Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

EBERSPACHER PUCHAR MAZUR - MISTRZOSTWA PSKO GR B

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 34,00 2 4 3 3 12 4 6 42
2 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 42,00 4 1 4 2 3 27 1 RET
3 POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 44,00 4 3 2 1 17 28 16 1
4 POL 15981 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 52,00 1 7 34 18 9 11 3 3
5 POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 54,00 10 15 6 28 6 7 2 8
6 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 56,00 5 6 1 2 29 26 14 2
7 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 62,00 1 1 8 12 4 25 11 38
8 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 70,00 7 13 1 1 39 19 4 25
9 POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 75,00 6 7 6 3 18 17 18 19
10 POL 522 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 78,00 3 30 8 1 5 18 32 13
11 POL 3422 Mateusz Kozłowski Olsztynski Klub Żeglarski 80,00 8 1 4 5 41 2 31 29
12 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 81,00 4 RET 2 6 10 20 12 27
13 POL 879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 91,00 20 2 28 12 1 12 UFD 16
14 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 91,00 3 14 22 7 2 42 19 24
15 POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 92,00 34 7 5 13 7 16 40 10
16 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 94,00 3 30 13 6 21 9 34 12
17 POL 2212 Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA 98,00 13 9 5 21 31 48 5 14
18 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 101,00 12 11 16 4 27 32 8 23
19 POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 102,00 4 3 30 11 24 23 35 7
20 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 103,00 10 21 2 17 14 35 13 26
21 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 108,00 6 18 15 2 13 1 53 66
22 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 111,00 1 19 20 8 8 51 9 46
23 POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 114,00 22 5 7 18 38 14 10 64
24 POL 2158 Weronika Przeździecka KS SPÓJNIA WARSZAWA 127,00 1 6 24 33 52 5 21 37
25 POL 1622 Laura Urbańska JKW Poznań 131,00 8 42 3 10 11 53 46 11
26 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 132,00 UFD 11 8 25 37 3 7 41
27 POL 2075 Iwo Barański AZS UW 132,00 6 34 13 4 35 13 27 54
28 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 134,00 24 11 9 11 57 63 17 5
29 POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 135,00 UFD 1 6 12 32 21 20 43
30 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 137,00 17 2 31 5 49 8 29 45
31 POL 943 Bartek Bilicki SSW MOS IŁAWA 138,00 UFD 8 15 10 20 31 39 15
32 POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 140,00 2 27 5 3 45 34 24 50
33 POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 140,00 2 5 25 18 26 30 56 34
34 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 141,00 9 6 5 15 44 46 30 32
35 POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 143,00 3 19 1 26 30 38 26 63
36 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 143,00 UFD 12 4 4 62 24 33 4
37 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 143,00 15 18 12 40 25 10 23 56
38 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 146,00 11 34 1 20 16 49 15 59
39 POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 146,00 5 3 23 4 53 54 36 22
40 POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 150,00 14 4 3 34 46 43 57 6
41 POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 150,00 5 8 18 35 19 55 25 40
42 POL 1601 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin 150,00 26 22 11 10 59 39 22 20
43 POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 159,00 28 4 9 25 43 22 28 53
44 POL 1624 Wiktoria Sajdak YC Zefir Drakkar Poraj 162,00 14 35 14 2 28 41 43 28
45 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 165,00 9 10 7 37 15 52 48 39
46 POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 167,00 8 32 26 14 22 47 44 21
47 POL 1749 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 172,00 24 15 8 55 64 15 38 17
48 POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 183,00 2 31 24 8 40 UFD UFD 9
49 POL 71 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 184,00 12 2 16 39 56 29 DSQ 30
50 POL 936 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI 184,00 39 12 26 3 47 6 58 51
51 POL 1312 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 192,00 11 17 UFD 8 58 33 47 18
52 POL 1332 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 196,00 17 4 31 12 61 56 41 35
53 POL 193 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 197,00 13 14 10 1 42 60 UFD 57
