Puchar Spójni

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 777 August Sobczak UKS Szkwał Legionowo 8,00 1 2 1 5 4
2 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 9,00 9 1 1 4 3
3 BLR 282 Mikita Martonchuk SDUSHOR MINSK 10,00 4 4 13 1 1
4 POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 11,00 4 4 2 1 5
5 POL 879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 12,00 2 3 5 UFD 2
6 POL 411 Gabriela Fajdasz KS SPÓJNIA WARSZAWA 17,00 11 9 4 2 2
7 POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 17,00 5 5 8 3 4
8 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 19,00 19 7 2 4 6
9 POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 21,00 7 11 4 7 3
10 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 25,00 3 5 9 8 10
11 POL 1297 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo 27,00 1 3 11 UFD 12
12 POL 2158 Weronika Przeździecka KS SPÓJNIA WARSZAWA 27,00 8 8 3 17 8
13 POL 1700 Dante Luciani UKS Żegluj Lublin 27,00 6 7 5 16 9
14 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 27,00 6 6 9 11 6
15 POL 844 Franciszek Siwek KS SPÓJNIA WARSZAWA 29,00 17 2 18 9 1
16 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 29,00 32 11 6 7 5
17 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 35,00 3 12 17 10 10
18 POL 1468 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 36,00 8 26 16 5 7
19 POL 1749 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 36,00 13 10 7 8 11
20 POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 38,00 9 1 12 UFD 16
21 POL 1700 Mikołaj Cieślak UKS ŻEGLUJ Lublin 40,00 10 13 7 10 26
22 POL 1246 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 41,00 37 10 10 6 15
23 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 43,00 22 9 8 12 14
24 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 45,00 20 8 6 11 21
25 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 47,00 18 13 3 13 25
26 POL 1 Jakub Kaszewiak AZS UW 53,00 18 15 14 6 20
27 POL 1749 Jakub Szczepanik UKS Żegluj Lublin 54,00 25 16 10 20 8
28 POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA 55,00 26 18 12 13 12
29 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW 58,00 30 18 16 15 9
30 POL 2075 Iwo Barański AZS UW 61,00 12 19 30 19 11
31 POL 984 Iga Sobieszuk UKS Żegluj Lublin 65,00 22 20 11 21 13
32 POL 1137 Adam Margasiński MKS Dwójka Warszawa 65,00 12 17 15 21 DNF
33 POL 1768 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa 68,00 10 28 27 3 DNF
34 POL 1328 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 68,00 13 16 22 20 19
35 POL 1766 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA 68,00 29 20 19 15 14
36 POL 844 Aleksander Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA 69,00 5 21 21 UFD 22
37 POL 2537 Antoni Kużminski Baza Mrągowo 69,00 15 24 25 14 16
38 POL 2100 Agata Golec MUKŻ Bałtyk Mielno 71,00 15 22 23 14 20
39 POL 1332 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 72,00 27 14 13 18 DNF
40 POL 1749 Marcel Cichosz UKS ŻEGLUJ LUBLIN 73,00 16 12 14 31 DNF
41 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 73,00 28 23 15 22 13
42 POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 74,00 35 14 18 24 18
43 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 74,00 19 17 20 18 DNF
44 POL 12971 Zuzanna Maliniewicz Baza Mrągowo 78,00 31 25 22 16 15
45 BLR 577 Darya Yakimenka SDUSHOR MINSK 79,00 11 6 UFD DSQ 7
46 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 81,00 17 32 24 17 23
47 POL 44 Ewa Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA 84,00 2 32 23 27 DNF
48 POL 1813 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 84,00 39 26 28 12 18
