Mistrzostwa Polski w klasach DN Junior i Ice-Optimist

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 89 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 22,00 4 7* 1 5 6 1 1 2 2
2 POL 374 Radosław Parzych Baza Mrągowo 27,00 3 2 4 3 3 4 10* 3 5
3 POL 293 Maria Konarzewska Giżycka Grupa Regatowa 36,00 2 5 5 10* 8 3 2 4 7
4 POL 290 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 41,00 DSQ* 8 9 2 1 8 5 5 3
5 POL 2168 Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 41,00 1 1 10 1 2 6 12* 9 11
6 POL 219 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 43,00 19* 13 2 8 13 2 3 1 1
7 POL 1581 Anielka Graczyk Olsztyński Klub Żeglarski 58,00 6 DSQ* 6 6 9 10 9 6 6
8 POL 346 Jerzy Sukow YPK Gdynia 58,00 10 3 8 4 11 DSQ* 6 12 4
9 POL 163 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 60,00 12* 9 3 12 4 5 8 11 8
10 POL 339 Michał Skawiński Yacht Klub Polski Warszawa 63,00 5 4 7 7 5 14 15* 8 13
11 POL 1712 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 79,00 8 6 13 9 10 9 11 13 15*
12 POL 137 Jakub Śliwiński MKŻ Mikołajki 80,00 7 12 14 14 DSQ* 7 7 7 12
13 POL 84 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 101,00 18* 11 11 11 7 15 14 16 16
14 POL 1887 Mikołaj Strupiński Giżycka Grupa Regatowa 103,00 9 DNF* 15 13 12 DSQ 4 10 9
15 POL 376 Zuzanna Zielińska KKS Warmia 119,00 13 10 16 15 15 DSQ* 22 18 10
16 POL 334 Liwia Liszkiewicz Olsztyński Klub Żeglarski 127,00 16 18* 17 18 18 12 13 15 18
17 POL 202 Katarzyna Tymińska MKŻ Mikołajki 133,00 17 15 19 17 21* 11 20 17 17
18 POL 332 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 138,00 11 17 22 23* 16 19 19 20 14
19 POL 331 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 150,00 DNF* 16 20 16 17 13 24 24 20
20 POL 22 Mikołaj Wojciechowski KKS Warmia 152,00 14 14 18 19 19 DSQ* 18 19 DSQ
21 POL 161 Łukasz Śliwiński MKŻ Mikołajki 156,00 15 21 12 22 14 DSQ* 17 DSQ 24
22 POL BN Antonina Kiełbik Olsztyński Klub Żeglarski 166,00 20 20 24 21 20 DSQ* 25 14 22
23 POL 306 Mateusz Śliwiński MKŻ Mikołajki 177,00 23 26* 25 24 24 16 23 21 21
24 P 381 Kajetan Stawski Yacht Klub Gdańsk 182,00 DSQ* 19 21 20 22 17 21 DNF DNF
25 POL 2016 Malina Pietrzak Spójnia Warszawa 187,00 22 23 DNF* DNF DNF 18 16 23 23
26 POL 205 Anna Tymińska MKŻ Mikołajki 207,00 21 22 23 25 23 DNF* DNF DNF DNF
27 POL 6 Michał Sudnik Giżycka Grupa Regatowa 222,00 DNC* DNC DNC DNC DNC DNF 26 22 19
28 POL 203 Lucja Falęcik MKŻ Mikołajki 225,00 DSQ* 24 26 26 25 DNF DNF DNF DNF
29 POL 317 Amelia Leszczyńska MKŻ Mikołajki 229,00 DNF* 25 27 27 26 DNF DNF DNF DNF
30 POL 192 Daniel Łachacz Baza Mrągowo 248,00 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
PSKO SFPDN 420
kontakt | © 2019 sailingnet All rights reserved.