54 POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 197,00 31 5 9 5 50 64 50 47
55 POL 1245 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 198,00 26 15 14 9 51 44 42 48
56 POL 1747 Kacper Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 202,00 7 16 13 49 36 37 RET 44
57 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 203,00 14 10 22 23 67 66 37 31
58 POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia 207,00 25 14 10 13 33 57 60 55
59 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 208,00 7 20 17 19 54 45 51 49
60 POL 1700 Mikołaj Cieślak UKS ŻEGLUJ Lublin 208,00 12 10 14 26 63 58 55 33
61 POL 2062 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków 209,00 RET 2 2 16 23 61 UFD 36
62 POL 4704 Iwo Dudek YKP GDYNIA 209,00 36 17 9 9 34 59 45 65
63 POL 1 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 212,00 16 17 4 32 48 36 59 61
64 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 228,00 29 21 19 8 66 50 49 52
65 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 245,00 5 16 23 20 60 62 61 60
66 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 252,00 DNF 8 12 23 55 40 52 62
67 POL 1328 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 255,00 10 39 22 7 65 65 54 58
68 POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 75,00 20 9 26 29 4 6 4 6
69 POL 922 Jakub Podgórny KSCŻ Szczecin 96,00 UFD 45 11 24 3 3 3 7
70 POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 98,00 DNF 9 16 31 8 2 8 24
71 POL 1674 Tomasz Pakulski OKŻ OLSZTYN 110,00 DSQ 5 38 14 25 9 10 9
72 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 110,00 20 29 7 45 7 8 11 28
73 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 113,00 18 53 24 7 22 4 2 36
74 POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 117,00 27 3 44 28 10 5 13 31
75 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 118,00 UFD 23 20 13 9 13 38 2
76 POL 1775 Wiktor Mois UKS Navigo Sopot 124,00 26 43 17 15 18 20 24 4
77 POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań 130,00 12 48 38 30 2 12 15 21
78 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 131,00 30 22 15 24 28 7 5 50
79 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 136,00 30 15 12 43 37 11 9 22
80 POL 1575 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 141,00 24 29 21 41 5 18 14 30
81 POL 1297 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo 141,00 18 8 29 25 21 29 39 11
82 POL 2 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 141,00 22 19 20 16 24 37 17 23
83 POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 144,00 13 DSQ 25 19 13 24 23 27
84 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 147,00 35 33 39 18 16 1 28 16
85 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 149,00 36 9 21 44 23 UFD 1 15
86 POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 149,00 15 41 3 49 6 32 32 20
87 POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 156,00 39 13 38 16 33 48 7 10
88 POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 160,00 32 12 18 57 15 43 6 34
89 POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztynski Klub Żeglarski 162,00 21 23 32 21 49 23 34 8
90 POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 163,00 32 32 47 9 41 15 21 13
91 POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka 166,00 27 20 59 22 31 14 20 32
92 POL 58 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 173,00 16 26 12 32 58 21 40 26
93 POL 863 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 174,00 36 7 42 36 1 42 19 33
94 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 175,00 15 35 34 20 54 16 52 3
95 POL 2169 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 175,00 11 33 27 11 46 27 27 39
96 POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 178,00 22 39 28 34 UFD 28 26 1
97 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 181,00 19 48 30 20 39 17 16 40
98 POL 443 Dominika Godlewska Olsztynski Klub Żeglarski 182,00 18 22 32 35 43 22 18 35
99 POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP GDYNIA 184,00 DSQ 28 37 5 17 36 44 17
100 POL 11007 Wiktor Pawelczyk Klub Port Mechelinki 184,00 21 24 11 55 11 26 36 66
101 POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 187,00 9 36 26 32 14 58 63 12
102 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 187,00 13 39 29 56 12 25 31 38
103 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 189,00 6 12 32 39 42 33 47 25
104 POL 1 Jakub Kaszewiak AZS UW 190,00 9 48 28 30 19 31 25 51
105 POL 447 Amelia Wydra Olsztynski Klub Żeglarski 192,00 7 RET 45 7 27 38 22 46
106 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 200,00 25 30 18 47 40 30 43 14
107 POL 9 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 201,00 21 32 30 22 32 40 35 29
