Składki członkowskie Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist

Sezon Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub
2019 POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia
2019 POL 1751 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań
2019 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin
2019 POL 1798 Hanna Ługowska KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1936 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 1626 Alexander Ponto YKP GDYNIA
2019 POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA
2019 POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa
2019 POL 2552 Maciej Ilinski YKP GDYNIA
2019 POL 1624 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj
2019 POL 1860 Filip Lenart KSW BALTIC DZIWNÓW
2019 POL 1739 Jakub Modzelewski ŻMKS Poznań
2019 POL 187 Teresa Zawal ŻMKS Poznań
2019 POL 396 Paweł Romanowicz JKW Poznań
2019 POL 2000 Ignacy Oźminkowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1713 Danuta Grudzień UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2019 POL 333 Michał Skawinski-Kornik KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice
2019 POL 1974 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 1823 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ
2019 POL 1645 Michał Biedalak JKW Poznań
2019 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA
2019 POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA
2019 POL 1452 Antonina Ołowiak YKP GDYNIA
2019 POL 1204 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 326 Zofia Jachymska TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 1023 Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 1201 Krzysztof Ciborowski UKS Fir Warszawa
2019 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań
2019 POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia
2019 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 1799 Iwo REŃSKI YKP GDYNIA
2019 POL 1269 Zuzanna Zasada KS Zatoka Puck
2019 POL 1118 Alicja Żuber KS AZS UWM Olsztyn
2019 POL 1368 Klara Matysik YKP Kraków
2019 POL 1916 Katarzyna Wajdowska KŻ Horn Kraków
2019 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 188 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 1485 Antoni Rachuta ŻLKS Poznań
2019 POL 2200 Kaja Śledzińska KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 978 Jan Karnowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1887 Mikołaj Strupinski GiżyckaGrupa Regatowa
2019 POL 1884 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 1708 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 1405 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 1999 Jakub Tomczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 0 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań
2019 POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań
2019 POL 1525 Hanna Wiszniowska JKW Poznań
2019 POL 1611 Antoni Nazimek JKW Poznań
2019 POL 1364 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 1656 Lidia Jakubowska KS Zatoka Puck
2019 POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań
2019 POL 1834 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin
2019 POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC DZIWNÓW
2019 POL 1018 Antoni Lipinski CHKŻ Chojnice
2019 POL 723 Jakub Szczepanski LKS Charzykowy
2019 POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 9 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 1788 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 2206 Hanna Korsak MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA
2019 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA
2019 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW
2019 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA
2019 POL 1906 Gustaw Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1904 Igor Wójcik YKP GDYNIA
2019 POL 1772 Angelina Zubel MKŻ Żnin
2019 POL 1016 Zuzanna Zielinska MKŻ Żnin
2019 POL 1376 Matylda Brelinska MKŻ Żnin
2019 POL 16 Maksymilian Kowalczyk KŻ Horn Kraków
2019 POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków
2019 POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków
2019 POL 1234 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków
2019 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
2019 POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań
2019 POL 1224 Piotr Jakubowski ŻMKS Poznań
2019 POL 1973 Zofia Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA
2019 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA
2019 POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 2111 Krzysztof Szczodrowska CHKŻ Chojnice
2019 POL 2120 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław
2019 POL 3 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA
2019 POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz
2019 POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP GDYNIA
2019 POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice
2019 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
2019 POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA
2019 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia
