Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

XII Żeglarskie Mistrzostwa Kartuz

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2117 Alicja Tutkowska Yacht Club Stal Gdynia 7,00 2 (5) 1 1 1 1 1
2 1940/ POL Filip Bil Yacht Club Stal Gdynia 14,00 1 1 2 5 2 (10) 3
3 POL 1007 Wiktor Pawelczyk Port Mechelinki 24,00 (7) 2 5 6 5 2 4
4 POL 2212 Mateusz Graczyk Opty Ustka 30,00 4 4 4 2 9 (12) 7
5 POL 2110 Konrad Kunc Yacht Club Stal Gdynia 30,00 3 7 3 7 4 (11) 6
6 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 38,00 6 (13) 6 8 7 6 5
7 POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 49,00 5 3 13 9 (17) 5 14
8 POL 88 Hanna Duda Port Mechelinki 52,00 8 8 7 3 (14) 14 12
9 POL 1767 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 56,00 16 15 (19) 17 3 3 2
10 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 56,00 10 6 8 11 (13) 13 8
11 POL 2089 Małgorzata Wyrębska Yacht Club Stal Gdynia 65,00 19 10 10 4 15 7 (21)
12 POL 936 Maurycy Kosmowski Port Mechelinki 65,00 15 9 12 16 (23) 4 9
13 POL 2 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 68,00 12 12 14 (21) 6 9 15
14 POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 71,00 (26) 11 9 12 10 18 11
15 POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 73,00 (18) 14 17 13 8 8 13
16 POL 2144 Wiktor Radziej AZS AWF Gdańsk 73,00 9 16 11 10 11 (19) 16
17 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 98,00 13 (23) 18 15 16 16 20
18 POL 1811 Franek Zając Gdański Klub Żeglarski 98,00 (24) 17 16 14 19 15 17
19 POL 1007 Marcel Styba Port Mechelinki 107,00 17 19 22 18 (30) 21 10
20 POL 2116 Alicja Saj Yacht Club Stal Gdynia 129,00 14 27 31 (DNF) 21 17 19
21 POL 1356 Wiktor Weselak AZS AWF Gdańsk 132,00 27 22 23 (30) 12 26 22
22 POL 61 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 136,00 21 (28) 15 27 18 27 28
23 POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 140,00 22 (31) 21 24 25 23 25
24 POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 141,00 23 18 28 19 29 24 (32)
25 POL 05 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 141,00 (29) 24 20 26 20 25 26
26 POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 142,00 (25) 25 24 25 22 22 24
27 POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 144,00 20 21 25 23 (28) 28 27
28 POL 359 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 147,00 28 20 29 (31) 27 20 23
29 POL 516 Stanisław Nosol UKS Żeglarze Wrocław 148,00 31 (35 DNF) 26 20 24 29 18
30 POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 156,00 11 26 27 22 (35 DNC) 35. DNC 35. DNC
31 POL 516 Jan Wiśniowski Opty Ustka 177,00 (35.DNF) 32 30 29 26 30 30
32 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 179,00 30 29 (32) 28 32 31 29
33 POL 49 Maja Molik Port Mechelinki 196,00 (35 DNC) 30 35. DNC 32 33 33 33
34 POL 47011 Paweł Skrzypkowski UKŻ Lamelka Kartuzy 199,00 (35 DNC) 35 DNC 35 DNC 35 DNC 31 32 31
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.