49 POL 1769 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA 87,00 14 30 19 24 DNF
50 POL 1910 Pola Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA 89,00 7 21 42 19 DNF
51 POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 92,00 27 19 29 22 24
52 POL 21 Tomasz Rataj Baza Mrągowo 95,00 20 DNF 25 25 25
53 POL 1436 Krzysztof Jasny UKS Szkwał Legionowo 96,00 26 23 30 31 17
54 POL 1776 Maria Kmin UKS Fir Warszawa 100,00 28 28 32 23 21
55 POL 6 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo 103,00 29 25 21 29 28
56 POL 11926 Maciej Aljabali Uks Żegluj Lublin 105,00 36 DNF 26 26 17
57 POL 909 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 106,00 21 29 37 UFD 19
58 POL 42 Kajdy Maksymilian UKS FIR Warszawa 108,00 30 30 26 28 24
59 POL 1788 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 109,00 33 24 20 32 DNF
60 POL 984 Maciej Lewiński UKS ŻEGLUJ LUBLIN 110,00 23 15 17 DNF DNF
61 POL 11 Magdalena Ostrowska AZS UW 110,00 34 22 32 29 27
62 POL 1714 Antoni Malicki WTW WARSZAWA 116,00 34 31 33 25 27
63 POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 125,00 16 27 27 DNF DNF
64 POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 127,00 23 38 43 23 DNF
65 POL 3 Torkil Smółka AZS UW 131,00 41 33 31 26 DNF
66 POL 2075 Saturnin Smółka AZS UW 135,00 21 29 DNF 30 DNF
67 POL 23 Filip Szloński Baza Mrągowo 137,00 33 34 35 35 DNF
68 POL 1787 Karim Kopański UKS Szkwał Legionowo 139,00 DNF 31 31 DNF 22
69 POL 1275 Karol Grabowski UKS Szkwał Legionowo 139,00 49 DNF 34 33 23
70 POL 308 Przemysław Gumieniczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 139,00 31 35 39 34 DNF
71 POL 1819 Lena Wonka AZS UW 140,00 24 27 34 DNF DNF
72 POL 2786 Zuzanna Kamińska UKS NAD JEZIORKIEM WARSZAWA 142,00 42 36 36 28 DNF
73 POL 1096 Filip Szczepankowski UKS KLIWER 147,00 25 UFD 41 UFD 26
74 POL 243 Zofia Gołębiowska Baza Mrągowo 152,00 35 35 UFD 27 DNF
75 POL 860 Róża Hochman UKS Szkwał Legionowo 153,00 40 37 44 32 DNF
76 POL 142 Ewa Bańbura UKS Fir Warszawa 158,00 36 39 28 DNF DNF
77 POL 1769 Marcel Tyczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 160,00 41 DNF UFD 9 DNF
78 POL KLI03 Juliusz Bartczak UKS KLIWER 163,00 39 36 33 DNF DNF
79 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW 167,00 DNF DNF DNF 2 DNF
80 POL KLI01 Marceli Skarzyński UKS KLIWER 167,00 DNF 33 24 DNF DNF
81 POL 1880 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 167,00 43 34 35 DNF DNF
82 POL 844 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 175,00 24 41 DNF DNF DNF
83 POL 2100 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 176,00 37 DNF 29 UFD DNF
84 POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS ŻEGLUJ Lublin 178,00 32 DNF 36 DNF DNF
85 POL 2816 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa 179,00 14 DNF DNF DNF DNF
86 POL 126 Wojciech Wołczyk UKS Szkwał Legionowo 186,00 38 DNF 38 DNF DNF
87 POL 1908 Jan Szerling KS SPÓJNIA WARSZAWA 186,00 38 38 DNF DNF DNF
88 POL 1074 Piotr Kowalewski UKS KLIWER 187,00 40 37 DNF DNF DNF
89 POL 2787 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 195,00 DNF DNF DNF 30 DNF
90 POL 59 Tomasz Kosowski UKS FIR Warszawa 195,00 45 DNF 40 DNF DNF
91 POL 71 Marcel Stolarski MKS "Dwójka" Warszawa 204,00 DNF 39 DNF DNF DNF
92 POL 321 Dawid Brzeski Klub Sportowy Spójnia Warszawa 205,00 DNF 40 DNF DNF DNF
93 POL KLI02 Tadeusz Kozłowski UKS KLIWER 209,00 44 DNF DNF DNF DNF
94 POL 2202 Magdalena Traczyńska Klub Sportowy Spójnia Warszawa 211,00 46 DNF DNF DNF DNF
95 POL 1551 Stanisław Tracz MKS Dwójka Warszawa 212,00 47 DNF DNF UFD DNF
96 POL 1332 Alicja Łozińska KS SPÓJNIA WARSZAWA 213,00 48 DNF DNF DNF DNF
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.