108 POL 1118 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 211,00 37 18 15 37 36 39 29 47
109 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 213,00 8 11 42 42 35 19 61 56
110 POL 3 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 217,00 30 25 23 42 30 60 12 55
111 POL 2099 Daria Pedowska Olsztynski Klub Żeglarski 223,00 33 18 48 9 DNE 41 53 5
112 POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 229,00 19 22 25 47 50 54 48 18
113 POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 230,00 40 10 52 16 26 44 49 45
114 POL 2605 Miłosz Wyszynski Giżycka Grupa Regatowa 233,00 42 6 44 14 53 59 37 37
115 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 233,00 34 49 16 27 29 50 30 48
116 POL 1296 Eryk Majewski Baza Mrągowo 237,00 16 36 28 46 51 10 50 53
117 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 245,00 23 25 27 42 38 66 33 57
118 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 248,00 UFD 14 27 17 20 52 59 59
119 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 252,00 DNF 31 7 40 45 45 41 43
120 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 252,00 18 23 32 11 62 51 55 64
121 POL 1910 Pola Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA 254,00 38 25 14 54 48 34 54 41
122 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 263,00 28 21 30 40 47 62 45 52
123 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 265,00 10 17 58 52 52 46 46 42
124 POL 1127 Mateusz Piskorz KŻ Horn Kraków 267,00 19 24 35 52 34 49 58 54
125 POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 268,00 17 45 21 36 44 63 42 RET
126 POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 268,00 19 38 37 19 57 47 51 58
127 POL 11608 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 269,00 49 13 60 13 UFD 55 60 19
128 POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań 271,00 55 35 35 10 64 35 57 44
129 POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 291,00 15 23 43 19 61 65 66 65
130 POL 959 Jakub Jaworski UKS Silesia-Opty Chełm Śląski 293,00 31 40 18 33 56 53 62 63
131 POL 139 Maria Nycz JKW Poznań 298,00 36 DSQ 10 15 60 64 64 49
132 POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 301,00 35 32 19 43 59 57 56 62
133 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 309,00 28 50 31 23 55 61 67 61
134 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 312,00 DNF 30 17 21 63 56 65 60
135 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW 114,00 25 DSQ 24 38 10 9 8
136 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 120,00 DSQ 53 11 29 1 19 7
137 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 133,00 27 16 48 UFD 23 15 4
138 POL 11716 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 133,00 46 43 49 6 18 11 9
139 POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 133,00 34 26 34 48 11 17 11
140 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 141,00 29 55 40 22 47 2 1
141 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 143,00 40 47 36 32 15 10 10
142 POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 144,00 DSQ 42 42 24 27 4 5
143 POL 1468 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 144,00 26 20 43 63 29 13 13
144 POL 1739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 147,00 14 39 49 62 2 3 40
145 POL 2167 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 150,00 23 41 46 26 52 12 2
146 POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 153,00 11 44 52 44 16 1 37
147 POL 1655 Maciej Cioczek UKS ŻEGLUJ Lublin 155,00 47 31 49 24 19 14 20
148 POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 155,00 21 36 35 48 21 16 26
149 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW 158,00 DNF 37 47 34 31 6 3
150 POL 2026 Patrycja Chiniewicz MUKŻ Bałtyk Mielno 161,00 41 16 42 47 28 20 14
151 POL 1540 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 162,00 48 44 36 38 7 8 29
152 POL 1125 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków 163,00 45 46 29 28 17 23 21
153 POL 291 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 170,00 37 26 31 35 5 37 36
154 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 176,00 30 DSQ 54 37 13 26 16
155 POL 930 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 181,00 17 55 54 25 8 30 47
156 POL 1768 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa 181,00 22 45 41 53 35 21 17
157 POL 1584 Jakub Bukowski MKŻ ARKA Gdynia 187,00 43 57 37 31 6 52 18
158 POL 44 Ewa Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA 189,00 57 40 19 33 24 50 23
159 POL 1494 Kacper Kostarz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 191,00 35 24 38 26 30 38 44
160 POL 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik 193,00 38 34 19 56 UFD 22 24
