (32) 27
17 1608 KAMIŃSKI JAKUB MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 48,00 (32) 7 16 25
18 1869 DZIK POLA YKP GDYNIA 48,00 (ocs) 11 9 28
19 1443 ŁOBACZEWSKI HUBERT YKP GDYNIA 51,00 19 13 19 (38)
20 2006 POTEJKO AMELIA MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 52,00 (33) 20 28 4
21 1999 TOMCZYŃSKI JAKUB KS SPÓJNIA WARSZAWA 55,00 18 (30) 18 19
22 1866 MERKLER MIKOŁAJ YKP GDYNIA 58,00 7 (44) 42 9
23 1971 BOBULA ALEKSANDRA JK KOTWICA TARNOBRZEG 62,00 (39) 15 31 16
24 1106 MASSALSKI FRANCISZEK MKS DWÓJKA WARSZAWA 63,00 21 (43) 29 13
25 1915 FAJFER FILIP KŻ HORN KRAKÓW 63,00 25 23 15 (30)
26 1567 SOPATA ANTONI AZS POZNAŃ 68,00 14 21 (33) 33
27 2074 GAŁA KAROLINA KS SPÓJNIA WARSZAWA 69,00 23 22 24 (29)
28 2019 GRUDZIEŃ DANUTA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 72,00 (34) 16 22 34
29 2027 OLSZEWSKI FILIP KS SPÓJNIA WARSZAWA 73,00 30 (39) 17 26
30 2030 TURCZYNOWICZ ADAM KS SPÓJNIA WARSZAWA 76,00 11 (49) 21 44
31 1390 MŁODZIANOWSKI KACPER AZS POZNAŃ 81,00 (ocs) 27 30 24
32 12 WAJDOWSKA KATARZYNA KŻ HORN KRAKÓW 82,00 (44) 24 44 14
33 920 KRUCZYŃSKI MAKSYMILIAN AZS POZNAŃ 82,00 36 (41) 23 23
34 2206 ROZUM SZYMON MKS DWÓJKA WARSZAWA 83,00 28 (ufd) 40 15
35 1799 REŃSKI IWO YKP GDYNIA 84,00 35 17 (36) 32
36 411 FAJDASZ DOMINIKA KS SPÓJNIA WARSZAWA 93,00 37 14 (43) 42
37 2017 SZPOR KRYSTYNA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 95,00 42 32 (ocs) 21
38 2070 MICIŃSKI GUSTAW YKP GDYNIA 95,00 24 (46) 26 45
39 2025 ŁANGOWSKI MIKOŁAJ BRE MANAGENT WARSZAWA 99,00 27 (47) 25 47
40 1982 WITKOWIAK JAN YKP GDYNIA 103,00 26 38 39 (48)
41 1788 KILISZEK ANTONI MKS DWÓJKA WARSZAWA 110,00 43 18 49 (54)
42 2077 GRALA DOMINIKA MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 110,00 (ocs) 28 41 41
43 2605 SKÓRNÓG MAGDALENA MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 111,00 31 37 (ocs) 43
44 1250 KOWALCZYL MALWINA JK POGORIA III DĄBROWA G. 112,00 29 (55) 46 37
45 1546 JARNOT-BAŁUSZEK BORYS YK PTTK BESKID NOWY SĄCZ 114,00 22 36 (ocs) 56
46 1448 KORSAK HANNA MKS DWÓJKA WARSZAWA 117,00 50 (ufd) 27 40
47 2075 GERŁACHOWSKI PAWEŁ YKP GDYNIA 117,00 49 (ret) 37 31
48 1851 KURPIEWSKA PATRYCJA MKS DWÓJKA WARSZAWA 118,00 41 25 (52) 52
49 1825 GONCIARZ MICHAŁ UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 122,00 38 (56) 34 50
50 1427 MARCINIAK STEFAN AZS POZNAŃ 127,00 46 (ufd) 45 36
51 16 KOWALCZYK MAKSYMILIAN KŻ HORN KRAKÓW 131,00 51 26 54 (59)
52 1926 MICHALAK MIŁOSZ YKP GDYNIA 136,00 15 54 (ocs) ocs
53 SVK 12 HRUSKOVA SARA YC SLOVAN BRATISLAVA 137,00 (ocs) 31 51 55
54 1497 BORKOWSKI WIKTOR AZS POZNAŃ 139,00 (53) 48 38 53
55 1667 BISEWSKI MARCEL YKP GDYNIA 140,00 47 45 48 (60)
56 1140 BORUCKA ALEKSANDRA AZS POZNAŃ 141,00 (57) 40 50 51
57 991 GAJDZIŃSKA KAROLINA AZS POZNAŃ 142,00 52 51 (53) 39
58 142 PRZYBYŁEK ALICJA AZS POZNAŃ 147,00 45 (ufd) 35 ocs
59 CZE 8 VALENOVA BARBORA JK OLOMOUC 147,00 48 42 (ocs) 57
60 1959 KOCZOROWSKI MICHAŁ AZS POZNAŃ 149,00 (55) 53 47 49
61 2080 JAŁOSZYŃSKA KAROLINA KŻ NYSA 155,00 54 (57) 55 46
62 1988 PAWELCZYK MICHALINA MKS DWÓJKA WARSZAWA 158,00 56 35 (ocs) ocs
63 1723 WALUS JULIA UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 164,00 (59) 50 56 58
64 2112 SUKOW JERZY YKP GDYNIA 167,00 58 52 57 (ocs)
65 SVK 2 HRUSKA SILVESTER YC SLOVAN BRATISLAVA 185,00 60 58 (ocs) ocs
66 1903 BENDLEWSKI TOMASZ YKP GDYNIA 201,00 (ret) ufd ocs ocs
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.