2019 POL 2077 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 1754 Michał Szklarz KS Dobra Marina
2019 POL 1853 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA
2019 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1867 Jan Klinicki SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1801 Oscar Wielczyk SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA
2019 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1229 Zofia Pospieszna AZS Poznań
2019 POL 2 Piotr Kosowski YKP GDYNIA
2019 POL 246 Wiktoria Grima TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 991 Karolina Gajdzinska AZS Poznań
2019 POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań
2019 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 411 Gabriela Fajdasz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 844 Franciszek Siwek KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia
2019 POL 1975 Maja Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1623 Alicja Przybyłek AZS Poznań
2019 POL 1972 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 1883 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 1306 Igor Gruszczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 4 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 2016 Malina Pietrzak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 528 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP GDYNIA
2019 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków
2019 POL 2062 Piotr Kużniarski KŻ Horn Kraków
2019 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia
2019 0 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia
2019 POL 879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA
2019 POL 1888 Joanna Dyja MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1444 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin
2019 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia
2019 POL 186 Maciej Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia
2019 POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia
2019 POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia
2019 POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot
2019 POL 1776 Michał Maziarka MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa
2019 POL 1451 Witold Onisk UKS FIR Warszawa
2019 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa
2019 POL 1700 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa
2019 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań
2019 POL 1518 Klara Piotrowska WTW WARSZAWA
2019 POL 2107 Marta Piotrowska WTW WARSZAWA
2019 POL 1657 Zofia Szcześniak KS Zjednoczeni Bydgoszcz
2019 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1448 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 2816 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań
2019 POL 18 Magdalena Luśnia KSCŻ Szczecin
2019 POL 1086 Jan Zaporowski KS Energetyk
2019 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk
2019 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk
2019 POL 1960 Miłosz Samek KSCŻ Szczecin
2019 POL 1 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 7521 Marcel Rumiński MKŻ Żnin
2019 POL 1285 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin
2019 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy
2019 POL 150 Tomasz Obecny KSCŻ Szczecin
2019 POL 976 Jakub Szafarczyk TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 0 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA
2019 POL 1701 Max Berliński YKP GDYNIA
2019 POL 11716 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 168 Jędrzej Gabrysa KS AZS UWM Olsztyn
2019 POL 863 Aleksander Kolman KS AZS UWM Olsztyn
2019 POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia
2019 POL 910 Wojciech Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 0 Tymon Rau KS YACHT CLUB BERGLINE WROCŁAW
2019 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck
2019 POL 133 Wojciech Wójcik TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 1278 Adam Cwojdzinski ŻMKS Poznań
2019 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice
2019 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
2019 POL 25 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań
2019 POL 1780 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 673 Martyna Mariak ŻLKS Poznań
2019 POL 39 Andrzej Nycz JKW Poznań
2019 POL 0 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce
2019 POL 0 Maria Stachera UKS Zalew Kielce
2019 POL 1716 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków
2019 POL 1329 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków
2019 POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań
2019 POL 2 Bartosz Leżała UKŻ Środa
2019 POL 255 Jan Kamieński JKW Poznań
2019 POL 1828 Martyna Molus TKŻ TORUŃ
2019 POL 1700 Dante Luciani UKS Żegluj Lublin
2019 POL 1601 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin
2019 POL 4704 Iwo Dudek YKP GDYNIA
2019 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia
2019 POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia
2019 POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA
