Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

VII Dobre Regaty

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 10,00 2 12 2 1 4 1
2 POL 5 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 18,00 3 2 7 4 8 2
3 POL 664 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 18,00 4 3 OCS 5 3 3
4 POL 1438 Zuzana Borucka JKW Poznań 27,00 10 17 5 7 1 4
5 POL 188 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 30,00 7 1 10 6 6 11
6 POL 1884 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 33,00 1 5 8 2 17 17
7 POL 922 Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 33,00 5 4 3 13 22 8
8 POL 1374 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 39,00 14 10 4 15 2 9
9 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 41,00 12 7 9 8 5 20
10 POL 2072 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 51,00 15 13 12 12 7 7
11 POL 2026 Parycja Chiniewicz M.U.K.Ż. Bałtyk Mielno 52,00 19 22 1 3 10 19
12 POL Marek Szczepankowski UKS BARNIM GOLENIÓW 53,00 6 11 16 11 12 13
13 POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 57,00 26 6 6 19 20 6
14 POL 479 Filip Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 61,00 11 26 17 17 11 5
15 POL 708 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 66,00 8 21 13 16 13 16
16 POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 68,00 21 8 28 10 14 15
17 POL 1805 Jakub Szurko KSW Baltic 70,00 9 16 15 28 9 21
18 POL 1500 Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 78,00 20 15 14 22 15 14
19 POL 158 Piotr Kiedrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 85,00 28 14 18 9 21 23
20 POL 1506 Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 90,00 13 36 11 24 18 24
21 POL 15861 Małgorzata Górnisiewicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 90,00 18 18 20 21 16 18
22 POL 15 Inka Koza M.U.K.Ż. Bałtyk Mielno 103,00 32 24 22 26 19 12
23 POL 1209 Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 107,00 16 9 31 25 30 27
24 POL 928 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 109,00 17 25 21 20 26 28
25 POL 381 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 113,00 22 29 19 23 27 22
26 POL 104 Wojciech Juszczak UKŻ "Błękitni" Grzybowo 119,00 27 28 24 30 35 10
27 POL 1601 Maja Stormann UKŻ Kołobrzeg 123,00 23 19 26 27 28 30
28 POL 175 Aleksander Nowakowski Klub Sportowy Dobra Marina 124,00 31 23 29 14 29 29
29 POL 935 Hanna Kozłowska M.U.K.Ż. Bałtyk Mielno 138,00 34 32 25 31 24 26
30 POL 113 Dawid Piechota Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 142,00 33 DNF 27 18 31 33
31 POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 150,00 24 34 OCS 35 35 32
32 POL 374 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 151,00 47 DNF 23 33 23 25
33 POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 156,00 25 37 32 29 33 38
34 POL 1209 Klaudia Lipińska JKW Poznań 166,00 39 20 36 34 39 37
35 POL 708 Kacper Rodziewicz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 166,00 37 27 33 38 34 35
36 POL 336 Michał Kozłowski M.U.K.Ż. Bałtyk Mielno 171,00 35 33 DNF 37 32 34
37 POL 111 Maja Harasimowicz-Krysztofiak UKŻ Kołobrzeg 173,00 29 31 38 39 36 41
38 POL 3 Michał Skubisz UKŻ "Błękitni" Grzybowo 177,00 36 38 30 36 37 40
39 BN Andrzej Grochal UKŻ "Błękitni" Grzybowo 191,00 38 39 37 41 38 39
40 POL 930 Jakub Chudyk UKŻ Kołobrzeg 197,00 40 30 41 42 44 44
41 POL 911 Paweł Łopuszko MKŻR Marina Hotele 203,00 DNF DNF 39 44 42 31
42 POL 25 Olivier Kuźma MKŻR Marina Hotele 206,00 DNF DNF 40 40 43 36
43 POL 2070 Antonino Nowak SEJK Pogoń Szczecin 207,00 DNF DNF 35 43 40 42
44 POL 71 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 215,00 41 40 42 45 DNF DNF
45 POL 127 Franciszek Kolikow UKŻ "Błękitni" Grzybowo 235,00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.