Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Puchar Mechelinek

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 4,00 1 2 (6) 1
2 POL 936 Maurycy Kosmowski Port Mechelinki 7,00 2 1 (14) 4
3 POL 88 Hanna Duda Port Mechelinki 14,00 5 4 5 (22)
4 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 18,00 (19) 11 2 5
5 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 18,00 4 3 (11) 11
6 POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 19,00 (18) 8 1 10
7 POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 20,00 10 7 3 (ufd)
8 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 21,00 9 9 (17) 3
9 POL 1007 Wiktor Pawelczyk Port Mechelinki 25,00 8 10 (19) 7
10 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 27,00 6 (25) 4 17
11 POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 28,00 (21) 5 10 13
12 POL 1670 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 34,00 12 6 16 (ufd)
13 POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 34,00 (28) 12 13 9
14 POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 36,00 11 16 9 (19)
15 RUS 1185 Vsevolod Nazarov UKS NAVIGO SOPOT 37,00 3 (29) 7 27
16 POL 1916 Konrad Ksionek UKS NAVIGO Sopot 45,00 14 (31) 25 6
17 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 51,00 23 26 (37) 2
18 POL 1596 Szymon Mocarski Port Mechelinki 51,00 (33) 19 8 24
19 POL 1656 Lidia Jakubowska KS ZATOKA Puck 52,00 15 23 (27) 14
20 POL 1775 Wiktor Mois UKS NAVIGO Sopot 54,00 24 15 15 (ufd)
21 POL 1704 Franciszek Wołyniec Uks Navigo Sopot 56,00 16 22 18 (23)
22 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 57,00 20 (34) 21 16
23 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 58,00 7 (39) 39 12
24 POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 58,00 (35) 27 23 8
25 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 59,00 17 14 (28) 28
26 POL 1710 Antek Smagoń CWS OPTY Ustka 61,00 26 20 (55) 15
27 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 64,00 (32) 21 22 21
28 POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 65,00 25 28 12 (ufd)
29 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 65,00 22 17 (46) 26
30 POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 69,00 27 18 24 (32)
31 POL 1625 Sebastian Schmidt KS ZATOKA Puck 70,00 (30) 30 20 20
32 POL 1917 Karol Radomski CWS OPTY Ustka 80,00 31 24 (51) 25
33 POL 1651 Marysia Fornalczyk CWS OPTY Ustka 86,00 (41) 32 36 18
34 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 96,00 29 37 (42) 30
35 POL 1178 Janek Wiśniewski CWS OPTY Ustka 98,00 34 35 29 (dnc)
36 POL 24 Anna Godlewska UKS Tolkmicko 100,00 37 (38) 30 33
37 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 105,00 13 13 (dnc) dnc
38 POL 10 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 108,00 (dnc) 41 26 41
39 POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 113,00 40 33 (ufd) 40
40 POL 7 Ania Pawelczyk Port Mechelinki 113,00 35 (dnc) 31 47
41 POL 18 Ignacy Świątecki UKS Tolkmicko 117,00 45 43 (52) 29
42 POL 1659 Zosia Brzozowicz Port Mechelinki 117,00 (46) 45 35 37
43 POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS NAVIGO SOPOT 119,00 48 36 (53) 35
44 POL 265 Igor Saj Port Mechelinki 122,00 38 40 44 (ufd)
45 POL 1292 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 123,00 43 42 (50) 38
46 POL 363 Tymoteusz Kniter UKŻ Lamelka Kartuzy 124,00 (50) 49 41 34
47 POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 125,00 (52) 51 43 31
48 POL 2150 Makary Gałka UKS NAVIGO Sopot 125,00 39 50 (57) 36
49 POL 359 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 129,00 42 44 (48) 43
50 POL 1985 Hubert Kunc Port Mechelinki 139,00 51 (dnc) 40 48
51 POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 140,00 44 (56) 54 42
52 POL 957 Zofia Borkowska ProSport Bobięcino 141,00 (57) 52 32 57
53 POL 5 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 141,00 (53) 46 49 46
54 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 143,00 (dnc) 58 33 52
55 POL 8 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 143,00 (58) 55 34 54
56 POL 49 Maja Molik Port Mechelinki 147,00 49 47 (dnc) 51
57 POL 346 Franciszek Ebertowski UKS Tolkmicko 154,00 (dnc) 54 56 44
58 POL 1875 Szymon Miśków ProSport Bobięcino 163,00 56 57 (dnc) 50
59 POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 165,00 60 60 45 (ufd)
60 POL 1931 Oliwier Kużel Zatoka Puck 170,00 (dnc) dnc 38 53
61 POL 1158 Antonina Pierzchalska Port Mechelinki 171,00 (dnc) dnc 47 45
62 POL 158 Michalina Klimczak Port Mechelinki 172,00 54 (61) 58 60
63 POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 172,00 55 62 (dnc) 55
64 POL 362 Hanna Wasilewska UKŻ Lamelka Kartuzy 174,00 47 48 (dnc) dnc
65 POL 17 Jasiu Pierzchalski Port Mechelinki 176,00 59 53 (dnc) 64
66 POL 1 Kalina Szostek UKŻ Lamelka Kartuzy 178,00 61 59 (dnc) 58
67 POL 87 Igor Chabowski KS Damroka 179,00 63 (dnc) 60 56
68 POL 1176 Ola Wiśniowska CWS OPTY Ustka 190,00 (dnc) dnc 62 49
69 POL 21 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 197,00 (dnc) dnc ufd 39
70 POL 111 Julia Nagórska Port Mechelinki 200,00 (dnc) dnc 59 62
71 POL 325 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 201,00 (dnc) dnc 61 61
72 POL 808 Marta Kaszuba UKS Wiking Kamienica Królewska 204,00 62 (dnc) dnc 63
73 POL 3620 Urszula Mieczkowska UKŻ Lamelka Kartuzy 217,00 (dnc) dnc dnc 59
74 POL 3590 Bartosz Słabek UKŻ Lamelka Kartuzy 223,00 (dnc) dnc dnc 65
75 POL 1815 Michał Malinowski CWS OPTY Ustka 224,00 (dnc) dnc dnc 66
76 POL 93 Adam Majkowski Port Mechelinki 225,00 (dnc) dnc dnc 67
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2020 sailingnet All rights reserved.