2019 POL 61 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 71 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 1380 Emilia Siekierczak AZS Poznań
2019 POL 146 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań
2019 POL 449 Mateusz Niebrzydowski UKS MOS EŁK
2019 POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 5 Natasza Micewicz YKP GDYNIA
2019 POL 2066 Jakub Lipowski KN Lider Kraków
2019 POL 2067 Mateusz Kolba KN Lider Kraków
2019 POL 1468 Daniel Łachacz Baza Mrągowo
2019 POL 984 Maciej Lewiński UKS ŻEGLUJ LUBLIN
2019 POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA
2019 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
2019 POL 2096 Liwia Liszkiewicz Olsztynski Klub Żeglarski
2019 0 Bartosz Żmudzinski MKŻ Żnin
2019 POL 1622 Stanisław Cholewicki JKW Poznań
2019 POL 1917 Filip Nowosad KN Lider Kraków
2019 POL 2119 Aleksander Bury YKP GDYNIA
2019 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław
2019 POL 1570 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 17131 Jan Pachla UKŻ Środa
2019 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ
2019 POL 2010 Jakub Gil CHKŻ Chojnice
2019 POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ
2019 POL 1305 Kajetan Stein UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 704 Adam Łucyk MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 1702 Igor Rózga MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 1637 Oskar Sylka YKP GDYNIA
2019 POL 1974 Oskar Niezabitowski Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
2019 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice
2019 POL 428 Lena Gaweł AZS Poznań
2019 POL 1767 Nina Gaweł AZS Poznań
2019 POL 2147 Kacper Kulawiak Klub Żeglarski Nysa
2019 POL 1666 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 1666 Wiktoria Komada Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 757 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 124 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków
2019 POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków
2019 POL 92 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 139 Maria Nycz JKW Poznań
2019 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia
2019 POL 272 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia
2019 POL 1490 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 0 Hubert Adamów KS Dobra Marina
2019 POL 1913 Bernard Narecki KŻ Horn Kraków
2019 POL 143 Jerzy Gałęza JKW Poznań
2019 POL 1011 Aleksandra Szczepara KŻ Horn Kraków
2019 POL 1769 Sonia Dobrzynska KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 2158 Weronika Przeździecka KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 844 Aleksander Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 0 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI
2019 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków
2019 POL 922 Jakub Podgórny KSCŻ Szczecin
2019 POL 880 Marcel Haufa ŻLKS Poznań
2019 POL 1749 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin
2019 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN
2019 POL 226 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa
2019 POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk
2019 POL 0 Zofia Matyszkiewicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2019 POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice
2019 POL 0 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI
2019 POL 1529 Aleksander Nowak UKS FIR Warszawa
2019 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa
2019 POL 1678 Michał Kaczmarek Klub Żeglarski Nysa
2019 POL 1963 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
2019 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1139 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1356 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 0 Patrycja Chiniewicz MUKŻ Bałtyk Mielno
2019 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA
2019 POL 1117 Magdalena Laskowska ŻLKS Poznań
2019 POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy
2019 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA
2019 POL 550 Marcel Wieliński LKS Charzykowy
2019 POL 4821 Paweł Koliński LKS Charzykowy
2019 POL 1818 Nadia Burghard YKP GDYNIA
2019 POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA
2019 POL 0 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 1408 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
2019 POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia
2019 POL 1627 Laura Tomikowska ŻLKS Poznań
2019 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków
2019 0 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj
2019 POL 1624 Wiktoria Sajdak YC Zefir Drakkar Poraj
2019 POL 15981 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 1297 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo
2019 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
2019 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
2019 POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków
2019 POL 1001 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA
2019 POL 522 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA
2019 POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA
