Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST A

Puchar K.S. Zatoka Puck

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 41,00 5 2 1 1 12 2 (56) 3 14 1
2 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 70,00 7 1 6 2 13 3 14 14 (19) 10
3 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 73,00 2 5 9 4 16 14 9 2 12 (33)
4 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 74,00 7 11 2 2 1 1 31 1 (32) 18
5 POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 104,00 11 10 1 22 19 4 2 13 22 (32)
6 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 106,00 5 (27) 16 11 25 5 22 10 7 5
7 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 147,00 15 13 10 11 14 7 (50) 28 2 47
8 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 150,00 34 2 20 13 22 16 8 17 18 (37)
9 POL 1999 Jakub Tomczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 152,00 17 6 8 (ufd) 5 25 7 19 36 29
10 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 155,00 19 1 5 12 3 10 19 43 (69) 43
11 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 158,00 10 8 14 5 7 12 44 5 (58) 53
12 POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 164,00 1 15 7 4 (73) 11 36 29 1 60
13 POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 170,00 1 3 2 39 8 15 47 (62) 44 11
14 POL 2177 Patryk CHEŁKOWSKI Giżycka Grupa Regatowa 171,00 19 17 26 7 10 21 52 (53) 17 2
15 CZE 812 Ondřej Šindelka MYK 171,00 14 17 17 46 (51) 23 11 6 23 14
16 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 184,00 25 12 4 3 15 (76) 3 23 71 28
17 POL 1975 Maja Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA 186,00 30 5 31 23 23 29 (39) 18 15 12
18 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 186,00 8 27 9 16 17 8 33 (40) 29 39
19 POL 1868 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 198,00 27 7 3 10 30 27 67 12 (ufd) 15
20 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW 206,00 4 3 33 (ufd) 11 47 4 16 40 48
21 POL 2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 209,00 35 16 4 10 4 6 49 52 33 (77)
22 POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 212,00 (bfd) 14 29 36 9 13 18 32 9 52
23 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW 212,00 25 29 24 12 34 19 17 (47) 35 17
24 POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 213,00 38 10 16 (ufd) 21 55 5 4 8 56
25 POL 144 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 214,00 13 9 3 (dns) 2 26 1 9 70 ufd
26 POL 1884 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 231,00 23 25 22 8 39 (51) 15 35 42 22
27 POL 2153 Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów 232,00 (ufd) 4 27 24 38 60 30 26 4 19
28 POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 239,00 6 31 17 9 50 37 (62) 36 27 26
29 POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 241,00 17 7 28 (ufd) 6 22 35 21 ufd 24
30 POL 16 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 242,00 16 16 6 25 43 39 27 60 10 (64)
31 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 247,00 (bfd) 23 37 3 70 32 6 8 48 20
32 POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 249,00 (ufd) 9 37 41 20 20 28 7 28 59
33 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA 259,00 22 19 19 19 24 9 73 (77) 5 69
34 POL 2219 Aleksander Bury YKP GDYNIA 267,00 18 36 34 21 28 33 (63) 33 51 13
35 POL 1949 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 271,00 (bfd) 8 33 28 26 61 10 39 30 36
36 LTU 56 Vykintas Mizgiris Neringos sporto mokykla 272,00 49 35 12 8 42 44 20 (68) 54 8
37 POL 2152 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW 274,00 (bfd) 37 21 16 29 43 41 15 49 23
38 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 280,00 4 (dns) 32 26 58 45 12 20 21 62
39 POL 3404 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 282,00 (ufd) 26 18 32 44 24 37 44 41 16
40 POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 284,00 9 37 15 34 40 17 66 41 (72) 25
