Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Błękitna Gwiazda Optimista

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 6,00 (10) 1 1 4
2 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 13,00 5 6 2 (24)
3 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 16,00 (13) 3 11 2
4 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 18,00 (33) 2 4 12
5 POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 20,00 3 (15) 7 10
6 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 25,00 14 8 3 (31)
7 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 27,00 (18) 4 17 6
8 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 29,00 21 7 (27) 1
9 POL 2212 Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA 31,00 8 (22) 5 18
10 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 33,00 (23) 5 23 5
11 POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 33,00 20 (30) 6 7
12 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 36,00 11 13 12 (36)
13 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 38,00 12 12 14 (21)
14 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 40,00 19 (42) 18 3
15 POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 42,00 6 28 8 (40)
16 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 43,00 (29) 11 19 13
17 POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 44,00 1 (41) 21 22
18 POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 45,00 4 17 24 (dsq)
19 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 54,00 31 14 9 (ufd)
20 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 54,00 9 26 (31) 19
21 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 54,00 (22) 18 16 20
22 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 56,00 27 (51) 20 9
23 POL 2169 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 59,00 15 34 10 (35)
24 POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 59,00 32 10 (44) 17
25 POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 64,00 (26) 25 25 14
26 POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 66,00 28 16 22 (33)
27 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 67,00 2 40 (49) 25
28 POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 67,00 24 9 34 (ret)
29 POL 3 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 71,00 37 19 (43) 15
30 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 72,00 (43) 38 26 8
31 POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 73,00 17 21 35 (ufd)
32 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 77,00 25 (35) 29 23
33 POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP GDYNIA 78,00 34 29 15 (38)
34 POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 81,00 30 23 (33) 28
35 POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA 83,00 (41) 32 40 11
36 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 86,00 (55) 24 36 26
37 POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 102,00 (49) 44 28 30
38 POL 1970 Timothy Melentyev YKP GDYNIA 103,00 (59) 53 13 37
39 POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 103,00 44 43 (57) 16
40 POL 710 Antoni Smagoń CSW OPTY USTKA 105,00 (62) 31 32 42
41 POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 106,00 45 20 (54) 41
42 POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 110,00 35 37 38 (44)
43 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 111,00 7 (ufd) ufd 27
44 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 112,00 38 (47) 42 32
45 POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 113,00 (dsq) 39 45 29
46 POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 118,00 (53) 49 30 39
47 POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 120,00 16 27 (ufd) ufd
48 POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 121,00 42 45 (47) 34
49 POL 1650 Martyna Lemańczyk Uks Opty Ustka 123,00 40 (59) 37 46
50 POL 12 Jan Konkol YKP GDYNIA 124,00 47 36 41 (48)
51 POL 1917 Karol Radomski CSW OPTY USTKA 127,00 (56) 33 51 43
52 POL 1178 Maria Fornalczyk CSW OPTY USTKA 132,00 (50) 48 39 45
53 POL 1637 Oskar Sylka YKP GDYNIA 139,00 36 52 (ufd) 51
54 POL 1178 Jan Wiśniowski CSW OPTY USTKA 140,00 39 (63) 46 55
55 POL 651 Alek Ćwigoń-Słomkowski CSW OPTY USTKA 149,00 48 (62) 48 53
56 POL 147 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 155,00 (63) 46 60 49
57 POL 2082 Natalia Nawrocka MKŻ ARKA Gdynia 156,00 (54) 50 52 54
58 POL 1176 Aleksandra Wiśniowska CSW OPTY USTKA 156,00 51 (57) 53 52
59 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 157,00 46 55 (59) 56
60 POL 1926 Julia Czerwiak YKP GDYNIA 160,00 57 (60) 56 47
61 POL 1812 Miłosz Franciszek YKP GDYNIA 163,00 58 (61) 55 50
62 POL 121 MILA FAKST MKŻ ARKA Gdynia 164,00 (60) 56 50 58
63 POL 893 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 172,00 (61) 54 61 57
64 POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP GDYNIA 174,00 52 64 58 (dns)
65 POL 1869 FABIAN WONG MKŻ ARKA Gdynia 180,00 (dnf) 58 62 60
66 POL 704 Adam Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 190,00 64 67 (dns) 59
67 POL 170 MAGDALENA ŁYSIK MKŻ ARKA Gdynia 219,00 (dnf) 65 dns dns
68 POL 7041 ALEKSANDRA REDZLAN MKŻ ARKA Gdynia 220,00 (dnf) 66 dns dns
69 POL 112 JACEK PACZOS MKŻ ARKA Gdynia 222,00 (dnf) 68 dns dns
70 POL 260 MIKOŁAJ KOREK MKŻ ARKA Gdynia 223,00 (dnf) 69 dns dns
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.