2019 POL 969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 951 Wojciech Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1766 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1222 Jakub Bendowski Wolsztyński Klub Żeglarski
2019 POL 3 Jan Kisielewicz Wolsztyński Klub Żeglarski
2019 POL 1439 Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów
2019 POL 1150 Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów
2019 POL 5 Filip Pańczyszyn Wolsztyński Klub Żeglarski
2019 POL 4 Zofia Jaśniewicz Wolsztyński Klub Żeglarski
2019 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań
2019 POL 1312 Ignacy Pospieszny AZS Poznań
2019 POL 1227 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 959 Jakub Jaworski UKS Silesia-Opty Chełm Śląski
2019 POL 1749 Marcel Cichosz UKS ŻEGLUJ LUBLIN
2019 POL 943 Bartek Bilicki SSW MOS IŁAWA
2019 POL 1328 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin
2019 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin
2019 0 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo
2019 POL 0 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo
2019 POL 0 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo
2019 POL 0 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo
2019 POL 58 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 1391 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 14861 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 937 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków
2019 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia
2019 POL 381 Aleksander Lenart UKS OPTI ODRA Wrocław
2019 POL 1998 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa
2019 POL 1447 Zofia Kuszewska GiżyckaGrupa Regatowa
2019 POL 1911 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków
2019 POL 0 Mikołaj Farana UKŻ MORIS PSZCZYNA
2019 POL 863 Zuzanna Siemińska AZS UWM Olsztyn
2019 0 Marek Karbowski Dorosły
2019 POL 0 Tomasz Figlerowicz JKW Poznań
2019 0 Arkadiusz Lenkowski Dorosły KSW BALTIC DZIWNÓW
2019 POL 0 Dariusz Dołęga YKP GDYNIA
2019 POL 0 Jerzy Miśkow
2019 POL 0 Przemek Struś YKP GDYNIA
2019 0 Edyta Matelska Dorosły KSW BALTIC DZIWNÓW
2019 0 Arkadiusz Komorowski OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Artur Burdziej
2019 POL 0 Paweł Prusinski JKW Poznań
2019 POL 0 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 0 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 0 Anna Gąsiorek AZS Poznań
2019 POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia
2019 POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA
2019 0 Alicja Saj YK Stal Gdynia
2019 POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań
2019 POL 1257 Oskar Kielnar UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 226 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski NYSA
2019 POL 0 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Maksymilian Kleszcz Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Marcel Ponczek KS Zjednoczeni Bydgoszcz
2019 POL 0 Hanna Lipniewicz
2019 POL 1700 Mikołaj Cieslak UKS ŻEGLUJ Lublin
2019 0 Karol Jączkowski CHKŻ Chojnice
2019 POL 0 Henryk Farana UKŻ MORIS PSZCZYNA
2019 POL 0 Beata Cholewicka JKW Poznań
2019 POL 0 Zbugniew Cholewicki JKW Poznań
2019 POL 0 Matylda Ferenc TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 0 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 0 Anna Michalkiewicz UKS Silesia-Opty Chełm Śląski
2019 POL 0 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 0 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 53 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina
2019 POL 0 Ada Wilinska AZS Poznań
2019 POL 0 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO
2019 POL 0 Łukasz Grzebyk Jacht Klub NISKO
2019 POL 0 Lena Kaczmarek KSCŻ Szczecin
2019 POL 0 Mateusz Grzebyk Jacht Klub NISKO
2019 POL 0 Inka Koza MUKŻ Bałtyk Mielno
2019 POL 0 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO
2019 POL 0 Karol Campr UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2019 POL 0 Marta Orlinska TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 884 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 0 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 2080 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa
2019 POL 0 Maja Józkowicz YKP GDYNIA
2019 POL 0 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA
2019 POL 0 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA
2019 POL 0 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA
2019 POL 0 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA
2019 POL 0 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA
2019 POL 0 Bartosz Osowski YKP GDYNIA
2019 POL 0 Maciej Streubel YKP GDYNIA
2019 POL 0 Piotr Toczek YKP GDYNIA
2019 POL 0 Gustaw Trybek YKP GDYNIA
2019 POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
2019 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ
2019 POL 1759 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ
2019 POL 0 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań
2019 POL 0 Kacper Kostarz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2019 POL 1775 Wiktor Mois UKS Navigo Sopot