41 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA 284,00 26 24 44 9 (67) 31 23 34 62 31
42 POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 292,00 3 41 36 5 49 59 (78) 38 31 30
43 POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 299,00 9 18 8 24 53 (78) 29 27 56 75
44 POL 2166 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa 312,00 36 29 11 7 65 50 (68) 56 24 34
45 POL 1026 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 315,00 33 23 24 21 52 (68) 54 65 3 40
46 POL 2019 Danuta Grudzień UKS SILESIA OPTY Chełm Śląski 315,00 10 19 54 42 27 62 45 (64) 6 50
47 POL 1716 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 316,00 (bfd) 21 10 17 37 65 65 72 20 9
48 LTU 750 RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 319,00 23 28 30 17 (62) 36 55 24 52 54
49 POL 1193 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 326,00 42 6 12 29 54 35 26 67 55 (71)
50 POL 100 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 329,00 28 (ufd) 47 15 78 56 58 31 13 3
51 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 329,00 (ufd) 47 20 6 35 34 dsq 74 25 7
52 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 331,00 36 44 18 25 (60) 48 40 37 45 38
53 POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 334,00 11 56 53 27 46 64 (72) 30 43 4
54 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 335,00 24 20 32 13 59 53 48 25 (67) 61
55 POL 1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 337,00 30 38 35 14 56 38 38 51 37 (76)
56 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 342,00 14 48 46 15 32 28 64 22 (75) 73
57 POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 349,00 45 30 26 35 36 (66) 53 57 26 41
58 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 350,00 40 18 35 28 (77) 74 13 58 38 46
59 POL 2030 Adam Turczynowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 359,00 (bfd) 39 15 18 66 18 79 59 59 6
60 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR WARSZAWA 363,00 15 56 5 37 (79) 73 34 49 39 55
61 POL 333 Michał Skawiński KS SPÓJNIA WARSZAWA 364,00 52 14 52 26 64 57 21 11 (ufd) 67
62 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 366,00 28 12 38 55 31 63 16 (76) 65 58
63 POL 2191 Jan Karnowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 371,00 42 22 23 61 47 30 75 (80) 50 21
64 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 378,00 6 50 25 44 (74) 41 46 46 57 63
65 POL 1881 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 383,00 34 (ufd) 21 30 18 58 69 55 47 51
66 POL 1798 Hanna Ługowska KS SPÓJNIA WARSZAWA 391,00 38 47 13 44 41 75 24 45 64 (79)
67 POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 392,00 16 40 25 43 76 54 61 (79) 11 66
68 POL 2016 Malina Pietrzak KS SPÓJNIA WARSZAWA 393,00 13 (75) 40 31 55 69 25 48 63 49
69 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA 397,00 39 34 29 18 63 (79) 51 75 46 42
70 POL 1882 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 398,00 8 35 51 30 69 (71) 43 61 66 35
71 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 405,00 20 45 27 34 48 49 77 78 (ufd) 27
72 POL 1902 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 406,00 54 62 7 23 45 67 57 (71) 34 57
73 LTU 155 Vilius Vasiulis Ziemys Lithuania 408,00 12 26 56 48 (75) 40 32 69 60 65
74 POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 418,00 31 58 34 14 (80) 42 71 50 74 44
75 POL 1963 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 420,00 33 54 19 20 61 52 59 54 (68) 68
76 POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 434,00 12 40 54 38 68 70 (74) 66 16 70
77 POL 2200 Kaja Śledzińska KS SPÓJNIA WARSZAWA 439,00 3 44 61 48 72 (77) 42 42 53 74
78 POL 2142 Hanna Wiszniowska JKW Poznań 446,00 (ufd) 36 13 33 33 72 60 73 ufd 45
79 POL 2709 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 450,00 18 59 22 36 57 46 70 70 (73) 72
