Mistrzostwa PSKO do lat 11

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 24,00 2 (18) 2 1 5 1 1 1 11
2 POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 29,00 2 1 2 (9) 3 9 5 5 2
3 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 35,00 8 (22) 4 2 5 5 4 3 4
4 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 39,00 1 1 3 3 7 3 3 (23) 18
5 POL 922 Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 49,00 1 7 4 13 1 7 11 (15) 5
6 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 57,00 5 4 8 15 6 2 (17) 11 6
7 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 58,00 4 22 1 4 10 7 7 (24) 3
8 POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 61,00 (35) 3 7 1 1 12 2 34 1
9 POL 1991 August Sobczak UKS Szkwał Legionowo 62,00 3 12 1 (42) 3 1 1 25 16
10 POL 2212 Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA 70,00 7 7 17 3 10 11 8 7 (28)
11 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 79,00 6 9 (ufd) 2 7 2 20 10 23
12 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 83,00 10 25 15 6 8 3 9 (27) 7
13 POL 3422 Mateusz Kozłowski Olsztyński Klub Żeglarski 86,00 4 11 19 (35) 16 8 6 8 14
14 POL 151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 105,00 6 20 5 8 2 16 19 29 (50)
15 POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 106,00 3 11 19 5 13 14 4 37 (40)
16 POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 107,00 21 2 13 7 15 8 (29) 21 20
17 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 107,00 16 5 9 10 29 17 17 4 (46)
18 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 108,00 9 8 5 14 28 4 15 (36) 25
19 POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 111,00 9 9 10 5 (29) 10 11 28 29
20 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 112,00 24 (27) 14 9 8 18 14 16 9
21 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 115,00 23 14 9 (25) 4 20 20 13 12
22 POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik 119,00 18 28 8 8 6 35 7 9 (37)
23 POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 121,00 7 2 22 28 17 15 15 (38) 15
24 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 123,00 38 5 (ufd) 21 11 6 12 17 13
25 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 127,00 5 4 (ufd) 12 31 5 2 41 27
26 POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 128,00 21 21 13 17 15 9 10 (51) 22
27 POL 2100 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 130,00 22 36 6 4 11 25 14 12 (ufd)
28 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 133,00 33 3 3 (ufd) 9 20 24 2 39
29 POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 136,00 (ufd) 15 6 22 16 6 16 6 49
30 POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 143,00 8 8 14 21 2 22 18 50 (55)
31 POL 2147 Kacper Michalski KS Nysa 146,00 32 12 23 6 12 21 9 (40) 31
32 POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 155,00 12 29 15 36 (41) 23 3 20 17
33 POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP GDYNIA 155,00 16 13 29 17 (43) 30 6 18 26
34 POL 2022 Iwo Dudek YKP GDYNIA 163,00 33 10 30 33 14 13 (ufd) 22 8
35 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 167,00 25 19 25 22 18 11 16 31 (51)
36 POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 169,00 10 26 (39) 12 23 26 26 14 32
37 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 170,00 15 6 26 18 12 44 10 39 (54)
38 POL 2007 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 170,00 20 15 11 15 30 16 28 35 (38)
39 POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 175,00 (48) 23 12 10 22 38 28 32 10
40 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 184,00 31 32 16 32 13 14 5 (42) 41
41 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 187,00 19 6 23 38 31 24 13 (53) 33
42 POL 12201 Jan Sawicki JKW Poznań 190,00 (38) 38 25 31 26 13 8 19 30
43 POL 1860 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 192,00 29 30 24 14 9 23 18 (47) 45
44 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 197,00 26 34 21 11 25 36 23 (44) 21
45 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 199,00 14 39 28 29 20 26 13 30 (53)
46 POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 206,00 11 31 7 18 38 35 23 (45) 43
47 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 207,00 30 17 34 24 14 29 24 (52) 35
48 POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 214,00 27 29 26 24 22 19 34 33 (48)
49 POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 216,00 34 27 20 23 27 37 22 26 (47)
50 POL 2723 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 217,00 13 (48) 42 20 24 15 36 48 19
51 POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 220,00 18 35 12 20 34 30 35 (56) 36
52 POL 1284 Jan Psiuk Ts Kuźnia Rybnik 222,00 36 24 35 26 4 27 27 43 (44)
53 POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 222,00 29 42 33 27 17 18 22 (49) 34
54 POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 223,00 12 16 27 45 30 25 44 (55) 24
55 POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 244,00 17 18 40 37 18 51 21 (54) 42
56 POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 252,00 17 21 (ufd) 11 42 27 36 46 52
57 POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 257,00 22 36 31 19 35 4 52 (dnc) dnc