2019 POL 0 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA
2019 POL 550 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy
2019 POL 0 Maja Molik
2019 POL 0 Maria Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Jan Borowiak KS Dobra Marina
2019 POL 0 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia
2019 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 2089 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia
2019 POL 0 Norbert Herba YK Stal Gdynia
2019 POL 0 Dominika Godlewska Olsztynski Klub Żeglarski
2019 POL 0 Aleksandra Wrońska Olsztynski Klub Żeglarski
2019 POL 447 Amelia Wydra Olsztynski Klub Żeglarski
2019 POL 0 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 0 Jan Marjanski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 0 Szymon Grochowski YKP Kraków
2019 POL 0 Marta Gajdzinska AZS Poznań
2019 POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 0 Amelia Kałużynska PKM LOK Poznań
2019 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
2019 POL 1706 Michał Sudnik UKS NORD ZARZECZE
2019 POL 0 Janusz Bobula
2019 POL 0 Kacper Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK
2019 POL 2816 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Maja Filipska YK Stal Gdynia
2019 POL 0 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 0 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań
2019 POL 0 Alan Kurzawa PKM LOK Poznań
2019 POL 0 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 2197 Nathan Vidal WTW WARSZAWA
2019 POL 0 Adam Onisk UKS FIR Warszawa
2019 POL 0 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa
2019 POL 0 Bkarte Nurowski UKS FIR Warszawa
2019 POL 0 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa
2019 POL 113 Dawid Pichota KSCŻ Szczecin
2019 POL 0 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 0 Adam Fengler KŻ HORN Kraków
2019 POL 0 Jan Pacheco KŻ HORN Kraków
2019 POL 0 Jerzy Toliński KN Lider Kraków
2019 POL 0 Jakub Zapalski
2019 POL 0 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 516 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
2019 POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 1405 ZUZANNA RZADKOWSKA UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 0 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków
2019 POL 1053 Aleks Ertel UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 0 Makary Gałka UKS Navigo Sopot
2019 POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka
2019 POL 5 Igor Fołtyn UKŻ Lamelka
2019 POL 364 Maksymilian Konkel UKŻ Lamelka
2019 POL 0 Sara Browarczyk UKŻ Lamelka
2019 POL 1459 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań
2019 POL 291 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 11782 Michał Kozłowski MUKŻ Bałtyk Mielno
2019 POL 1655 Maciej Cioczek UKS ŻEGLUJ Lublin
2019 POL 0 Aleksander Chojnowski MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Marcel Wilanowski MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Bartosz Janusek
2019 POL 3110 Nikola Berbecka
2019 POL 1041 Adam Warno
2019 POL 0 Marcin Krawczyk
2019 POL 0 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 0 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1703 Jakub Ćwikła FPSWDiM NAUTICUS
2019 POL 0 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 193 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA
2019 POL 930 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA
2019 POL 0 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 11674 ALEK ĆWIGON SŁOMKOWSKI CSW OPTY USTKA
2019 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW
2019 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW
2019 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN
2019 POL 0 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań
2019 POL 0 ZUZANNA Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo
2019 POL 0 Szymon Szymanowicz UKŻ Błękitni Grzybowo
2019 POL 0 Makss Czarnecki AZS Poznań
2019 POL 11822 Sebastian Schmidt KS Zatoka Puck
2019 POL 22 Julianna Nosal KŻ Nysa
2019 POL 0 Mateusz Kundzier
2019 POL 1768 ADAM MARGASIŃSKI MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 2075 SATURNIN Smółka AZS UW
2019 POL 0 Torkil Smółka AZS UW
2019 POL 0 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 0 Łucja Borkowska AZS Poznań
2019 POL 0 Franciszek Kolikow UKŻ Błękitni Grzybowo
2019 POL 0 Miłosz Wyszynski Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 0 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska AZS UW
2019 POL 2075 Iwo Barański AZS UW
2019 POL 0 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 0 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 1 Jakub Kaszewiak AZS UW
2019 POL 0 Antoni Smagoń
2019 POL 0 Lena Wonka AZS UW
2019 POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia
2019 POL 2003 Barbara Kus OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Dominika Kluczka UKS BRYG WROCŁAW
2019 POL 11 Magdalena Ostrowska AZS UW
2019 POL 2099 Daria Pedowska Olsztynski Klub Żeglarski
2019 POL 1245 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 44 Ewa Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 909 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1332 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 844 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 0 Stanisław Wróblewski WTW WARSZAWA