80 POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 477,00 21 21 57 29 71 (dns) 76 63 61 78
81 POL 1906 Gustaw Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA 135,00 (bfd) 15 ufd 1 14 2 16 2 3 1
82 POL 1230 Aleksandra Borucka AZS Poznań 144,00 41 (51) 23 41 1 16 2 11 2 7
83 POL 1776 Michał Maziarka YKP GDYNIA 172,00 (bfd) 4 14 ufd 2 9 13 1 38 10
84 POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 184,00 21 (60) 45 35 3 30 5 15 9 21
85 POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 195,00 (bfd) 24 ufd 27 20 6 21 7 5 4
86 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań 203,00 (bfd) 11 ufd 6 5 3 12 56 11 18
87 POL 2138 Max Berliński YKP GDYNIA 214,00 27 30 53 (60) 16 18 39 5 15 11
88 LTU 473 Matas Kniubas KSM Bangputys 226,00 2 25 (bfd) ufd 50 8 19 6 16 19
89 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 237,00 (ufd) 49 46 43 25 17 44 3 8 2
90 POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA MKS Dwójka Warszawa 239,00 39 20 43 (ufd) 30 26 40 17 10 14
91 POL 2206 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 252,00 (bfd) 46 49 19 12 5 18 50 40 13
92 POL 2032 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 258,00 (bfd) 13 ufd ufd 33 1 14 25 4 6
93 POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 259,00 24 53 58 (ufd) 54 19 1 8 12 30
94 POL 1988 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 268,00 41 55 38 20 35 (ufd) 34 18 22 5
95 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 270,00 (bfd) 22 60 63 41 63 7 4 1 9
96 POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 271,00 (bfd) 52 41 32 13 21 11 30 33 38
97 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 274,00 20 31 49 (56) 37 4 45 34 34 20
98 POL 1960 Miłosz Samek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 277,00 26 34 47 50 36 12 17 (52) 28 27
99 LTU 469 Deimantas Valeika KSM Bangputys 288,00 29 58 30 (ufd) 18 53 26 33 17 24
100 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR WARSZAWA 294,00 (bfd) 28 52 57 10 22 8 16 66 35
101 LTU 452 Domas Janciukas KSM Bangputys 295,00 49 55 31 (62) 23 28 22 22 14 51
102 POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 300,00 29 (61) 55 49 42 7 47 19 30 22
103 LTU 751 ROJUS STANKEVIČIUS Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 305,00 51 73 64 31 9 15 3 38 21 (ufd)
104 LTU 808 NOJUS VOLUNGEVIČIUS NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team) 305,00 31 49 44 58 32 20 (ufd) 12 13 46
105 POL 2205 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 305,00 40 43 55 (59) 43 13 36 14 36 25
106 POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 309,00 (ufd) 45 66 50 26 10 6 65 25 16
107 POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 315,00 37 33 42 49 21 14 37 (53) 53 29
108 POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań 321,00 (ufd) 39 42 42 28 48 41 10 54 17
109 LTU 455 Rokas Germanavicius KSM Bangputys 324,00 57 65 62 40 (dns) 25 10 27 7 31
110 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 330,00 37 64 (bfd) 68 6 41 51 13 18 32
111 LTU 51 Kristupas Alseika Neringos sporto mokykla 337,00 (bfd) 57 11 38 39 24 29 49 50 40
112 POL 194 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 349,00 45 (69) 65 52 55 51 24 21 24 12
113 RUS 3939 Ivan Mikhalev Giżycka Grupa Regatowa 352,00 47 51 (58) 58 47 47 38 24 6 34
114 LTU 737 David Mažeika Neringos sporto mokykla 353,00 59 48 (bfd) 37 17 23 9 26 ufd 54
115 POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 370,00 46 42 45 54 52 55 (66) 46 27 3
116 LTU 111 Nojus Mockua Ziemys Lithuania 373,00 32 33 (bfd) 59 46 38 53 32 37 43
117 LTU 50 Tomas Blinstrubas Neringos sporto mokykla 374,00 53 (68) 48 47 7 27 67 23 57 45
118 POL 2210 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 374,00 50 43 48 (64) 22 56 48 28 56 23
119 POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 379,00 52 61 57 53 29 36 35 (63) 19 37
