bg

Vector Sails Cup - Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2019

Sezon 2019

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1.6
02 - 04 LIP 2019
Gdańsk - Górki Zachodnie
AZS Galion / YC Gdańsk
Michał Korneszczuk
501497366 info@nordcup.pl
Logo OPTIMIST A 45 Logo OPTIMIST B 158 204

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 1747 Kacper Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST B POL 1351 Franciszek Kamola KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 2032 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 2119 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia 12.06.2019 23:29:36
Logo OPTIMIST A POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.06.2019 23:03:38
Logo OPTIMIST A POL 1868 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 12.06.2019 22:52:00
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 5 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 1978 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 12.06.2019 21:33:55
Logo OPTIMIST B POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 709 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 110 Jan Pacheco KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 22 Laura Kowalska KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1913 Bernard Narecki KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1916 Adam Fengler KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1126 Mateusz Piskorz KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1125 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1011 Julia Jędrzejczyk KŻ Horn Kraków 12.06.2019 19:37:30
Logo OPTIMIST B POL 1702 Igor Rózga MKŻ ARKA Gdynia 12.06.2019 14:42:30
Logo OPTIMIST B POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 12.06.2019 09:46:31
Logo OPTIMIST B 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 12.06.2019 09:45:53
Logo OPTIMIST B POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 12.06.2019 02:29:23
Logo OPTIMIST B POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 12.06.2019 02:29:23
Logo OPTIMIST A POL 182 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 12.06.2019 02:29:23
Logo OPTIMIST A POL 1716 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 12.06.2019 02:29:23
Logo OPTIMIST A POL 1234 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 12.06.2019 02:29:23
Logo OPTIMIST B POL 1125 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 12.06.2019 02:29:23
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 11.06.2019 20:31:15
Logo OPTIMIST B POL 1703 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 11.06.2019 20:31:15
Logo OPTIMIST B POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia 11.06.2019 20:31:15
Logo OPTIMIST B POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia 11.06.2019 20:31:15
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 11.06.2019 20:31:15
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 11.06.2019 20:31:15
Logo OPTIMIST B POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 11.06.2019 20:31:15
Logo OPTIMIST B POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 1799 Iwo Barański AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 1862 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B POL 1626 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 10.06.2019 21:50:07
Logo OPTIMIST B RUS 1510 Fedor Tcvetkov Amber Sail 10.06.2019 19:49:09
Logo OPTIMIST B RUS 5743 Egor Sidelnikov Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad 08.06.2019 22:23:37
Logo OPTIMIST B RUS 435 Bogdan Sarkisov Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad 08.06.2019 22:23:37
Logo OPTIMIST A RUS 1300 Vladimir Nekrasov Amber Sail 08.06.2019 21:22:06
Logo OPTIMIST A 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 06.06.2019 07:27:36
Logo OPTIMIST B POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 06.06.2019 07:27:36
Logo OPTIMIST B POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 06.06.2019 07:27:36
Logo OPTIMIST B POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk 06.06.2019 07:27:36
Logo OPTIMIST A RUS 2005 Artem Krupachev UKS Pionerskij Kaliningrad region 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B RUS 1301 Sergei Parfenov UKS Pionerskij Kaliningrad region 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B RUS 3339 Artem Kornalevskij UKS Pionerskij Kaliningrad region 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 2177 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 1608 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 2168 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 1362 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 2176 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 2171 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B RUS 3396 Ilia Haritonov UKS Pionerskij Kaliningrad region 05.06.2019 15:22:57
Logo OPTIMIST B POL 2104 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 05.06.2019 11:23:23
Logo OPTIMIST A POL 2210 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:45
Logo OPTIMIST A POL 2205 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:45
Logo OPTIMIST A POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:45
Logo OPTIMIST A POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:45
Logo OPTIMIST A POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:45
Logo OPTIMIST A POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.06.2019 09:23:45
Logo OPTIMIST A POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo Laser Radial POL 190544 Alan Kocięda MKŻ ARKA Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1423 Dominika Kluczka UKS Bryg Wrocław 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 325 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1292 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:10:23
Logo OPTIMIST B POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:10:23
Logo OPTIMIST B POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:10:23
Logo OPTIMIST B POL 11775 Agata Marcinkowska UKS Wodniacy Garczyn 03.06.2019 12:10:23
Logo OPTIMIST B POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 03.06.2019 12:10:23
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 1942 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 987 Szymon Budzisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST B POL 1730 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn 31.05.2019 21:40:16
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 29.05.2019 22:28:36
Logo OPTIMIST A POL 2219 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia 29.05.2019 22:28:36
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 24.05.2019 07:32:54
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1332 Alicja Łozińska KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1765 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 951 Wojciech Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1245 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1910 Pola Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1908 Jan Szerling KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST B POL 1769 Marcel Tyczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 23.05.2019 21:49:06
Logo OPTIMIST A POL 1489 Paweł Koliński LKS Charzykowy 20.05.2019 19:13:41
Logo OPTIMIST A POL 1779 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 20.05.2019 19:13:41
Logo OPTIMIST A POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 20.05.2019 19:13:41
Logo OPTIMIST B POL 1550 Maja Szyca LKS Charzykowy 20.05.2019 19:13:41
Logo OPTIMIST B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 20.05.2019 19:13:41
Logo OPTIMIST B POL 723 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 20.05.2019 19:13:41
Logo OPTIMIST B POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 20.05.2019 19:13:41
Logo OPTIMIST B POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019 20:34:19
Logo OPTIMIST B POL 5 Igor Foltyn UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019 20:34:19
Logo OPTIMIST B POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019 20:34:19
Logo OPTIMIST B POL 359 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019 20:34:19
Logo OPTIMIST B POL 362 Hanna Wasilewska UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019 20:34:19
Logo OPTIMIST B POL 363 Tymoteusz Kniter UKŻ Lamelka Kartuzy 19.05.2019 20:34:19
Logo OPTIMIST A POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 19.05.2019 20:22:35
Logo OPTIMIST B POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 2201 Jan Sawicki JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 7 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 12 Adam Chojnicki JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 987 Hanna Chojnicka JKW Poznań 19.05.2019 18:47:39
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST B POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 19.05.2019 09:10:18
Logo OPTIMIST A POL 2709 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 18.05.2019 23:30:58
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 18.05.2019 23:30:58
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA 18.05.2019 23:30:58
Logo OPTIMIST A POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 18.05.2019 23:30:58
Logo OPTIMIST A POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA 18.05.2019 23:30:58
Logo OPTIMIST A POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 18.05.2019 23:30:58
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 18.05.2019 23:30:58
Logo OPTIMIST A POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 92 Lena Gaweł AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST A POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 1576 Emilia Siekierczak AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST A POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 1428 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST A POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST A POL 1230 Aleksandra Borucka AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 1228 Ada Wilińska AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST A POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 1961 Lena Roszak AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
Logo OPTIMIST B POL 427 Paweł Wiliński AZS Poznań 18.05.2019 19:51:50
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.