161 POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA 198,00 38 28 39 62 34 18 41
162 POL 1923 Wiktor Wecelak KS AZS AWFIS GDAŃSK 199,00 45 59 23 52 48 25 6
163 POL 2002 Bartosz Osowski YKP GDYNIA 200,00 16 34 44 41 45 40 25
164 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 201,00 41 36 41 38 40 5 UFD
165 POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 201,00 52 47 40 27 UFD 7 28
166 POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań 201,00 UFD 27 13 51 32 63 15
167 POL 1007 Hanna Kozłowska MUKŻ Bałtyk Mielno 204,00 DNF 49 33 15 9 49 49
168 POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice 205,00 DNF 24 66 31 41 24 19
169 POL 1539 Amelia Kałużynska PKM LOK Poznań 206,00 31 48 40 DSQ 36 39 12
170 POL 1028 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 209,00 48 21 62 43 4 33 60
171 POL 909 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 209,00 35 19 39 60 54 27 35
172 POL 124 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 209,00 40 42 20 51 53 29 27
173 POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 210,00 20 35 40 31 39 57 45
174 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin 211,00 39 40 10 39 25 60 58
175 POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 213,00 42 43 33 29 51 36 30
176 POL 1957 Lena Kaczmarek KSCŻ Szczecin 215,00 29 DSQ 47 27 12 31 UFD
177 POL 1011 Aleksandra Szczepara KŻ Horn Kraków 215,00 37 38 21 51 37 51 31
178 POL 871 Stanisław Kasprzak ŻMKS Poznań 216,00 23 44 39 33 38 46 39
179 POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 222,00 47 26 34 58 22 42 51
180 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 223,00 54 13 57 51 3 45 57
181 POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 223,00 53 51 6 DSQ 14 65 34
182 POL 1428 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 225,00 27 27 56 52 20 53 46
183 POL 1766 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA 229,00 32 61 17 39 61 48 32
184 POL 550 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 237,00 44 54 53 17 26 43 54
185 POL 943 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 238,00 37 46 33 36 33 59 53
186 POL 1655 Iga Sobieszuk UKS Żegluj Lublin 241,00 42 28 46 53 50 55 22
187 POL 987 Szymon Budzisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 249,00 24 29 58 58 62 28 52
188 RUS 1185 Vsevolod Nazarov UKS Navigo 251,00 61 50 41 28 59 35 38
189 POL 1165 Michał Krasowski UKŻ Siódemka Białystok 252,00 DNF 20 61 27 49 32 63
190 POL 1028 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 252,00 DNF 25 37 29 44 58 59
191 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 253,00 25 47 41 48 57 44 48
192 POL 1363 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 254,00 33 31 62 21 46 67 61
193 POL 1769 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA 255,00 48 47 25 37 42 61 56
194 POL 12971 Julia Płocharczyk Baza Mrągowo 260,00 23 55 29 55 56 64 42
195 POL 1666 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 261,00 DNF 46 43 30 58 41 43
196 POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 262,00 58 51 49 6 43 62 55
197 POL 1570 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 262,00 44 54 55 22 55 54 33
198 POL 100 Marcel Styba PORT Mechelinki 266,00 33 41 50 45 63 34 64
199 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 276,00 41 49 22 44 64 56 UFD
200 POL 1972 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 290,00 DNF 28 46 47 60 47 62
201 POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 297,00 54 52 61 14 UFD 66 50
202 POL 411 Gabriela Fajdasz KS SPÓJNIA WARSZAWA 144,00 44 33 51 46 2 5 14
203 POL 710 Antoni Smagoń CSW OPTY USTKA 145,00 UFD 54 36 38 11 2 4
204 POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 149,00 29 38 60 61 3 3 16
205 POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 150,00 50 27 52 57 5 1 15
206 POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 154,00 31 46 53 60 4 18 2
207 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 163,00 DSQ 29 45 50 8 14 17
208 POL 1666 Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 164,00 52 44 52 30 17 8 13
209 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 166,00 49 63 58 23 1 6 29
210 POL 11 Magdalena Ostrowska AZS UW 173,00 UFD 53 35 41 34 4 6
211 POL 1749 Marcel Cichosz UKS ŻEGLUJ LUBLIN 175,00 33 49 43 63 30 12 8
212 POL 844 Aleksander Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA 183,00 DNF 42 44 45 18 33 1
213 POL 93 Szymon Mocarski Klub Port Mechelinki 187,00 28 57 51 53 15 15 25
214 POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI MKS Dwójka Warszawa 193,00 56 54 33 54 7 34 11