2019 POL 1146 Olaf Niziałkowski UKS Bryg Wrocław
2019 POL 2020 Marcel Tyczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS ŻEGLUJ Lublin
2019 POL 0 Antonia Pierzchalska Klub Port Mechelinki
2019 POL 0 Laura Urbańska JKW Poznań
2019 POL 0 Maciej Bałaga kielce
2019 POL 1930 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy
2019 POL 0 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 0 Dawid Pachuta KN Lider Kraków
2019 POL 0 Klaudia Lipińska JKW Poznań
2019 POL 0 Adam Pakulski OKŻ OLSZTYN
2019 POL 0 Piotr Kiedrowski UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 0 Lidia Łagodzinska SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 0 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 0 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice
2019 POL 93 Szymon Mocarski Klub Port Mechelinki
2019 POL 102 Jan Cwojdziński UKŻ Środa
2019 POL 1502 Maria Wachowiak UKŻ Środa
2019 POL 987 Adam Langner UKŻ Środa
2019 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Barbara Serafin YACHT CLUB BERGLINE
2019 POL 0 Michał Szota KŻ Nysa
2019 POL 0 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 0 Filip HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK UKS Błekitni
2019 POL 0 Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK UKS Błekitni
2019 POL 1489 Marek Filipski YK Stal Gdynia
2019 POL 0 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Anna Chrobak Klub Żeglarski Nysa
2019 POL 0 Maja Ferenc
2019 POL 0 Wojtek Lewandowski
2019 POL 0 Matylda Rodziewicz Baza Mrągowo
2019 POL 0 Bartłomiej Rutkowski
2019 POL 0 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Krzysztof Kocięda
2019 POL 0 Katarzyna Dzik
2019 POL 0 Sławomir Dzik
2019 POL 0 Igor Murach Baza Mrągowo
2019 POL 0 Jakub Jabłąński Baza Mrągowo
2019 POL 0 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo
2019 POL 0 Karol Cesarski Baza Mrągowo
2019 POL 0 Eryk Majewski Baza Mrągowo
2019 POL 0 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 0 Piotr Bury YKP GDYNIA
2019 POL 0 Jakub Aranin Baza Mrągowo
2019 POL 0 Jakub Aranin Baza Mrągowo
2019 POL 0 Paweł Szczukowski
2019 POL 0 Szymon Budzisz
2019 POL 0 Adam Aljabali Uks Żegluj Lublin
2019 POL 0 Maciej Aljabali Uks Żegluj Lublin
2019 POL 0 Martyna Muller MKŻ ARKA Gdynia
2019 POL 0 Hubert Kunc Klub Port Mechelinki
2019 POL 0 Joanna Burdziej
2019 POL 0 Julia Kaczmarska Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Lena Rau Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Tymon Mielnikiewcz Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Stanisław Mucha Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Jan Dudek Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Wiktor Strugała Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Julia Czerwiak YKP GDYNIA
2019 POL 0 Tymothy Melentyev YKP GDYNIA
2019 POL 0 Miłosz Franciszek YKP GDYNIA
2019 POL 0 Jan Mucharski YKP GDYNIA
2019 POL 0 Marika Tassious YKP GDYNIA
2019 POL 0 Paweł Zakrzewski TKŻ TORUŃ
2019 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ
2019 POL 12 Jan Konkol YKP GDYNIA
2019 POL 0 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 1674 Tomasz Pakulski OKŻ OLSZTYN
2019 POL 0 Aneta Dołżycka Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 0 Iga Sobieszuk UKS Żegluj Lublin
2019 POL 0 Jakub Szczepanik UKS Żegluj Lublin
2019 POL 0 Dominik Schutta
2019 POL 0 Tymoteusz Breitkopf UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2019 POL 0 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Oliwia Pietkiewicz
2019 POL 0 Michał Retecki UKS Navigo
2019 POL 0 Hanna Jastrząb UKS Viking
2019 POL 0 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 0 Laura Kowalska Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Jan Włudyka Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Julia Jędrzejczyk Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Michał Piskorz Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Mateusz Piskorz Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Teresa Milbałer Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Jakub Nawrot JK Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 0 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin
2019 POL 0 Adam Szklarz Ks Dobra Marina
2019 POL 0 Adam Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 0 Emilia Bałdych UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Maja Marczak JK Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 0 Maja Szostak JK Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 0 Antoni Wołosz JK Kotwica Tarnobrzeg
2019 POL 0 Jolanta Siwek Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Martyna Szpak UKS Viking
2019 POL 0 Wiktoria Urbańska UKS Viking
2019 POL 0 Wiktoria Budzik UKS Viking
2019 POL 0 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 0 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 0 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 0 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik
