Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Puchar Żnina

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1945 ZIELIŃSKA ZUZANNA MKŻ ŻNIN 10,00 (10) 1 4 1 1 1 2
2 POL 2625 DOBACZEWSKA KORNELIA MKŻ ŻNIN 22,00 (12) 3 1 2 6 6 4
3 POL 1307 PECZKA BARTOSZ MKŻ ŻNIN 25,00 2 5 6 3 2 (11) 7
4 POL 1438 BORUCKA ZUZANNA JKW Poznań 28,00 (15) 6 12 4 3 2 1
5 POL 1376 BRELIŃSKA MATYLDA MKŻ ŻNIN 34,00 7 2 5 5 (11) 4 11
6 POL 2634 ZUBEL ANGELINA MKŻ ŻNIN 36,00 (16) 4 3 6 5 3 15
7 POL 2555 SAWICKI JAN JKW Poznań 41,00 (11) 9 7 10 7 5 3
8 POL 2034 ANOLIK NATASHA OPTI CWM Gdynia 43,00 1 (UFD) 2 11 16 7 6
9 POL 1192 SIPUTA ALICJA WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 45,00 3 7 9 8 9 (17) 9
10 POL 2220 ŻMUDZIŃSKI BARTOSZ MKŻ ŻNIN 45,00 9 8 10 9 4 (12) 5
11 POL 1778 RUMIŃSKI MARCEL MKŻ ŻNIN 67,00 4 11 11 (UFD) 17 10 14
12 POL 1671 ROGOWSKA HANNA TKŻ TORUŃ 72,00 (20) 12 20 14 10 8 8
13 POL 1089 KISIELEWICZ JAN WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 77,00 19 (UFD) 17 7 12 14 10
14 POL 1648 ZAKRZEWSKI JAKUB JKW Poznań 77,00 8 13 14 17 8 (18) 17
15 POL 927 MARCINIAK HUBERT JKW Poznań 79,00 18 10 13 12 (22) 13 13
16 POL 1752 JURKOWSKA JUSTYNA MKŻ ŻNIN 86,00 13 14 (17) 13 15 15 16
17 POL 1989 PAŃCZYSZYYN FILIP WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 89,00 14 16 16 18 13 (19) 12
18 POL 1735 DNIA BARTOSZY MKŻ ŻNIN 103,00 17 17 18 16 19 16 (21)
19 POL 167 CILEWSKI STANOSŁAW KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 107,00 5 15 8 15 18 DNF (UFD)
20 POL 1225 LEMAŃŚKI JAN TKŻ TORUŃ 116,00 21 21 (25) 20 14 20 20
21 POL 67 HENDLER HIERONIM TKŻ TORUŃ 120,00 6 20 (DNF) DNS 21 9 18
22 POL 1222 BENDOWSKI JAKUB WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 130,00 2218
23 POL 1222 BENDOWSKI JAKUB WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 130,00 22 18 (26) 18 26 26 19
24 POL 1457 JAŚNIWICZ ZOFIA WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 131,00 25 22 19 24 20 21 (30)
25 POL 1375 CHARSZKIEWICZ KUBA KS AQUA WŁOCŁAWEK 140,00 26 19 21 21 29 24 (32)
26 POL 1016 WAWRZYNIEC ŻELAZNY MKŻ ŻNIN 141,00 24 23 22 23 25 (29) 24
27 POL 9911 KOZŁOWSKI JAN KS AQUA WŁOCŁAWEK 155,00 23 24 24 (UFD) 312 25 28
28 POL 1808 MAŚLANKA SZYMON KS AQUA WŁOCŁAWEK 166,00 28 (DNF) 27 25 27 28 31
29 POL 679 CHLEWICKI ARTUR KS AQUA WŁOCŁAWEK 180,00 30 (DNS) 23 22 UFD 32 27
30 POL 1153 SZYMAŃŚKI WIKTOR TKŻ TORUŃ 185,00 27 26 (DNS) DNS 33 31 22
31 POL 52 ZIELIŃSKI ADAM KŻ HALS GOSTYNIN 194,00 29 25 (DNS) DNS 34 27 33
32 POL 1051 JANKOWSKI LEON KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 206,00 (DNS) DNS DNS DNS 23 22 23
33 POL 116 PONCZEK MARCELI KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 211,00 (DNS) DNS DNS DNS 24 23 26
34 POL 51 SZYLKO NATAN KŻ HALS GOSTYNIN 224,00 31 (DNS) DNS DNS 30 DNS 25
35 POL 101 BRELIŃSKI MIKOŁAJ MKŻ ŻNIN 242,00 (DNS) DNS DNS DNS 28 30 DNS
36 POL 54 RESZKOWSKA JULIA KŻ HALS GOSTYNIN 245,00 (DNS) DNS DNS DNS 32 DNF 29
37 POL 1080 SZYMAŃŚKI STANISŁAW TKŻ TORUŃ 249,00 32 (DNS) DNS DNS DNS 33 DNF
38 POL 88 SAJAK HUBERT KŻ HALS GOSTYNIN 253,00 (DNS) DNS DNS DNS 35 DNS 34
39 POL 2851 RUMIŃSKA MAGDA MKŻ ŻNIN 264,00 (DNS) DNS DNS DNS DNS 34 DNS
40 POL 1141 SZUKAJ TOLA TKŻ TORUŃ 265,00 (DNS) DNS DNS DNS 35 DNS DNS
41 POL 1759 ZALEWSKA KALINA TKŻ TORUŃ 266,00 (DNS) DNS DNS DNS 36 DNS DNS
42 POL 1034 DYRCZ OLIWIER KS AQUA WŁOCŁAWEK 267,00 (DNS) DNS DNS DNS 37 DNS DNS
43 POL 978 JANICKI GRZEGORZ JKW Poznań 268,00 (DNS) DNS DNS DNS 38 DNS DNS
44 POL 1828 MOLUS MARTYNA TKŻ TORUŃ 269,00 (DNS) DNS DNS DNS 39 DNS DNS
45 POL 828 JESIÓŁKOWSKI ADAM TKŻ TORUŃ 270,00 (DNS) DNS DNS DNS 40 DNS DNS
46 POL 2551 GAŁĘZA JERZY JKW Poznań 271,00 (DNS) DNS DNS DNS 41 DNS DNS
47 POL 965 URBAŃSKA LAURA JKW Poznań 272,00 (DNS) DNS DNS DNS 42 DNS DNS
48 POL 12 URBAŃSKA KLAUDIA JKW Poznań 273,00 (DNS) DNS DNS DNS 43 DNS DNS
49 POL 53 ZIELIŃSKA ZUZANNA KŻ HALS GOSTYNIN 274,00 (DNS) DNS DNS DNS 44 DNS DNS
50 POL 423 KRYSPIN MACIEJ MKŻ ŻNIN 275,00 (DNS) DNS DNS DNS 45 DNS DNS
kontakt | polityka prywatności | © 2018 sailingnet All rights reserved.