120 POL 945 Andrzej Nycz JKW Poznań 386,00 (ufd) 53 39 47 8 40 30 9 dns dns
121 LTU 106 Rapolas Norvaišas Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 390,00 44 (70) 43 39 48 59 15 44 48 50
122 LTU 628 GRETA KALINAUSKAITĖ Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 398,00 44 65 (66) 33 58 43 28 42 41 44
123 POL 871 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 400,00 54 41 (64) 53 38 34 46 48 44 42
124 POL 127 Franciszek Kolikow UKŻ Błękitni Kołobrzeg 401,00 50 64 59 45 24 42 33 55 29 (dnf)
125 POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 402,00 (ufd) 38 41 67 4 11 20 ufd 61 ufd
126 LTU 410 Meda Rimaitė Neringos sporto mokykla 402,00 48 46 56 52 60 33 (64) 45 23 39
127 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 405,00 (bfd) 66 40 51 62 52 4 37 52 41
128 POL 2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 411,00 22 32 69 46 (dnf) dns dns 39 35 8
129 POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 414,00 (ufd) dsq 36 51 44 35 52 57 43 15
130 POL 1888 JOANNA DYJA MKS Dwójka Warszawa 416,00 43 60 65 65 49 29 27 20 (72) 58
131 POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 426,00 47 70 67 (dns) 45 39 55 29 26 48
132 POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 427,00 62 54 (bfd) 55 27 46 25 66 64 28
133 POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 431,00 (ufd) 68 28 22 69 44 49 62 63 26
134 POL 1489 Paweł Koliński LKS Charzykowy 448,00 (dnf) 32 bfd 60 65 54 59 41 20 36
135 POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 455,00 55 59 61 40 15 49 (69) 69 42 65
136 POL 1448 MARIANNA GĘBICKA MKS DWÓJKA WARSZAWA 458,00 55 62 59 (69) 31 64 23 67 45 52
137 POL 1745 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 474,00 35 67 51 45 68 45 70 (72) 46 47
138 LTU 451 Asta Aperaviciute KSM Bangputys 494,00 32 (dns) ufd ufd 57 57 54 40 32 60
139 POL 188 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 500,00 56 66 67 (dns) 40 32 58 68 58 55
140 POL 2122 Kajetan Stein UKS Yacht Club Sława 500,00 53 (69) 60 66 61 37 63 54 47 59
141 POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 512,00 (bfd) 67 72 56 56 dns 57 31 60 33
142 POL 2184 Mikołaj Strupinski Gizycka Grupa Regatowa 514,00 57 75 68 54 34 (dns) dns 35 31 ufd
143 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 521,00 51 57 63 (dns) 59 62 50 60 51 68
144 POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR WARSZAWA 527,00 (ufd) 52 bfd 62 51 31 56 61 69 64
145 POL 13 Michał Szklarz KS Dobra Marina 532,00 (bfd) 63 39 ufd 19 58 32 ufd dns dns
146 LTU 133 Benas Bestauskas Ziemys Lithuania 532,00 46 (74) 71 64 70 68 43 43 65 62
147 POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 534,00 43 50 63 (ufd) 64 65 31 58 dns dns
148 LTU 153 JOKŪBAS MIRINAS OBK"ŽALGIRIETIS"(LTU CLUB TEAM) 536,00 48 71 62 (dns) 63 50 60 74 59 49
149 RUS 2005 Artem Krupachev UKS Pionerskij Kaliningrad region 550,00 58 63 50 (dns) 71 dns dns 36 55 57
150 LTU 404 Tadas Azukas KSM Bangputys 555,00 60 73 69 57 (dns) 60 42 73 68 53
151 LTU 323 Saulė Pajarskaitė Bangpūtys 561,00 (bfd) 72 ufd ufd 11 dns 61 59 49 67
152 LTU 383 Jonas Stulginskas Bangputys 569,00 (ufd) 74 bfd dns 53 67 71 47 39 56
153 LTU 422 Vaidas Abraitis Bangputys 609,00 (ufd) 76 bfd ufd 66 69 62 51 62 61
154 POL 1053 Oskar Kielnar UKS Yacht Club Sława 616,00 63 71 (bfd) dns 67 61 68 75 67 63
155 LTU 595 Justas Rudminas Bangputys 627,00 61 72 68 63 (dns) dns dns 64 70 69
156 POL 1974 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 628,00 56 42 50 (ufd) dns dns dns dns dns dns
157 LTU 1926 Tautvydas Buožius Bangputys 630,00 (bfd) 76 70 61 dnf 66 65 71 71 70
158 LTU 166 Adomas Krucius Ziemys Lithuania 657,00 58 77 73 (dns) dns dns dns 70 73 66
159 LTU 555 Orestas Dargenis Ziemys Lithuania 706,00 64 (dns) dns dns dns dns dns dns dns dns
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.