bg

XXIII Memoriał Ottona Weilanda

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1,6

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

10 - 12 MAJ 2019
jez. Charzykowy
CHKŻ Chojnice
Krzysztof Pestka
608470069 biuro@chkz.pl
Logo OPTIMIST A 2 Logo OPTIMIST B 70 72

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:22:24
Logo OPTIMIST B POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:22:24
Logo OPTIMIST B POL 1879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:22:24
Logo OPTIMIST B POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:22:24
Logo OPTIMIST B POL 1714 Antoni Malicki WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:22:24
Logo OPTIMIST B POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:22:24
Logo OPTIMIST B POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 23.04.2019 14:22:24
Logo OPTIMIST B POL 1278 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:59:41
Logo OPTIMIST A POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:59:41
Logo OPTIMIST B POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:59:41
Logo OPTIMIST B POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:59:41
Logo OPTIMIST B POL 1240 Adam Jakubowski ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:59:41
Logo OPTIMIST B POL 460 Stanisław Kasprzak ŻMKS Poznań 23.04.2019 11:59:41
Logo OPTIMIST B POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 23.04.2019 11:59:02
Logo OPTIMIST B POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 23.04.2019 11:59:02
Logo OPTIMIST B POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 23.04.2019 11:59:02
Logo OPTIMIST B POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 23.04.2019 11:59:02
Logo OPTIMIST B POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 23.04.2019 11:59:02
Logo OPTIMIST B POL 43 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 23.04.2019 11:59:02
Logo OPTIMIST B POL 137 Marysia Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław 23.04.2019 11:59:02
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 21.04.2019 09:19:59
Logo OPTIMIST B POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 2634 Angela Zubel MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1376 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1608 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 18.04.2019 17:35:02
Logo OPTIMIST B POL 1657 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 18.04.2019 01:03:53
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 943 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 969 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 193 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 11.04.2019 10:33:39
Logo OPTIMIST B POL 1490 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 8114 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 2072 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 11883 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 1130 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 1374 Bartek Pluta SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 11891 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B Pol 374 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 71 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 10.04.2019 18:43:44
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1987 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1548 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1254 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
Logo OPTIMIST B POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 09.04.2019 20:54:50
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
PSKO SFPDN 420
kontakt | © 2019 sailingnet All rights reserved.