Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

XVIII Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Ełckiego

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 15981 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 4,00 1 2 6 1
2 POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 5,00 7 1 2 2
3 POL 1297 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo 10,00 13 4 3 3
4 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 11,00 5 3 4 4
5 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 19,00 23 5 5 9
6 POL 2167 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 21,00 17 6 1 14
7 POL 9 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 24,00 3 13 8 13
8 POL 291 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 28,00 10 11 7 18
9 POL 11608 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 29,00 12 11 15 6
10 POL 1468 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 30,00 15 7 12 11
11 POL 1362 Miłosz Wyszynski Giżycka Grupa Regatowa 32,00 19 9 18 5
12 POL 1570 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 36,00 18 10 28 8
13 POL 1258 Jakub Kleban UKS MOS EŁK 37,00 14 26 16 7
14 POL 1363 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 39,00 6 16 17 34
15 POL 96 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 44,00 27 19 9 16
16 POL 844 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 45,00 24 14 19 12
17 POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 47,00 42 8 29 10
18 POL 6 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo 48,00 20 18 10 37
19 POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 54,00 16 43 15 23
20 POL 1255 Szymon Warecha UKS MOS EŁK 54,00 16 43 15 23
21 POL 449 Mateusz Niebrzydowski UKS MOS EŁK 55,00 22 20 13 36
22 POL 2100 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 58,00 28 21 20 17
23 POL 1924 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 61,00 8 28 53 25
24 POL 280 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 63,00 2 37 37 24
25 POL 125 Hubert Brozio UKS MOS EŁK 63,00 44 17 26 20
26 POL 13 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa 65,00 11 35 23 31
27 POL 1570 Maja Horoszkewicz Giżycka Grupa Regatowa 68,00 4 38 32 32
28 POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 69,00 36 12 39 21
29 POL 1599 Lena Lisowska UKŻ PMOS Pisz 75,00 30 39 30 15
30 POL 1029 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 79,00 35 22 35 22
31 POL 1837 Dagmara Gobiec Ukż Michałowo 81,00 26 36 44 19
32 POL 1447 Zofia Kuszewska GiżyckaGrupa Regatowa 82,00 37 31 14 44
33 POL 1165 Michał Krasowski UKŻ Siódemka Białystok 86,00 45 24 24 38
34 POL 1133 Kuba Zarzecki Ukż Michałowo 89,00 31 30 40 28
35 POL 3 Klaudia Łachacz KS Baza Mrągowo 90,00 33 27 45 30
36 POL 1449 Łucja Gorzoch UKS MOS EŁK 91,00 25 41 31 35
37 POL 159 Jekaterina Bianki UKS MOS EŁK 92,00 29 40 36 27
38 POL 15981 Lena Nesterowicz UKŻ PMOS Pisz 96,00 39 29 38 29
39 POL 1839 Patrycja Zarzecka UKŻ Michałowo 98,00 21 32 47 45
40 POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 98,00 40 25 43 33
41 POL 1364 Marek Grzybowski Giżycka Grupa Regatowa 106,00 32 34 41 40
42 POL 393 Kalina Święcicka UKŻ 7 Białystok 107,00 46 45 21 41
43 POL 1819 Moczydłowska UKŻ PMOS Pisz 108,00 41 33 34 DNF
44 OP 136 Maja Niedźwiecka UKS MOS EŁK 114,00 43 49 25 46
45 POL 1447 Krzysztof Szkudlarek Giżycka Grupa Regatowa 119,00 38 42 49 39
46 POL 1167 Weronika Piotrowicz Giżycka Grupa Regatowa 120,00 34 44 42 DNF
47 POL 1833 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 126,00 52 47 27 DNF
48 POL 915 Anna Kuczmarska MKS Dwójka Warszawa 130,00 51 46 33 DNF
49 POL 113 Julia Gryko UKŻ Michałowo 137,00 47 48 51 42
50 POL 1273 Jakub Dąbrowski UKŻ PMOS Pisz 139,00 48 DNF 48 43
51 POL 524 Lena Dawidowicz UKS MOS EŁK 154,00 54 50 50 DNF
52 POL 270 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 154,00 50 DNF 52 DNF
53 POL 1 Hubert Sajak Klub Żeglarski HALS Gostynin 159,00 49 DNF 52 DNF
54 POL 819 Michalina Nowak UKŻ PMOS Pisz 163,00 DNF 51 54 DNF
55 POL 15971 Filip Nowak UKŻ PMOS Pisz 169,00 53 DNF DNF DNF
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.