Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Puchar Jesienny KS Spójnia

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL NR Załoga Klub 0,00 R1 R2 R3 R4 R5 R6
2 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 12,00 1 UFD 2 1 6 2
3 POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 13,00 3 2 6 2 5 1
4 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 17,00 20 3 1 5 4 4
5 POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 27,00 4 4 7 6 12 6
6 POL 2158 Weronika Przeździecka KS SPÓJNIA WARSZAWA 29,00 12 5 13 8 1 3
7 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 31,00 2 1 5 12 11 13
8 POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 34,00 8 9 4 10 3 12
9 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 34,00 6 8 8 4 8 11
10 POL 1332 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 41,00 10 12 15 7 2 10
11 POL 2075 Iwo Barański AZS UW 41,00 11 11 10 3 9 8
12 POL 1 Jakub Kaszewiak AZS UW 44,00 9 13 3 14 14 5
13 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW 45,00 22 6 11 11 10 7
14 POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 48,00 7 7 9 18 16 9
15 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW 64,00 13 10 12 19 13 16
16 POL 1766 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA 66,00 24 14 14 9 15 14
17 POL 11 Magdalena Ostrowska AZS UW 81,00 5 UFD 19 24 18 15
18 POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA 85,00 19 17 23 15 17 17
19 POL 1768 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa 93,00 17 19 17 21 23 19
20 POL 844 Aleksander Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA 94,00 16 16 27 16 22 24
21 POL 1788 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 95,00 14 18 16 29 24 23
22 POL 1246 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 98,00 15 26 25 17 21 20
23 POL 1769 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA 104,00 23 24 18 20 19 33
24 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 119,00 30 22 20 22 28 27
25 POL 2786 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 120,00 21 23 DNF 28 30 18
26 POL 909 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 122,00 DNF 28 21 32 20 21
27 POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 129,00 25 20 29 35 29 26
28 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 137,00 18 15 24 23 DNC DNC
29 POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 151,00 28 DNF DNF 13 27 25
30 POL 1106 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 151,00 27 25 RET 27 36 36
31 POL 844 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 153,00 26 DNF 30 34 35 28
32 POL 1714 Antoni Malicki WTW WARSZAWA 158,00 32 30 32 42 33 31
33 POL 1776 Maria Kmin UKS Fir Warszawa 159,00 DNF 27 26 36 41 29
34 POL 142 Aleksandra Bańbura UKS Fir Warszawa 162,00 29 31 31 40 31 DNC
35 POL 2075 Saturnin Smółka AZS UW 166,00 DNF DNF 28 26 32 22
36 POL 2552 Filip Sroczyński WTW WARSZAWA 166,00 31 29 DNF 38 34 34
37 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW WARSZAWA 184,00 DNF DNF DNF 31 7 30
38 POL 59 Marcel Stolarski UKS FIR Warszawa 199,00 DNF DNF DNF 25 26 32
39 POL 44 Ewa Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA 214,00 DNF 21 22 DNF DNC DNC
40 POL 71 JAN CHYLARECKI MKS "Dwójka" Warszawa 219,00 RET DNF DNF 30 38 35
41 POL 1470 Kajdy Maksymilian UKS FIR Warszawa 225,00 DNF DNF DNF 33 37 39
42 POL 31 Dawid Brzeski MKS "Dwójka" Warszawa 232,00 RET DNF DNF 39 39 38
43 POL 2787 Zuzanna Kamińska UKS NAD JEZIORKIEM WARSZAWA 234,00 DNF DNF DNF 37 40 41
44 POL 7 Jan Schwendimann AZS UW Warszawa 239,00 DNF DNF DNF 44 42 37
45 POL 075 Moritz Ignacy UKS FIR Warszawa 241,00 DNF DNF DNF 43 25 DNC
46 POL 1551 Stanisław Tracz MKS Dwójka Warszawa 242,00 DNF DNF DNF 41 45 40
47 POL UKS31 Maja Szotyńska AZS UW Warszawa 249,00 DNF DNF DNF 45 44 44
48 POL 1909 Michał Guszcza WTW WARSZAWA 251,00 DNF DNF RET 47 46 42
49 POL 1 Sebastian Drąg AZS UW Warszawa 254,00 DNF DNF DNF 50 43 45
50 POL 111 Marek Sokołowski AZS UW Warszawa 255,00 DNF DNF DNF 49 47 43
51 POL 2 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 267,00 DNF DNF DNF DNF 48 46
52 POL 1999 Tomasz Ignaczewski KS SPÓJNIA WARSZAWA 271,00 DNC DNC DNC 48 49 DNF
53 POL 42 Ewa Bańbura UKS Fir Warszawa 276,00 DNF DNF DNF 46 DNC DNC
54 POL 321 Wojciech Konopiński WTW WARSZAWA 280,00 DNF DNF DNF DNF 50 RET
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.