Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

XIX Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL POL1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 7,00 3 1 *15 1 2
2 POL POL2069 Bartłek Wrzosek KŻ Horn Kraków 12,00 2 *8 4 2 4
3 POL POL1555 Blanka Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 15,00 1 3 8 *10 3
4 POL POL1784 Jan Pifczyk TS kuźnia Rybnik 21,00 5 7 *10 4 5
5 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 22,00 9 6 6 *23 1
6 POL POL1368 Klara Matysik YKP Kraków 23,00 4 4 5 *18 10
7 POL POL71 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 28,00 7 *13 2 6 13
8 POL 1971 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 32,00 10 2 9 *16 11
9 POL 162 Marcin Małot KN Lider Kraków 33,00 *18 18 1 7 7
10 POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 34,00 13 12 3 *21 6
11 POL 133 Wojciech Wójcik TS kuźnia Rybnik 34,00 *28 9 11 5 9
12 POL 709 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 34,00 8 10 7 9 *25
13 POL 246 Wiktoria Grima TS kuźnia Rybnik 42,00 *21 5 20 3 14
14 POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 47,00 6 14 16 11 *26
15 POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 54,00 12 *ocs 22 8 12
16 POL 1666 Katarzyna Płaza JK Kotwica Tarnobrzeg 56,00 11 *24 17 20 8
17 POL 1874 Lena Kazan JK Kotwica Tarnobrzeg 67,00 16 *40 18 12 21
18 POL 110 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 69,00 14 11 25 *29 19
19 POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 75,00 17 17 23 *26 18
20 POL 1011 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 80,00 15 21 *33 24 20
21 POL 1391 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 80,00 20 22 21 17 *23
22 POL 1125 Jerzy Toliński KŻ Horn Kraków 81,00 23 27 12 19 *dnc
23 POL 1 Krzysztof Gaj TS Kuźnia Rybnik 84,00 22 23 24 15 *29
24 POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 86,00 29 16 28 13 *dnc
25 POL 1973 Michał Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 86,00 26 25 19 *38 16
26 POL 1974 Wiktoria Komada JK Kotwica Tarnobrzeg 91,00 25 19 *32 30 17
27 POL 1972 Oskar Niezabitowski JK Kotwica Tarnobrzeg 94,00 19 *42 13 28 34
28 POL 1916 andrzej Pochopień KŻ Horn Kraków 96,00 *30 30 29 22 15
29 POL 709 Jan Psiuk TS kuźnia Rybnik 109,00 31 20 *38 34 24
30 POL POL995 Szymon Grochowski YKP Kraków 109,00 24 32 *35 31 22
31 POL 603 Matylda Ferenc TS kuźnia Rybnik 111,00 37 15 31 *45 28
32 POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 118,00 27 28 30 33 *dnc
33 POL 1407 Julia Bochenek YKP Kraków 128,00 *45 26 36 25 41
34 POL 1244 Piotr Harnasz TS kuźnia Rybnik 129,00 39 33 14 *43 43
35 POL 1327 Laura Kowalska KŻ Horn Kraków 130,00 *44 34 27 42 27
36 POL 1244 Alicja Maciąg KŻ Horn Kraków 131,00 32 31 *37 37 31
37 POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub Nisko 134,00 40 *ocs 42 14 38
38 POL 1709 Aleksander Łukanowski TS kuźnia Rybnik 138,00 34 37 40 27 *42
39 POL 131 Zofia Jachymska TS kuźnia Rybnik 138,00 33 29 41 *44 35
40 POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 141,00 35 *38 34 36 36
41 POL 3 Amelia Szpulak YKP Kraków 142,00 42 35 *45 35 30
42 POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków 153,00 *dnf 41 26 47 39
43 POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub Nisko 154,00 36 39 47 *bfd 32
44 POL 1330 Dawid Pachuta KŻ Horn Kraków 167,00 *dsq 43 48 39 37
45 POL 1677 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 170,00 38 *ocs 46 46 40
46 POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 172,00 *dnf 36 44 32 ocs
47 POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 179,00 46 *dnf dnf 40 33
48 POL 174 Marta Orlińska TS kuźnia Rybnik 185,00 41 *ocs 43 41 ocs
49 POL 13281 Anna Geyer KŻ Horn Kraków 186,00 43 44 39 *dns dnc
50 POL 451 Maja Kuc KN Lider Kraków 225,00 *dnf 45 dns raf dnc
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.