215 POL 844 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 197,00 DNF 38 62 56 6 32 3
216 POL 937 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 200,00 57 37 50 35 14 7 UFD
217 POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 204,00 47 50 36 61 25 28 18
218 POL 603 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik 206,00 59 56 55 50 10 26 9
219 POL 402 Alan Kurzawa PKM LOK Poznań 207,00 46 60 46 34 UFD 16 5
220 POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 208,00 49 37 57 62 13 22 30
221 POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 211,00 39 52 54 53 24 19 24
222 POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 215,00 DNF DSQ 57 17 20 11 41
223 POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 218,00 UFD 64 56 46 9 21 22
224 POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 220,00 50 58 60 54 12 25 21
225 POL 1178 Jan Wiśniowski CSW OPTY USTKA 220,00 DNF 33 50 49 27 17 44
226 POL 11244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 230,00 45 45 51 41 35 41 23
227 POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 231,00 34 37 50 63 UFD 37 10
228 POL 1246 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 235,00 50 58 64 45 21 24 37
229 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 239,00 63 41 63 40 22 10 UFD
230 POL 1813 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 242,00 51 66 61 55 16 39 20
231 POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 244,00 38 52 59 42 29 36 47
232 POL 1637 Oskar Sylka YKP GDYNIA 245,00 51 51 53 44 33 13 DSQ
233 POL 2786 Maciej Karpinski UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 247,00 DNF 61 45 50 36 27 28
234 POL 2032 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 253,00 UFD 52 61 57 32 44 7
235 POL 1788 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 256,00 32 57 58 61 31 43 35
236 POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 257,00 DNF 43 56 49 UFD 9 31
237 POL 516 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 257,00 43 DSQ 51 36 55 46 26
238 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 262,00 59 63 65 48 38 20 34
239 POL 6 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo 262,00 52 40 59 50 26 35 UFD
240 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 271,00 DNF DSQ 53 43 23 31 52
241 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW 278,00 DNF 51 63 54 UFD 29 12
242 POL 1011 Julia Jędrzejczyk KŻ Horn Kraków 283,00 51 65 63 65 39 38 27
243 POL 1887 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 283,00 62 61 48 57 28 40 49
244 POL 1873 Maja Szostak JK Kotwica Tarnobrzeg 286,00 DNF 67 56 64 40 23 36
245 POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK 288,00 DNF UFD 48 64 45 30 32
246 POL 1776 Maria Kmin UKS Fir Warszawa 298,00 53 62 45 59 41 50 50
247 POL 1880 Kacper Wysocki UKS Fir Warszawa 303,00 DNF 56 27 59 50 42 UFD
248 POL 1873 Antoni Wołosz JK Kotwica Tarnobrzeg 304,00 43 58 57 62 42 61 43
249 POL 1872 Jakub Nawrot JK Kotwica Tarnobrzeg 311,00 54 59 64 59 37 49 53
250 POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 311,00 46 62 DSQ 58 52 53 40
251 POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 316,00 60 55 67 67 19 48 UFD
252 POL 1447 Zofia Kuszewska GiżyckaGrupa Regatowa 316,00 60 60 55 59 46 51 45
253 POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot 317,00 DNF 56 63 66 49 45 38
254 POL 1839 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 321,00 DNF 53 65 DSQ 47 54 33
255 POL 1831 Michalina Poskrobko UKŻ Siódemka Białystok 322,00 55 64 65 66 44 55 39
256 POL 71 Igor Murach Baza Mrągowo 324,00 DNF 66 64 56 60 59 19
257 POL 1874 Maja Marczak JK Kotwica Tarnobrzeg 328,00 DNF 57 47 58 43 64 59
258 POL 1997 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 331,00 56 56 54 64 48 62 55
259 POL 2150 Makary Gałka UKS Navigo Sopot 337,00 DNF 50 60 60 62 47 58
260 POL 1 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 338,00 DNF 59 64 46 UFD 52 48
261 POL 1029 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 338,00 DNF 59 62 60 54 57 46
262 POL 2787 Zuzanna Kamińska UKS NAD JEZIORKIEM WARSZAWA 340,00 53 61 59 65 58 58 51
263 POL 1924 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 347,00 UFD 65 66 65 53 56 42
264 POL 280 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 358,00 DNF 62 67 61 51 63 54
265 POL 167 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa 358,00 DNF 58 55 63 59 67 56
266 POL 17 Matylda Rodziewicz Baza Mrągowo 359,00 58 62 67 66 56 60 57
267 POL 570 Maja Horoszkewicz Giżycka Grupa Regatowa 373,00 DNF 60 66 64 57 65 61
268 POL 1167 Weronika Piotrowicz Giżycka Grupa Regatowa 379,00 DNF 60 65 67 61 66 60
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.