58 POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA 168,00 20 25 34 36 19 22 (47) 12
59 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 173,00 (44) 26 18 27 20 44 29 9
60 POL 1606 Tomasz Sobota SYC Zefir-Drakkar 175,00 39 35 16 (47) 32 10 26 17
61 POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 177,00 15 40 40 7 40 32 (54) 3
62 POL 2225 Maksymilian Kleszcz Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław 179,00 31 (46) 35 30 24 19 30 10
63 POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 180,00 27 17 17 (47) 46 33 32 8
64 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 182,00 14 19 29 23 42 28 (43) 27
65 POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA 184,00 25 (56) 52 26 21 28 25 7
66 POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 188,00 11 (41) 10 34 36 31 34 32
67 POL 1099 Wiktor Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz 201,00 46 10 11 40 36 47 (50) 11
68 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 201,00 (48) 47 46 13 25 36 21 13
69 POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 203,00 41 (50) 44 30 26 12 30 20
70 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ Żnin 206,00 32 38 20 (52) 19 43 49 5
71 POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 207,00 34 53 38 (54) 33 17 31 1
72 POL 2027 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA 207,00 28 (44) 38 19 34 32 32 24
73 POL 2226 Tymon Mielnikiewicz Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław 212,00 (45) 31 36 29 28 34 39 15
74 POL 710 Jan Wiśniowski CSW OPTY STKA 213,00 13 14 (48) 40 37 42 41 26
75 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 213,00 28 37 33 25 (46) 29 39 22
76 POL 516 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 220,00 (46) 20 21 46 23 21 45 44
77 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 224,00 47 23 18 16 37 (53) 42 41
79 POL 2032 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 229,00 43 43 22 31 (50) 42 25 23
80 POL 1967 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 234,00 52 33 (ufd) 35 38 24 33 19
81 POL 966 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 239,00 40 (47) 31 42 40 38 44 4
82 POL 1917 Karol Radomski CSW OPTY USTKA 242,00 41 52 (ufd) 49 45 37 12 6
83 POL 723 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 242,00 37 42 39 (43) 39 40 27 18
84 POL 196 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 245,00 42 28 50 48 21 40 (51) 16
85 POL 2051 Miłosz Rubinkowski ĶW LOK Garland Gliwice 249,00 42 24 32 41 33 (45) 35 42
86 POL 1964 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 250,00 43 30 (ufd) 38 39 46 19 35
87 POL 3407 Jan Konkol YKP GDYNIA 251,00 47 34 (ufd) 34 44 31 47 14
88 POL 943 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 254,00 (54) 51 32 16 43 43 38 31
89 POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 256,00 51 45 (ufd) 39 41 41 37 2
90 POL 987 Szymon Budzisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 257,00 30 45 30 41 44 (48) 46 21
91 POL 20901 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia 263,00 19 37 41 44 45 (46) 43 34
92 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 271,00 35 40 43 46 (52) 49 33 25
93 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW WARSZAWA 273,00 26 32 37 44 (55) 41 46 47
94 POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 274,00 24 55 (dnc) 39 49 34 40 33
95 POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 274,00 (50) 39 49 43 27 49 37 30
96 POL 96 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 277,00 37 43 27 37 (47) 45 45 43
97 POL 39 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 282,00 44 13 37 49 51 (54) 42 46
98 POL 427 Paweł Wiliński AZS Poznań 288,00 52 41 (53) 32 35 50 38 40
99 POL 1241 Michał Johan ĶW LOK Garland Gliwice 288,00 45 33 45 45 48 33 (52) 39
100 POL 1428 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 298,00 (dnc) dnc dnc 33 32 39 50 28
101 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 309,00 (53) 46 42 48 49 47 40 37
102 POL 1714 Antoni Malicki WTW WARSZAWA 320,00 36 49 46 50 53 (55) 48 38
103 POL 149 Adam Chojnicki JKW Poznań 321,00 49 44 44 50 (56) 52 53 29
104 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 333,00 (55) 50 45 53 51 52 31 51
105 POL 2155 Jan Wilk SSW MOS IŁAWA 340,00 51 48 28 55 54 (57) 56 48
106 POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 343,00 50 (55) 43 53 53 50 49 45
107 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 344,00 23 54 36 (dnc) dnc dnc dnc dnc
108 POL 207 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 352,00 39 49 47 56 55 51 55 (dnc)
109 POL 3006 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 354,00 53 54 41 (57) 50 53 51 52
110 POL 1924 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 356,00 (dnc) 52 51 51 52 48 53 49
111 POL 777 Ignacy Sobczak Uks Szkwał legionowo 366,00 54 51 47 52 (57) 55 57 50
112 POL 1039 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec 366,00 (dns) dnc 48 51 48 56 48 dnc
113 POL 1793 Nikodem Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 371,00 49 53 (dnc) 54 54 54 54 53
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.