bg

Regaty Pomarańczowe im. M. Skubija

Sezon 2019

Logo OPTIMIST B 1

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

25 - 26 MAJ 2019
jez. Jeziorak, Iława
SSW Iława
Kasia Grabkowska
501459200 grabkosia@op.pl
Logo OPTIMIST B 145 145

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1207 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.05.2019 21:05:09
Logo OPTIMIST B POL 1505 Antoni Muszyński Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.05.2019 21:00:47
Logo OPTIMIST B POL 1041 Adam Warno Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.05.2019 21:00:47
Logo OPTIMIST B POL 1667 Jędrzej Grabysa Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.05.2019 21:00:47
Logo OPTIMIST B POL 1703 Jakub Ćwikła Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.05.2019 21:00:47
Logo OPTIMIST B POL 3006 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.05.2019 21:00:47
Logo OPTIMIST B POL 1575 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 19.05.2019 21:00:47
Logo OPTIMIST B 1 Jan Wilk SSW MOS IŁAWA 19.05.2019 16:09:07
Logo OPTIMIST B POL 2 Adrianna Komosińska SSW MOS IŁAWA 19.05.2019 16:09:07
Logo OPTIMIST B 1203 Julia Agnieszczak SSW MOS IŁAWA 19.05.2019 16:09:07
Logo OPTIMIST B POL 1204 Tymon Inglot SSW MOS IŁAWA 19.05.2019 16:09:07
Logo OPTIMIST B POL 1205 Borys Lutoborski SSW MOS IŁAWA 19.05.2019 16:09:07
Logo OPTIMIST B POL 1206 Piotr Kowalewski SSW MOS IŁAWA 19.05.2019 16:09:07
Logo OPTIMIST B POL 1207 Kondrat Nawrot SSW MOS IŁAWA 19.05.2019 16:09:07
Logo OPTIMIST B POL 1300 Maciej Kryspin Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B POL 4701 Olga Krasowska Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B POL 5 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B POL 1978 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 19.05.2019 09:10:07
Logo OPTIMIST B BLR 577 Darya Yakimenka SDUSHOR Minsk 14.05.2019 17:05:42
Logo OPTIMIST B BLR 282 Mikita Martonchyk SDUSHOR Minsk 14.05.2019 17:03:30
Logo OPTIMIST B POL 2001 Oskar Sylka YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 9 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2169 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 3407 Jan Konkol YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2022 Iwo Dudek YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 1159 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2002 Bartosz Osowski YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 1551 Maciej Streubel YKP GDYNIA 13.05.2019 22:50:55
Logo OPTIMIST B POL 2167 Michał Sudnik Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B POL 2177 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1608 Maja Swejk Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1570 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1362 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B POL 2176 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B POL 19 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 12.05.2019 19:11:37
Logo OPTIMIST B RUS 435 Bogdan Sarkisov Amber Sail Kaliningrad 12.05.2019 18:29:03
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 1384 Bianka Kus OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 61 Jakub Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 2 Kacper Wąsikowski Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 10 Orest Trembacz Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 11757 Nina Trembacz Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 1234 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 4567 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 7890 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 1423 Dominika Kluczka UKS Bryg Wrocław 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 325 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 1292 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 11775 Agata Marcinkowska UKS Wodniacy Garczyn 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 11.05.2019 22:29:02
Logo OPTIMIST B POL 88 Hanna Duda Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 1158 Antonina Pierzchalska Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 49 Maja Molik Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 1596 Szymon Mocarski Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 936 Maurycy Kosmowski Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 21 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 1985 Hubert Kunc Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 265 Igor SAJ Port Mechelinki 10.05.2019 09:50:43
Logo OPTIMIST B POL 516 Stanislaw Nosol CHKŻ Chojnice 06.05.2019 19:45:10
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 1319 Nikodem Różański SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 985 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 02.05.2019 13:05:32
Logo OPTIMIST B POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1897 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1548 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1254 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 29.04.2019 18:49:54
Logo OPTIMIST B POL 1310 Jan Kubiak CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 1069 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 2113 Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 2442 Antoni Knitter CHKŻ Chojnice 25.04.2019 10:06:28
Logo OPTIMIST B POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 1942 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 1730 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn 24.04.2019 20:08:54
Logo OPTIMIST B POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 23.04.2019 22:49:33
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 1703 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 1702 Igor Rózga MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
Logo OPTIMIST B POL 1324 Martyna Muller MKŻ ARKA Gdynia 19.04.2019 14:02:50
kompas.pl
rippercovers.com
OPTIPARTS.PL
© 2019 sailingnet All rights reserved.