2019 POL 0 Aleksander Łukanowski TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Pola Czerwinska UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Baron
2019 POL 0 Artur Wróblewski
2019 POL 0 Filip Modzelewski AZS Poznań
2019 POL 0 Agnieszka Prusińska JKW Poznań
2019 POL 0 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Maciej Kowalski KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 0 Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów
2019 POL 0 Aleksandra Wojtowicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2019 POL 0 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Igor Rzepka UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Kulia Kowalska Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 0 Maciej Kadłubowski KW LOK Garland Gliwice
2019 POL 0 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW
2019 POL 0 Anika Duda UKŻ Środa
2019 POL 0 Stańko-Nysztal
2019 POL 0 Zosia Milej KS Zjednoczeni Bydgoszcz
2019 POL 0 Jakub Musiał KS Zjednoczeni Bydgoszcz
2019 POL 0 Antoni Muszyński Nauticus Yacht Club Olsztyn
2019 POL 0 Łukasz Szklarski
2019 POL 0 Mateusz Kozłowski Olsztynski Klub Żeglarski
2019 POL 0 Michał Krupa
2019 POL 0 Marcin Stolarski MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Lena Małecka kscż Szczecin
2019 POL 0 Tomasz Płocharczyk Baza Mrągowo
2019 POL 0 Julia Płocharczyk Baza Mrągowo
2019 POL 0 Grigorij Mikhalev Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 0 Bogdan Dziekański Giżycka Grupa Regatowa
2019 POL 0 Damian Malcher UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 0 Pola Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 0 Witold Safijan MKŻ Żnin
2019 POL 0 Wawrzyniec Zelazny MKŻ Żnin
2019 POL 0 Bartosz Dynia MKŻ Żnin
2019 POL 0 Mikołaj Breliński MKŻ Żnin
2019 POL 0 Tymon Gotowicz MKŻ Żnin
2019 POL 0 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin
2019 POL 0 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin
2019 POL 0 Paweł Wiliński AZS Poznań
2019 POL 0 Igor Saj Stowarzyszenie Port Mechelinki
2019 POL 0 Maja Stormann UKS Błękitni
2019 POL 0 Jakub Chudyk UKS Błękitni
2019 POL 0 Andrzej Grochal UKS Błekitni
2019 POL 0 Antoni Wyroba KN Lider Kraków
2019 POL 0 Antoni Malicki WTW WARSZAWA
2019 POL 0 Szymon Chmiel UKS YACHT CLUB SŁAWA
2019 POL 0 Oliwier Kozłowski UKS Navigo
2019 POL 0 Grzegorz Górecki TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Gustaw Kowalski TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Stanisław Kasprzak ŻMKS Poznań
2019 POL 0 Franciszek Kamola AWFiS Gdańsk
2019 POL 0 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 0 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski
2019 POL 0 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Julian Tomczak Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Piotr Tuszyński Ks ''Yacht Club Bergline''
2019 POL 0 Wasilewska Ukż Lamelka
2019 POL 0 Kniter Ukż Lamelka
2019 POL 0 Ziółkowski Dorosły
2019 POL 0 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Paulina Rewa Dorosły
2019 POL 0 Miłosz Chybiński UKS Żeglarz Wrocław
2019 POL 0 Aleksandea Wiśniowska Uks Opty Ustka
2019 POL 0 Martyna Lemańczyk Uks Opty Ustka
2019 POL 0 Vsevolod Nazarov UKS Navigo
2019 POL 0 Sebastian Mamzer Dorosły KSW BALTIC DZIWNÓW
2019 POL 0 Elżbieta Psiuk TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Wojciech Kluczniok TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Wojciech Kluczniak TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Franciszek Kluczniak TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Katarzyna Staniek TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Hanna Kozłowska MUKŻ Bałtyk Mielno
2019 POL 0 Jolanta Marciniak Dorosły Mkż Opti
2019 POL 0 Igor Piechota
2019 POL 0 Blanka Mrugalska TS Kuznia Rybnik
2019 POL 0 Dys Uks Opty Ustka
2019 POL 0 Eryk Goliński CSW OPTY USTKA
2019 POL 0 Michał Malinowski CSW OPTY USTKA
2019 POL 0 Jan Wiśniowski CSW OPTY USTKA
2019 POL 0 Jan Wiśniowski CSW OPTY USTKA
2019 POL 0 Maria Kmin UKS Fir Warszawa
2019 POL 0 Wiktor Kalinowski JKW Poznań
2019 POL 0 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań
2019 POL 0 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia
2019 POL 0 Konrad Ksionek UKS Navigo
2019 POL 0 Agata Marcinkowska UKS WODNIACY GARCZYN
2019 POL 0 Maria Kisłowska
2019 POL 0 Maria Kisłowska
2019 POL 0 Bartosz Bartnicki Stowarzyszenie Port Mechelinki
2019 POL 0 Adam Jakubowska ŻMKS Poznań
2019 POL 0 Jan Szerling KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 0 Amelia Patejko GiżyckaGrupa Regatowa
2019 POL 0 Nina Kobus CHKŻ Chojnice
2019 POL 0 Kornelia Zapalska
2019 POL 0 Jan Muszynski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 0 Antoni Chojnowski MKS Dwójka Warszawa
2019 POL 0 Bruno Wdowiak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2019 POL 0 Dagmara Gobiec Ukż Michałowo
2019 POL 0 Jacek Tuczynowicz-Dorosły
2019 POL 0 Franciszek Łukawiecki UKS YC Sława
2019 POL 0 Józefa Ogrodnik-Dorosły Klub Żeglarski HORN Kraków
2019 POL 0 Tymon Witkowski KST Elektryk Grudziąc
2019 POL 0 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziąc
2019 POL 0 Wiktor Klucznik KST Elektryk Grudziąc
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.